w

3000 zł na paliwo w konkursie Citibank + gwarantowany zwrot do 720 zł zwrot z kartą Citibank-BP Motokarta

Citibank Motokarta BP 3000 zł na paliwo

Citibank odpalił ciekawą promocję nowej, darmowej karty kredytowej Motokarta Citibank-BP z gwarantowanym moneyback 720 zł + szansą na wygranie 3000 zł na paliwo w konkursie.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta jest w pełni bezpłatna i daje możliwość zgarnięcia gwarantowanego 720 zł moneyback za aktywne korzystanie.

Aktualna promocja Motokarty BP:

720 zł zwrotu za paliwo (31 gr/litr): Darmowa karta Citibank-BP Motokarta

3000 zł w konkursie Citibanku

Citibank mocno pozmieniał oferty z premią na start za otwarcie karty kredytowej. W przypadku karty Citi Simplicity premia spadła do 200 zł i dodatkowo pojawiła się prowizja za kartę w przypadku nie wykonania wysokich płatności kartą.

Na szczęście jednocześnie pojawiła się alternatywa w postaci nowej partnerskiej karty kredytowej Citibank-BP dającej gwarantowany moneyback w wysokości do 720 zł.

Dodatkowo pojawiła się możliwość zgarnięcia bonów o wartości 3000 zł na BP dla 10 osób, które udzielą najlepszej odpowiedzi konkursowej na pytanie „Ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł?

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które od 31 grudnia 2019 r. nie posiadają głównej karty kredytowej Citibank.

Jak zgarnąć 3000 zł na paliwo?

Wystarczy przejść na stronę konkursową i odpowiedzieć na pytanie „Ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł?„.

Jeśli będziesz wśród 10 osób, które będą najbliżej poprawnej odpowiedzi, to wygrasz 3000 zł do wykorzystania na stacjach paliw BP.

Oczywiście to nie wszystko. Aby wziąć udział w konkursie trzeba też zawnioskować o kartę kredytową Motokarta Citibank-BP za pomocą linku, jaki pojawi się po udzieleniu odpowiedzi konkursowej.

Po wypełnieniu wniosku oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi proces wnioskowania o kartę. Wymagane będzie dostarczenie dokumentów dochodowych w ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku kartę. Zazwyczaj wystarczy przesłanie wyciągu z banku, ale szczegóły poda Ci już konsultant banku.

Po założeniu karty i podpisaniu umowy, do spełnienia pozostaną Ci jeszcze dwa warunki do spełnienia do końca 1 pełnego miesiąca po zawarciu umowy:

  • zalogowanie się do bankowości elektronicznej
  • wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł (mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych jak również w internecie)

Konkurs będzie trwał do 15.12.2020 r, natomiast 16.12.2020 r. zostaną ogłoszone wyniki. Nagroda w postaci 6 kart paliwowych o wartości 500 zł każda zostaną przesłane do 15 stycznia 2021 roku.

720 zł moneyback za aktywność

Podstawową zaletą karty Citibank-BP jest wysoki moneyback w wysokości nawet 4% wartości zakupów: 20 zł zwrotu zostanie przyznane za każdy okres rozliczeniowy, w którym dokonamy zakupów na łączną kwotę min. 500 zł (w tym 250 zł na stacjach paliw BP).

Więcej informacji na temat tej promocji znajdziesz w osobnym prześwietleniu karty kredytowej Citibank-BP Motokarta.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta

W skrócie powiem tylko, że karta kredytowa Citibank-BP Motokarta to 0 zł za wydanie i 0 zł za comiesięczne korzystanie z karty bez żadnych warunków!

Do karty otrzymasz też za darmo powiadomienia SMS o każdej płatności, zwiększające Twoje bezpieczeństwo.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta to:

  • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty
  • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach
  • 0 zł za dostarczenie karty Pocztą Polską
  • Rabaty w programie Citi Specials
  • Płatności mobilne Google Pay
  • Punkty w programie PAYBACK


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Voucher 200 zł na Allegro do karty kredytowej Citi Simplicity

HIT w mBank! Aż 240 zł za eKonto + 2,5% na koncie oszczędnościowym