w

Nawet 650 zł z kontem osobistym Santander Bank Polska [+2 przejazdy autostradą gratis]

Konto Santander z premią

Santander ruszył z nową promocją konta osobistego z premią na start za spełnienie kilku prostych warunków. Tym razem do zgarnięcia jest 350 zł premii w gotówce i bonach oraz do 300 zł zwrotu za rachunki opłacane z konta.

Dodam, że w innej promocji banku opisywanej przeze mnie dzisiaj rano otrzymasz zwrot za dwa przejazdy autostradami A1/A4 (max. do 200 zł).

Promocja będzie do 31 sierpnia 2021 r.

→ Strona promocji: Konto Jakie Chcę z premią w Santander

Konto Jakie Chcę z premią do 650 zł na start

W obecnej kumulacji promocji Santander Bank Polska otrzymasz:

 • 250 zł za otwarcie konta i spełnienie trzech prostych warunków
 • 50 zł za wpisanie kodu polecającego i kilka płatności kartą
 • 50 zł w bonach do Decathlon, RTV Euro AGD, Empik.com, itd.
 • do 300 zł zwrotu za rachunki
 • [Opcjonalnie] Zwrot za 2 przejazdy autostradami
 • [Opcjonalnie] 50 zł za każde kolejne polecenie

Nagrodę 350 zł w gotówce i bonach zgarniemy wykonując wyłącznie proste czynności, w tym m.in. założenie konta osobistego, spełnienie trzech prostych warunków w trzech kolejnych miesiącach po miesiącu założenia konta oraz wykonania kilku dodatkowych płatności kartą dla zgarnięcia dodatkowych 50 zł w programie poleceń.

Dodam, że za konto nie będzie Cię nic kosztowało po spełnieniu dwóch prostych warunków (zawartych zresztą w warunkach promocji): zapewnieniu wpływów min. 500 zł i wykonaniu 1 płatności kartą miesięcznie.

Dla kogo promocja konta Santander?

Z promocji Konta Jakie Chcę z premią na start możesz skorzystać jeśli od 1 sierpnia 2020 roku nie posiadasz konta osobistego w Santander Bank Polska oraz od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś/aś udziału w promocji Konta Jakie Chcę. Dodatkowe 50 zł otrzymają osoby, które nie posiadają konta w programie Bezcenne Chwile.

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska takich jak: karta kredytowa, konto oszczędnościowe, konto walutowe, pożyczka czy kredyt, których posiadanie nie wyklucza Cię z udziału w promocji.

Jak przystąpić do promocji z premią do 650 zł?

 • Złóż promocyjny wniosek online o Konto Jakie Chcę z kartą Mastercard podając kod polecający otrzymany od znajomego lub nasz pewny kod: 1000710686 oraz wyraź zgodę w celu przyznania tej premii
  • Umowę zawrzyj do 15.09.2021 roku
Kod polecającego Santander
 • Do 30.09.2021 r. wyraź poniższe zgody i utrzymaj je do końca trwania promocji (dwie pierwsze zgody można od razu wyrazić we wniosku o konto, trzecią podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej):
  • na kontakt w sprawie przekazania regulacji (w tym tabeli opłat)
  • na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych
  • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej

Po założeniu konta z kodem polecającym i wyrażeniu zgód opisanych powyżej możesz przejść do spełnienia prostych warunków promocji.

Jak otrzymać nawet 650 zł premii (250 zł+50 zł+50 zł+300 zł)?

 • W każdym z 3 miesięcy po otwarciu konta (tj. we wrześniu, październiku i listopadzie 2021 roku) spełnij po trzy proste warunki:
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (liczy się sam wpływ, zaraz po uznaniu środków na rachunku możesz je przelać z powrotem lub wypłacić)
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKIEM na kwotę min. 10 zł
  • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej Santander mobile
 • Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile – patrz prześwietlenie promocji „Wakacyjne Przyspieszenie” i następnie w terminie 30 dni od przystąpienia do programu wykonaj nią nieanulowane transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł (w sklepach stacjonarnych lub w Internecie)
 • Aby otrzymać opcjonalne 50 zł z programu poleceń należy do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta (tj. do końca września 2021 r.) wykonać płatności na łączną kwotę min. 300 zł, z czego jedna płatność musi być wykonana BLIKiem.
  • w tym wypadku trzeba już zatem kilka razy machnąć plastkiem i raz zapłacić BLIKIEM np. na Allegro, w Biedronce czy na stacji Orlen. Ten warunek spełni nam od razu warunek do zgarnięcia 50 zł w programie Bezcenne Chwile
 • Opłacaj rachunki z konta i zyskaj do 25 zł zwrotu miesięcznie i 300 zł rocznie (więcej na ten temat w dalszej części wpisu)

Warunki promocji nie są wygórowane biorąc pod uwagę wysokość premii. Poprzednie edycje akcji Santander były zdecydowanie bardziej wymagające.

Przekazanie nagród

Nagrodę 250 zł w gotówce otrzymasz do końca grudnia 2021 r. pod warunkiem spełnienia warunków w 3 miesiącach po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę 50 zł za skorzystanie z polecenia otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, tj. do końca listopada 2021 r.

Nagrodę 50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile otrzymasz w ciągu 60 dni roboczych od wykonania wymaganych płatności i w ciągu 2 miesięcy możesz ją wymienić na vouchery lub nagrody.

Nagrodę za opłacanie rachunków (do 25 zł miesięcznie) otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu opłacenia rachunków.

Nawet 500 zł w programie poleceń

Po założeniu konta, możesz opcjonalnie przystąpić do programu poleceń i polecić konto znajomemu/ komuś z rodziny zyskując 50 zł za każde skuteczne polecenie. Swój kod polecający wygenerujesz przez system bankowości elektronicznej.

Polecona przez Ciebie osoba również zyska również premię 250 zł na start + 50 zł premii z polecenia + 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Maksymalnie możesz zyskać 500 zł premii za skuteczne polecenie 10 osób.

ŁĄCZNA PREMIA DLA PAR

Promocja jest wręcz idealna dla par, które dzięki promocji zyskają łącznie 350 zł + 50 zł + 350 zł = 750 zł!! za spełnienie prostych warunków promocji.

Zwrot do 300 zł za rachunki

Jedną z zalet konta Jakie Chcę w Santander zwrot 1% wysokości rachunków za media opłacane z konta osobistego (prąd, gaz, telefon, internet).

Z tego tytułu można otrzymać do 25 zł zwrotu miesięcznie i do 300 zł zwrotu rocznie. Jeśli opłacasz wysokie faktury za media (np. ogrzewanie gazowe / na prąd) to na pewno warto pochylić się nad tą nic Cię nie kosztującą premią.

Opłacany rachunek zgłosisz po zalogowaniu w systemie bankowości elektronicznej wybierając przy koncie opcję „Więcej” > „Zwroty za rachunki” > „Zgłoszeni dostawcy” > „Dodaj kolejnego dostawcę”.

Zobacz też najlepsze promocje innych kont i kart:

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Konto Jakie Chcę to rachunek za który nie zapłacisz ani grosza spełniając dwa proste warunki zwalniające z opłaty za prowadzenie konta, karty debetowej, przelewy natychmiastowe oraz wypłaty z bankomatów (kartą w bankomatach Santander oraz BLIK’iem we wszystkich bankomatach w kraju).

W tym celu wystarczy zapewnić wpływ w wysokości min. 500 zł na konto (pamiętaj, aby przez pierwsze trzy miesiące przelać kwotę 1000 zł na potrzeby promocji, później wystarczy Ci już 500 zł) oraz wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIK-iem.

Konto Jakie Chcę to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku po zapewnieniu wpływu min. 500 zł i wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (kartą lub BLIKIEM)
  • 6 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową Visa Dopasowana lub Mastercard Dopasowana po spełnieniu w/w warunków
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty własne (Santander)
 • 0 zł za pozostałe bankomaty w Polsce dla osób do 26. roku życia
 • 0 zł za wpłatomaty Santander
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir i Bluecash
 • Program Bezcenne Chwile (dawniej Mastercard Priceless Specials) dla karty Mastercard
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Felek
Felek
2 lat temu

zrobione!

Felek
Felek
2 lat temu
Reply to  Felek

ups.. warunku nie spełniam – konto zamknąłem 2.10.2020 🙁

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Felek

Brakło Ci 3 miesięcy?

Co myślisz?

Zwrot za 2 przejazdy A1 lub A4 z Autopay w aplikacji mobilnej Santander

50 zł za samą aktywację usługi GOalert w BNP Paribas