w

Voucher 200 zł na Allegro do karty kredytowej Citi Simplicity

Voucher 200 zł na Allegro za karte Citi Simplicity

Citibank przedłużył promocję z gwarantowaną nagrodą za założenie karty kredytowej Citi Simplicity w postaci vouchera o wartości 200 zł na Allegro.

Zasady akcji są bardzo proste. Po założeniu karty będziesz mieć 3 pełne miesiące + miesiąc złożenia wniosku na wydanie nią kwoty 1500 zł. Nic nie stoi, aby nagrodę otrzymać wcześniej wystarczy wcześniej spełnić warunek płatności 😉

Aktualne promocje Citibanku:

200 zł za … wydanie 1500 zł nową kartą

W nowej edycji promocji, Citibank ponownie zaoferował voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na Allegro za spełnienie nie wygórowanych warunków promocji. Sprawdź czy się łapiesz i jakie warunki trzeba spełnić.

Czy mogę skorzystać z promocji?

Podobnie jak w poprzedniej edycji i teraz warunkiem skorzystania z promocji jest nie posiadanie karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2018 roku.

Jak otrzymać 200 zł na Allegro?

  • Do 30.09.2020 r. złóż promocyjny wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, na podstawie którego dojdzie do podpisania umowy
    • Do wniosku niezbędne będzie przekazanie dokumentów potwierdzających dochody (zazwyczaj wystarczy wyciąg z konta za 3 ostatnie miesiące)
  • Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się min. 1 raz w bankowości internetowej
  • Nie później niż do końca 3 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy, wykonaj transakcje bezgotówkowe założoną kartą na łączną kwotę min. 1500 zł
    • Transakcje te nie mogą zostać zwrócone i nie mogą to być transakcje quasi-cash (jak np. doładowania portfeli elektronicznych, itp.)

Teraz wystarczy już tylko utrzymać aktywną kartę do dnia przekazania nagrody.

Nagroda i jej przyznanie

Informację o jej przyznaniu otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności i logowania, natomiast sama nagroda zostanie przekazania nie później niż do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków.

Po jej otrzymaniu możesz zrobić co chcesz z kartą Citi Simplicity, w tym ją zamknąć.

Voucher o wartości 200 zł należy wykorzystać podczas jednym zakupów, przy czym można skorzystać z koszyka zakupów od kilku sprzedających.

Zachowuje on ważność przez okres 12 miesięcy od daty wysłania vouchera.

Karta Citi Simplicity

Karta Citi Simplicity to 0 zł za prowadzenie karty po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 1000 zł w okresie rozliczeniowym. W przeciwnym razie opłata wyniesie 12 zł miesięcznie.

Po otrzymaniu nagrody możecie spróbować negocjować z bankiem zniesienie tej opłaty poprzez złożenie wypowiedzenia. Dział utrzymania klienta często przychyla się do próśb klientów 😉0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

250 zł za darmowe Konto w BNP Paribas

3000 zł na paliwo w konkursie Citibank + gwarantowany zwrot do 720 zł zwrot z kartą Citibank-BP Motokarta