w

LG K30 Dual Sim za przetestowanie karty Citi Simplicity

LG K30 Citi Simplicity

Citibank przedłuż promocję „smartfon LG z kartą kredytową Citibank” w ramach której otrzymamy LG K30 Dual Sim za przetestowanie karty Citi Simplicity, w tym spełnienie niewygórowanych warunków promocji.

W poprzednich edycjach karty kredytowej Citibank z nagrodą już tysiące czytelników otrzymało swoje nagrody, w tym sam autor. Temat jest więc bardzo dobrze sprawdzony 😉

Aktualnie można skorzystać z trzech promocji Citibanku:


Zdobądź telefon LG K30 Dual Sim

To już piąta edycja akcji „Telefon LG K30 Dual Sim LMX320EMW z kartą Simplicity” to jeszcze łatwiejsze warunki do zgarnięcia nagrody gwarantowanej od Citi Handlowy.

Kto może otrzymać telefon LG K30 za kartę Citibank?

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW – edycja V” przeznaczona jest dla osób pełnoletnich osiągających dochody.

Akceptowane są m.in. umowa o pracę, umowa cywilno-prawna, emerytura, renta, wolne zawody, działalność gospodarcza, wynajem nieruchomości, ryczałtowcy, udziałowcy spółek.

Warunkiem jest też nie posiadanie głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy od 1 lipca 2018 roku.

Jak otrzymać telefon LG K30?

 • Do 23.11.2020 r. przejdź na stronę promocji i złóż wniosek o kartę Citi Simplicity
  • Przed zawarciem umowy dostarcz dokument potwierdzający osiągane dochody. Pracownik banku wyjaśni wszystko w rozmowie (będzie to np. wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy)
 • Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, zaloguj się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej
 • Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1500 zł (czyli średnio 500 zł miesięcznie)
  • Transakcje te nie mogą być płatnościami quasi-cash (np. doładowaniami e-portfeli, np. Revoluta za który naliczane są prowizje).
  • Wyłączone są też transakcje zwrócone

Im szybciej wykonasz wymagane płatności tym szybciej otrzymasz nagrodę 🙂

Kartę trzeba utrzymać do dnia przyznania nagrody, tj. do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Informację o jej przyznaniu otrzymasz miesiąc wcześniej w wiadomościach w bankowości elektronicznej.

Telefon LG K30 Dual Sim LMX320EMW objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie numeru IMEI urządzenia. Informacje o gwarancji można uzyskać pod nr telefonu 801 54 54 54.

Karta kredytowa Citi Simplicty – prześwietlenie

Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity będzie prowadzona za darmo pod warunkiem wykonania płatności na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie. Po założeniu karty warto też sprawdzić, czy bank nie włączył obsługi Citi Phone.

Zaletą posiadania karty kredytowej jest możliwość korzystania z bezpłatnego okresu bezodsetkowego po prostu spłacając całą wydaną wcześniej kwotę w okresie wyznaczonym na wyciągu.

Dzięki temu uzyskasz bezpłatny okres bezodsetkowy do 56 dni. W przeciwnym razie (nie spłacając karty w całości w okresie bezodsetkowym) RRSO wyniesie 10,24%. Więcej na ten temat we wpisie: Karty kredytowe – poradnik.

Karta Citi Simplicity to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za miesięczną / roczną opłatę za prowadzenie karty pod warunkiem wykonania nią transakcji o wartości min. 1000 zł
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za powiadomienia SMS o wykonanych transakcjach
 • Do 56 dni bez odsetek
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
 • Citi Rabaty

Nie polecam kartą kredytową dokonywać wypłat gotówki z bankomatów czy innych transakcji szczególnych, jak np. doładowania konta Revolut. Za takie transakcje bank pobierze opłatę w wysokości 8% wartości transakcji (min. 10 zł).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

25 zł za bankowanie na telefonie w Citibank (start: czwartek 13:00)

Słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco W31 za przetestowanie karty Citi Simplicity