w

Nawet 150 zł premii za eKonto osobiste w mBank + 1,8% dla oszczędności

mBank konto oszczędnościowe 1,8% z premią 150 zł

mBank ruszył z kolejną promocją dla nowych klientów, którzy mogą zgarnąć do 150 zł premii za otwarcie konta i aktywne z niego korzystanie oraz możliwość ulokowania oszczędności na 1,8% w skali roku na koncie oszczędnościowym.

Tym razem jednak zmianie uległa formuła naliczania premii, która zależała od liczby transakcji kartą / BLIKIEM. Promocja przypadnie do gustu osobom, które często wykonują płatności na niewielkie kwoty.

150 zł w gotówce od mBank

Okres karencji w obecnej promocji nie uległ zmianie. W dalszym ciągu z akcji skorzystać mogą osoby nieposiadające konta osobistego i/lub oszczędnościowego w mBank od 1 stycznia 2017 roku (w tym jako współposiadacz).

Na osłodę dodam, że posiadanie karty kredytowej / konta firmowego / kredytu nie wyklucza z promocji eKonta osobistego z premią do 150 zł i kontem oszczędnościowym 1,8%.

Jak otrzymać 150 zł premii od mBank?

 • Do 31.05.2021 r. złóż wniosek o eKonto na promocyjnej stronie banku wraz z kartą debetową akceptując we wniosku regulamin promocji.
  • Przy okazji możesz podać we wniosku kod polecający otrzymany od znajomego lub możesz wykorzystać mój kod jakoszczedzic za co będę niezmiernie wdzięczny
  • Jeśli interesuje Cię ulokowanie oszczędności na 1,8% w skali roku, to składając wniosek o konto zaznacz opcję założenia konta oszczędnościowego Moje Cele
 • W każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta zasil je kwotą w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj co najmniej 1 płatność kartą/BLIKiem/płatności mTransfer
 • Również w każdym z tych miesięcy płać za codzienne zakupy za co otrzymasz:
  • 1 zł za każdą płatność kartą fizyczną
  • 2 zł za każdą płatność telefonem / BLIKIEM

Maksymalnie można zgarnąć 50 zł zwrotu miesięcznie za np. wykonanie 25 transakcji telefonem / BLIKIEM lub odpowiednio większą liczbę transakcji kartą fizyczną.

Premię otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu zapewnienia wpływu na konto i wykonania transakcji.

1,8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

mBank 1,8% konto oszczędnościowe Moje Cele

Jak już wspomniałem wyżej, aby skorzystać z promocji „1,8% na koncie oszczędnościowym” należy zaznaczyć odpowiednie pole checkbox we wniosku o konto zakładając konto oszczędnościowe „Moje Cele” oprocentowane na promocyjne 1,8% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie 1,8% w skali roku będzie obowiązywało od dnia otwarcia konta do końca trzeciego pełnego miesiąca po jego otwarciu. Czyli zakładając konto w lutym, oprocentowanie będzie obowiązywało do końca maja 2021 roku.

Oprocentowanie 1,8% będzie obowiązywało dla kwoty do 10 000 zł pod warunkiem, że w każdym miesiącu dopłacimy kwotę co najmniej 100 zł na konto oszczędnościowe „Moje Cele”. Jest to bowiem forma regularnego oszczędzania.

Czyli zakładając konto w lutym i lokując tam kwotę 10.000 zł, trzeba będzie dodatkowo dopłacić kwotę min. 100 zł w marcu, kwietniu i w maju 2021 r. aby przez cały ten okres obowiązywało podwyższone oprocentowanie.

Zobacz też inne ciekawe promocje:

eKonto osobiste – prześwietlenie

eKonto osobiste mBank to 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku. Kartę debetową otrzymamy za darmo pod warunkiem wykonania nią jednej płatności miesięcznie, co jest najłatwiejszym możliwym warunkiem na polskim rynku.

Za darmo otrzymamy też wszystkie bankomaty w Polsce dla wypłat gotówki od kwoty 100 zł wzwyż.

eKonto osobiste to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty po wykonaniu 1 płatności miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych od 100 zł
 • 0 zł za wpłatomaty mBank, Planet Cash i Cashline
 • 0 zł za bankomaty za granicą


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

150 zł na Pyszne.pl za Konto dla Młodych w PKO BP [dla młodych 18-26 lat]

Rekordowe 300 zł za otwarcie Konta 360° w Banku Millennium + 50 zł za konto dziecka