w

Rekordowe 270 zł za otwarcie Konta 360° w Banku Millennium

Konto Millennium 270 zł premii

Bank Millennium nie przestaje ostatnio zaskakiwać. Właśnie ruszyła nowa, jeszcze lepsza i zarazem rekordowa promocja Konta 360° z premią do 270 zł dla nowych klientów, z czego 150 zł otrzymamy w gotówce a 100 zł w bonie na Allegro i 20 zł do wypłaty na konto przez Goodie.

Z promocji będzie można skorzystać w pełni online, a premię otrzymamy za spełnienie prostych warunków zwalniających z opłat za konto (100 zł na Allegro otrzymamy już za samo otwarcie konta). Za udział w promocji nie zapłacisz tym samym ani grosza!

Po założeniu konta możesz też skorzystać z promocji karty kredytowej Impresja za co otrzymasz kolejne łatwe 300 zł premii.

Z promocji możesz skorzystać do 1.02.2021 r.

→ Przejdź do: 300 zł za konto Millennium w nowej promocji

270 zł na prostych warunkach (100 zł na Allegro + 150 zł w gotówce + 20 zł od Goodie)

W ramach akcji „Konto 360 w promocji z Allegro” zgarnąć możemy rekordową premię 270 zł podzieloną na trzy części:

 • 100 zł na Allegro za samo otwarcie konta
 • 150 zł w gotówce za spełnienie prostych warunków zwalniający z opłat za konto)
 • 20 zł do wypłaty na konto przez Goodie

Zgarnięcie premii nie wymaga od nas podjęcia żadnych wymagających kroków. Poza otwarciem konta trzeba będzie zainstalować jeszcze aplikację mobilną banku a następnie przez 4 miesiące spełnić dwa warunki: zapewnienia łącznych wpływów na min. 1000 zł oraz wykonania 1 płatności kartą/BLIKEIM na dowolną kwotę.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji konta Millennium możesz skorzystać jeśli na dzień 22 grudnia 2020 r. nie posiadasz żadnego produktu banku oraz nie brałaś/eś udziału w poprzednich promocjach dotyczących Konta 360°/ Konta 360° Student z premią na start. Nie możesz też być w trakcie wnioskowania o konto Millennium.

Jak otrzymać 100 zł na start?

 • Do 1.02.2021 r. złóż promocyjny wniosek online o Konto 360° wraz z kartą debetową i podpisz umowę wyrażając zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku
  • Konto możesz założyć w pełni online przez selfie lub też tradycyjnie przez kuriera
  • Uwaga: Jeśli konto założysz przez selfie, to do 31.05.2021 r. musisz udać się do placówki potwierdzić swoją tożsamość
 • Również do 01.02.2021 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium

Karta podarunkowa o wartości 100 zł na Allegro otrzymasz już za samo założenie konta i aktywowanie aplikacji mobilnej banku do 26.02.2021 r. w formie kodu alfanumerycznego przesłanego SMS’em. Będzie ona ważna przez okres min. 6 miesięcy i trzeba ją wykorzystać podczas jednych zakupów (w koszyku zakupów mogą znajdować się przedmioty od kilku sprzedających).

Jak otrzymać kolejne 150 zł w gotówce?

 • W czterech następujących po sobie miesiącach: w lutym, marcu, kwietniu i maju 2021 r.
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku i tego samego dnia możesz go zwrócić z powrotem)
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą lub BLIKIEM
 • W dowolnym z tych czterech miesięcy wykonaj co najmniej jedną płatność zbliżeniową telefonem HCE lub jednen przelew za rachunki z konta (za telefon, internet, prąd, itp.)
 • Pamiętaj, że składając wniosek przez selfie musz też do 31.05.2021 r. w oddziale banku potwierdzić swoją tożsamość.

150 zł w gotówce otrzymasz do 30.04.2021 r. po 4-krotnym spełnieniu w/w warunków zwolnienia z opłat za konto i kartę oraz jednej płatności zbliżeniowej telefonem HCE lub jednego przelewu za rachunki z konta (za telefon, internet, prąd, itp.).

Jak otrzymać 20 zł od Goodie?

Trzecia część premii (opcjonalna) wymagać będzie od nas zainstalowania aplikacji mobilnej Goodie, która jest serwisem cashback’owym. W zamian za zakupy wykonane z linków dostępnych w aplikacji otrzymamy zwrot za zakupy.

Jako zachęta do założenia konta w tej aplikacji otrzymamy 20 zł premii w formie środków do wypłaty na konto. Aby je wypłacić będziemy musieli jednak dozbierać co najmniej 1 zł jako zwrot za zakupy (dzięki Goodie otrzymamy m.in. zwrot do 3% na Allegro i wiele więcej w innych sklepach online).

Do 26.02.2021 r. otrzymasz kod SMS wraz kodem o wartości 20 zł wraz z instrukcją jego użycia. Kod ten będzie ważny tylko przez 14 dni.

Konto 360° – krótkie prześwietlenie

Konto 360° to 0 zł za prowadzenia rachunku wraz z kartą i wszystkimi bankomatami po spełnieniu dwóch prostych warunków: zapewnienia łącznych wpływów min. 1000 zł / mc oraz wykonanie 1 płatności kartą lub BLIKiem.

W miesiącu otwarcia konta oraz promocyjnie również w sierpniu nie musisz spełniać tych warunków, a konto i tak będzie prowadzone za 0 zł.

Konto 360° to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • 0 zł bezwarunkowo dla konto Student
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce
 • 0 zł za bankomaty za granicą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku
 • 0 zł za wypłatę gotówki podczas zakupów (usługa cashback)
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto 360° w promocji z Allegro”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lokata Świąteczna 2,2% w Idea Bank

Idea Bank przejęty przez Pekao S.A.! Przymusowa restrukturyzacja banku