w

Nowy program „Codzienne Zyskuję” ze zwrotem do 720 zł rocznie oraz Konto w Pełni w Eurobank

Eurobank wprowadził zmiany w swojej ofercie, aby dostosować ją do nowo obowiązującego prawa (każdy bank musi posiadać darmowe konto osobiste w swojej ofercie).

Jednocześnie dokonuje zmian w swoim programie moneyback’owym  „Rodzina i Przyjaciele”, który od teraz nazywać się będzie „Codziennie zyskuję” i jego zakres zostanie poszerzony o jedną nową kategorię.

W dalszym ciągu do zgarnięcia będzie 720 zł zwrotu rocznie. Maksymalnie można otrzymać 60 zł miesięcznie w postaci 5% moneyback’u.

Jest to program, z którego sam korzystam i otrzymuję ładne comiesięczne zwroty od przeszło trzech lat (patrz cykl wpisów zarabianie przez bankowanie).

Codziennie Zyskuję, czyli nawet 720 zł zwrotu rocznie!

Nowy program cashback’owy Eurobank rozszerza kategorie zakupów za które otrzymamy 5% moneyback. Niestety jest to raczej mało przydatna kategoria „salony kosmetyczne i fryzjerskie”, gdzie rzadko można i płaci się kartą płatniczą.


W dalszym ciągu 5% zwrotu otrzymamy za wydatki związane z podróżami, sportem, rozrywką oraz rekreacją oraz wydatki w restauracjach, barach, pubach czy kawiarniach.

Dzięki niemu, co miesiąc możemy otrzymać nawet 60 zł premii, co daje aż 720 zł w ciągu roku. Co najistotniejsze, program trwa nieprzerwanie już od kilku lat i dopóki istnieje marka Eurobank to nie zanosi się na wycofanie programu.

Osoby, które dotychczas korzystały z programu „Rodzina i Przyjaciele” mogą już teraz zarejestrować się w programie „Codziennie zyskuję”, który ruszy z początkiem września:

Z promocji cieszyć się powinny przede wszystkim osoby dużo podróżujące (do jakich się zaliczam). Nie ma się co oszukiwać, w innych kategoriach ciężko będzie o wydatki na wysokie kwoty, aby otrzymać zwrot 60 zł miesięcznie.

Aby korzystać z programu „Codziennie zyskuję” trzeba spełnić jeden z dwóch warunków:

 • Zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1500 zł lub
 • Zapewnić wynagrodzenie / emeryturę / rentę w wysokości min. 500 zł

Transakcje objęte 5% zwrotem w ramach programu „Codziennie Zyskuję” to (kody MCC):

 • Linie lotnicze (3000-3299, 4511)
 • Koleje pasażerskie, promy, linie autobusowe – z wyłączeniem lokalnych i podmiejskich (4011,4112, 4131, 4411)
 • Wypożyczalnie samochodów (3351-3440, 7512, 7519)
 • Hotele, motele, ośrodki wypoczynkowe, usługi rezerwacyjne (3501-3999, 7011)
 • Restauracje, bary, puby, dyskoteki, bary szybkiej obsługi (fast foody), kawiarnie, kluby muzyczne (5812-5814)
 • Kina, teatry, opery, filharmonie, muzea (7832, 7922, 7929)
 • Pływalnie i baseny, parki wodne, parki rozrywki, cyrki, akwaria i delfinaria, atrakcje turystyczne (5996, 7991, 7996, 7998, 7999)
 • SPA i salony masażu (7297, 7298)
 • Kluby bilardowe, kręgielnie (7932, 7933)
 • Obiekty sportowe, kluby sportowe , fitness, obozy sportowe i rekreacyjne, campingi, stoki narciarskie, czartery jachtów, przystanie jachtowe, studia i szkoły tańca, pola golfowe (4457, 4468, 7032, 7033, 7911, 7941, 7992, 7997)
 • Salony kosmetyczne i fryzjerskie (7230)

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania związane z nowym programem „Codziennie Zyskuję”

1. Kiedy zaczyna się nowy program „Codziennie Zyskuję”?

Nowy Program startuje już 1.09.2018 r.

2. Jak mogę przystąpić do nowego programu „Codziennie Zyskuję”?

Jako Uczestnik programu „Rodzina i Przyjaciele” masz możliwość przystąpienia do programu „Codziennie Zyskuję” wcześniej – już w dniu otrzymania informacji o zmianach, mimo że sam program startuje dopiero 1.09.2018 r. Aby dokonać wcześniejszej rejestracji wystarczy wypełnić formularz do rejestracji na niniejszej stronie internetowej lub w Placówce Banku do 31.08.2018 r.

3. Co stanie się, jeśli nie zarejestruję się do nowego programu we wcześniejszym terminie? Czy mogę przystąpić do programu już po jego starcie?

Oczywiście, że tak. Po starcie programu „Codziennie Zyskuję” (1.09.2018 r.) będziesz mógł przystąpić do niego w Placówkach Banku, za pośrednictwem Bankowości Internetowej i za pośrednictwem COK.

4. Korzystam ze zwolnienia z opłaty za prowadzenie konta w ramach programu „Rodzina i Przyjaciele”. Czy po zakończeniu programu opłata zacznie być pobierana?

Nie, opłata za prowadzenie konta nie będzie pobierana. Wszyscy uczestnicy, którzy do dnia zakończenia programu – tj. 31.08.2018 r. – uprawnieni będą do bezpłatnego prowadzenia konta w ramach Programu zachowają ten benefit bezterminowo.

5. Do kiedy wypłacane będą premie (zwroty) w ramach programu „Rodzina i Przyjaciele”?

Po raz ostatni premie w ramach Programu Rodzina i Przyjaciele zostaną wypłacone we wrześniu 2018 r. Będzie to premia za płatności kartą do konta dokonane w sierpniu. Aby móc otrzymywać zwrot w kolejnych miesiącach, jak najszybciej zarejestruj się w nowym Programie Codziennie Zyskuję.

6. Jakie warunki muszę spełnić aby otrzymywać zwroty w nowym programie?

Aby otrzymywać zwroty za płatności kartą do konta w ramach nowego programu wystarczy aktywnie korzystać z konta i spełnić jeden z poniższych warunków:

zasilać konto kwotą min. 1500 PLN miesięcznie w postaci jednorazowego wpływu z innego banku przekazywać na konto swój dochód (w kwocie min. 500 PLN)

Konto w Pełni w Eurobank

Wiemy już jak będzie wyglądał nowy program cashbackowy. Teraz pora prześwietlić nowe Konto W Pełni.

Podstawową zaletą konta jest brak warunku łącznych wpływów w wysokości min. 1500 zł miesięcznie w celu zwolnienia z opłaty za prowadzenie rachunku (jednak nadal będą one wymagane do korzystania z 5% moneyback).

Niestety nadal pozostanie warunek wykonania płatności kartą na łączną kwotę min. 400 zł, aby nie płacić za kartę. Z drugiej jednak strony, za płatności otrzymamy 5% zwrotu, nie powinien to więc być dla nas problem. 😉


Do wyboru mamy dwie karty debetowe: Visa Electron oraz Mastercard Debit Prestige.

W przypadku tej pierwszej otrzymujemy darmowe bankomaty własne oraz pozostałe bankomaty przy wypłacie min. 100 zł. Karta będzie prowadzona bezpłatnie po wykonaniu płatności na kwotę min. 400 zł miesięcznie. W przeciwnym razie jej koszt to 4,90 zł / mc.

Jeśli natomiast wybierzemy kartę MasterCard Debit Prestige to wszystkie bankomaty będą darmowe bez względu na kwotę wypłaty. Dodatkowo skorzystać można z darmowej opcji multiwalutowej (dla karty Visa usługa ta kosztować będzie 1,90 zł miesięcznie). Kartę można podłączyć pod konto w EUR, USD oraz GBP i korzystać z niej bez kosztów przewalutowania). Miesięczny koszt karty to 8 zł, dlatego też polecam wybór karty Visa Electron.
Konto w Pełni to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową Visa Electron pod warunkiem wykonania płatności na kwotę 400 zł
  • 4,90 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet
 • 0 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów na kwotę min. 100 zł (Visa Electron)
  • 1,90 zł za wypłaty kartą Visa na kwotę poniżej 100 zł.
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w placówkach banku
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach
 • 0 zł za wyciągi papierowe
 • 5% moneyback w programie „Rodzina i Przyjaciele”
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Rewolucja w Citibank, czyli Darmowe Konto Citi Priority z premią 150 zł

mBank: 100 zł za otwarcie mBiznes Konta + 24 miesiące bez opłat (również dla byłych klientów!)