w

Inwestuj na przyszłość i zyskaj 200 zł od ING Banku Śląskiego

Regularne Inwestowanie ING

ING Bank Śląski ruszył z III edycją promocji zachęcającej do rozpoczęcia inwestowania na przyszłość (określony cel lub prywatną emeryturę).

W ramach promocji bank wypłaci 200 zł premii w zamian za 7-krotne nabycie jednostek funduszy inwestycyjnych w ramach IKE lub 100 zł w ramach Funduszy Inwestycyjnych Otwartych.

Do promocji można przystąpić do 30 czerwca 2020 r.

200 zł premii za 7 nabyć funduszy inwestycyjnych

Zasady III edycji promocji „Inwestuj na przyszłość i zyskaj premię” są niemal identyczne jak w poprzedniej edycji. Jedyna zmiana dotyczy możliwości zgarnięcia połowy premii po 3-krotnym zrealizowaniu dyspozycji regularnego inwestowania i rezygnacji z dalszych inwestycji i otrzymania tym samym drugiej części premii.

Dla kogo 100 zł lub 200 zł?

Aby skorzystać z promocji trzeba spełnić dwa warunki. Pierwszym jest posiadanie lub założenie darmowego Otwartego Konta Oszczędnościowego, drugim jest nie posiadanie jednostek funduszy w ING Banku Śląskim.

Jak otrzymać 100 zł lub 200 zł premii od ING?

Po zalogowaniu w systemie Moje ING przejdź do zakładki Oferta ING i wybierz kolejno -> Inwestycje -> Regularne Inwestowanie.

Po przewinięciu w dół wybierz czy chcesz inwestować w ramach Indywidualnego Konta Emerytalnego (IKE) czy w ramach Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (FIO) i zapisz się do promocji.

Drugim krokiem jest założenie IKE lub wybranie funduszu FIO i następnie zakupienie jednostek funduszy za min. 300 zł.

Przedtem trzeba będzie jeszcze wypełnić ankietę inwestycyjną wymaganą przez prawo i podpisanie umowy pośrednictwa w zakupie jednostek funduszy inwestycyjnych.

Ostatnim krokiem będzie ustawienie dyspozycji regularnego inwestowania (DRI) na kwotę min. 300 zł miesięcznie i jej 3 krotna lub 6 krotna realizacja.

Pierwszy etap promocji to premia 50 zł za FIO lub 100 zł za IKE za 3-krotną realizację dyspozycji DRI w terminie do 30 września 2020 r.

Drugi etap to ponowna 3-krotna realizacja tej dyspozycji w okresie od października do grudnia 2020 r. (aby otrzymać drugą część premii).

Łącznie z pierwszym nabyciem jednostek trzeba więc 7-krotnie nabyć jednostki na kwotę min. 300 zł, co daje nam łącznie kwotę inwestycji w wysokości 2100 zł.

Premia zostanie wypłacona do 15 października 2020 r. za pierwszy etap oraz do 15 stycznia 2021 r. za drugi etap.

Warunkiem otrzymania premii będzie posiadanie jednostek uczestnictwa o wartości min. 300 zł w dniu wykonywania przelewu nagrody (pamiętaj o zmienności wartości jednostek – dlatego lepiej zostawić na koncie wyższą kwotę niż minimalne 300 zł).

Uwaga!

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Decyzję o inwestowaniu podejmujesz na własne ryzyko. Warto dodać, że obecnie mamy do czynienia z podwyższonym ryzykiem związanym z niepewną sytuacją gospodarczą na świecie.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

300 zł na Allegro za konto BNP Paribas

Nawet 250 zł premii za konto Pekao S.A. + 50 zł dla dziecka + lokata 3%