w

Koniec 5% moneyback’u w programie „Codziennie Zyskuję” w Banku Millennium

Koniec programu Codziennie Zyskuję Millennium

Bank Millennium poinformował właśnie swoich klientów o zakończeniu programu moneyback „Codziennie Zyskuję” z dniem 31 października 2020 r.

Ostatni zwrot za zakupy kartą zostanie wypłacony w listopadzie za płatności dokonane w październiku.

Program Codziennie Zyskuję to aż 5% zwrotu za zakupy dokonane kartą do kont przejętego Eurobanku w restauracjach, hotelach, liniach lotniczych, u fryzjerów, kosmetyczki oraz za zajęcia sportowe.

Wiadomość z banku informująca o końcu programu „Codziennie Zyskuję”

Program Codziennie Zyskuję dobiega końca. Zyskaj nawet 40 zł w nowej promocji!

Szanowny Kliencie,

dziękujemy za zaufanie oraz korzystanie z usług Banku Millennium.

Pragniemy poinformować, że Program Codziennie Zyskuję dobiega końca. Ostatnią premię za transakcje wykonane kartami do 31.10.2020 r. wypłacimy w listopadzie 2020 r. To jednak nie oznacza, że kończy się możliwość otrzymywania dodatkowych korzyści podczas codziennych zakupów. Już teraz możesz zdobywać je w nowy sposób, używając swoich kart, jak również innych metod płatności Banku Millennium online., np. BLIK. W ramach promocji „Na start z goodie” możesz zyskać nawet 40 zł w prezencie, a jednocześnie dzięki goodie cashback może wrócić do Ciebie część wydatków za zakupy w blisko 800 sklepach internetowych.

Promocja „Na start z goodie” trwa do 30.11.2020 r. Indywidualny kod do skorzystania z promocji otrzymasz w wiadomości push w aplikacji mobilnej lub w SMS-ie. Szczegóły oraz regulamin znajdziesz na stronie: bankmillennium.pl/goodie-start.

Szczegóły dotyczące funkcjonowania i zasad korzystania z platformy zakupowej goodie, której administratorem jest Millennium Goodie Sp. z o.o., dostępne są na stronie goodie.pl i określone w „Regulaminie korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników”.

Podstawą prawną zakończenia Programu Codziennie Zyskuję jest § 6 ust. 1 pkt 5 Regulaminu Programu Codziennie Zyskuję, zgodnie z którym Bank ma prawo zakończyć Program z ważnych przyczyn, za które uznaje się zmianę poziomu inflacji (roczny wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych, który ogłasza Główny Urząd Statystyczny) o co najmniej 0,3 punktu procentowego w stosunku do tego samego miesiąca poprzedniego roku. W miesiącach od stycznia do sierpnia 2020 r. poziom inflacji w porównaniu z analogicznymi miesiącami ub. roku wzrósł średnio o 1,6 punktu procentowego, w tym w czerwcu 2020 r. o 0,7 punktu procentowego (przesłanka faktyczna).

Koniec programu „Codziennie Zyskuję”

Osobiście strasznie ubolewam nad zakończeniem programu 5% moneyback z którego korzystałem aktywnie od listopada 2016 roku zyskując łącznie 1863,82 zł zwrotu!

Kartą dawnego Eurobanku opłacało się płacić m.in. za wydatki w restauracjach, hotelach, liniach lotniczych. Szczególnie łatwo było zgarnąć moneyback płacąc za te ostatnie, np. za bilety znajomych 😉

Program zakończy się dnia 31.10.2020 r. a ostatni moneyback zostanie wypłacony w listopadzie za transakcje wykonane w październiku. Otrzymamy zatem jeszcze dwie premie, premię za obecny miesiąc oraz za październik.

Dla mnie program ten był ostatnią rzeczą jaka trzymała mnie w Banku Millennium. Po jego zakończeniu zamknę po prostu konto, aby skorzystać za jakiś czas z promocji Konta 360 (do tej pory nadal posiadam Dobre Konto i nie korzystałem jeszcze z promocji obecnego konta).

40 zł na start z aplikacją Goodie

40 zł premii na start z Goodie

Na zachętę do pozostania w banku, Bank Millennium odpalił promocję z możliwością zyskania 40 zł jednorazowej premii. Niestety premia jednorazowa to nie to samo, co zgarnianie co miesiąc kilkudziesięciu złotych za aktywność 😉

Premię otrzymamy m.in. za rejestrację w aplikacji cashback’owej Goodie (należącej do Banku Millennium).

Premia w promocji „Na start z Goodie” podzielona jest na dwie części:

  • Pierwsze 20 zł, które otrzymamy za samo zarejestrowanie się w aplikacji (o ile już jej nie posiadamy) oraz wpisanie otrzymanego SMS’em kodu promocyjnego w aplikacji Goodie (Profil -> Użyj kodu):
  • Drugie 20 zł premii otrzymamy za dokonanie min. 3 zakupów przechodząc na stronę sklepu bezpośrednio z aplikacji Goodie. Na zakupy mamy czas do 31.12.2020 roku. Tutaj mamy jednak dodatkowy warunek opłacenia tych zakupów za pomocą kodu BLIK z konta Millennium lub kartą Millennium.

Środki uzbierane w aplikacji Goodie będzie można wypłacić po zgromadzeniu kwoty min. 21 zł na koncie. Na jej wykorzystanie mamy 12 miesięcy od zarejestrowania kodu promocyjnego.

Nagroda za 3 transakcje zostanie udostępniona w ciągu 14 dni od wykonania (i jak domyślam się) potwierdzenia trzech transakcji.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Na start z Goodie”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
3 lat temu

Ale mega zwrot osiągnąłeś.

Gerard Stańczak
Gerard Stańczak
3 lat temu

Też ubolewam, u mnie wyszlo łącznie 2350zl liczac od poczatku promocji w 2016. Ktos zna jakies alternatywy inne niz BGZ i ich karta kredytowa z programem mambonus? (tam udaje sie wykrecic jeszcze lepsze zwroty z uwagi na brak limitu kwotowego i mozliwosc wymiany posrednio na gotowke np na bony na allegro).

I pytanie do autora postu – co masz na mysli mówiąc „Na zachętę do pozostania w banku,”? Czy zeby zachować tę premię albo mieć mozliwosc wypłat z goodie trzeba mieć konto w millenium? Goodie dopiero zainstalowałem, do tej pory korzystałem tylko z planetplusa

Darek M. W.
3 lat temu

Wow, to mnie pobiłeś 🙂

Wojciech Ładowski
Wojciech Ładowski
3 lat temu

Witam,
czy przechodząc z Goodie na stronę partnera np. allegro, to musimy przejść na allegro w przeglądarce na telefonie, czy wystarczy w aplikacji na telefonie, czy nie ma to znaczenia?
Pozdrawiam.

Darek M. W.
3 lat temu

Właśnie nie można wejść przez aplikację Allegro, bo wtedy nie będzie zwrotu.

Wojciech Ładowski
Wojciech Ładowski
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

No właśnie tylko przechodząc na telefonie w aplikacji goodie na allegro to otwiera się allegro w aplikacji, a nie w przeglądarce. Wygląda, że trzeba odinstalować aplikację allegro…

Darek M. W.
3 lat temu

Tak, trzeba odinstalować. Słabe to jest niestety

Co myślisz?

Premia w zasięgu ręki, czyli 350 zł za darmowe konto BNP Paribas

Ranking lokat i kont oszczędnościowych – październik 2020 r.