w

Zwrot za 2 przejazdy A1 lub A4 z Autopay w aplikacji mobilnej Santander

Zwrot za 2 przejazdy autostradą z Autopay w Santander Bank Polska

Jedziesz nad morze, w góry czy też po prostu przejeżdżasz przez autostrady A1 i/lub A4? Dzięki najnowszej promocji Santander Bank Polska możesz zgarnąć zwrot za dwa przejazdy tymi autostradami.

Santander zintegrował w swojej aplikacji mobilnej możliwość płatności za przejazdy autostradami bez zatrzymywania z Autopay. Jak to zwykle bywa, nową funkcjonalność bank promuje oferując zwrot za skorzystanie z nowości.

Promocja będzie trwała do 30.09.2021 r.

Jak działa Autopay?

Autopay działa na zasadzie skanowania tablic rejestracyjnych przy bramkach i automatycznego ich otwierania w momencie wykrycia numeru zarejestrowanego w usłudze.

Wystarczy więc poruszać się wolno, a bramka sama się otworzy. Opłaca zostanie automatycznie pobrana z naszego konta bez potrzeby zatwierdzania a na maila otrzymamy potwierdzenie przejazdu i pobranej opłaty.

Aktualnie za pomocą Autopay można skorzystać z dwóch autostrad:

  • A1 – odcinkiem z Torunia do Gdańska
  • A4 – odcinkiem z Katowic do Krakowa
Jak zarejestrować się w usłudze Autopay w Santander?

Aby skorzystać z promocji trzeba najpierw dokonać rejestracji w usłudze w terminie od 1.08.2021 do 30.09.2021 roku. W tym celu:

  • Uruchom aplikację mobilną Santander mobile
  • Przed zalogowaniem wybierz opcję „Bilety, parkingi, taxi” i zaloguj się
  • Wybierz Autopay i dokonaj rejestracji w usłudze akceptując wymagane zgody i regulamin usługi i potwierdzając aktywację kodem SMS
    • Jeśli posiadasz już konto w usłudze Autopay, to podczas rejestracji Twoje pojazdy zostaną automatycznie przeniesione do zakładki Autostrady. W każdej chwili możesz też dodać kolejne pojazdy
  • Dodaj pojazd do usługi wybierając markę, model i numer rejestracyjny
Jak otrzymać do 200 zł zwrotu z Autopay?

Teraz wystarczy już tylko w terminie do 30.09.2021 r. wyruszyć w podróż i skorzystać z bramek automatycznych oznaczonych symbolem AmberGO na autostradzie A1 AmberONE i/lub oznakowanej symbolem czarnej kamery na żółtym tle na autostradzie A4 na odcinku z Krakowa do Katowic.

Za dwa pierwsze przejazdy tymi autostradami w okresie od 1 sierpnia do 30 września 2021 roku opłacone z konta Santander otrzymasz zwrot poniesionych kosztów na swój rachunek bankowy przypisany do konta Autopay.

Zwrot zostanie przekazany w terminie 14 dni roboczych od zrealizowania transakcji.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek Swietojanski
Bartek Swietojanski
2 lat temu

Dzięki 🙂

Krzysztof Jaworski
Krzysztof Jaworski
2 lat temu

Dobra promocja, tylko uwaga dla użytkowników innych serwisów: ja się zarejestrowałem w Autopay nie pamiętając, że wcześniej aktywowałem podobną usługę w SkyCash. I oczywiście (jak pech to pech) na autostradzie ściągnęło mi 15 złociszy ze SkyCash, czyli bez możliwości ubiegania się o zwrot.

Darek M. W.
2 lat temu

Prawda, trzeba dezaktywować dane auto w innych usługach.

Co myślisz?

Aż 500 zł za Konto dla Ciebie w Credit Agricole + 1,5% dla chętnych

Nawet 650 zł z kontem osobistym Santander Bank Polska [+2 przejazdy autostradą gratis]