w

300 zł na Allegro za konto BNP Paribas

Bony Allegro 300 zł za konto BNP Paribas

BNP Paribas ruszył z kolejną akcją Konta Otwartego na Ciebie w ramach której do zgarnięcia są bony Allegro o wartości 300 zł za spełnienie warunków promocji.

Do promocji można przystąpić do 26 maja 2020 r.

Piękna premia 300 zł w BNP Paribas

W ramach promocji można odebrać trzy bony na Allegro o wartości 100 zł każdy. Wystarczy przez trzy kolejne miesiące spełnić po dwa proste warunki promocji. Za każdy miesiąc spełnienia warunków otrzymasz po jednym bonie.

Kto może otrzymać Piękną Premię?

Aby skorzystać z promocji „Piękna Premia” wystarczy, że masz skończone 18 lat i od co najmniej 12 miesięcy nie posiadasz konta osobistego w BNP Paribas.

Konto w BGŻOptima jak również posiadanie karty kredytowej czy innych produktów poza ROR nie wyklucza z promocji.

Nagroda

Nagrodą w promocji są trzy e-bony Allegro o wartości 100 zł każdy, które można wykorzystać na zakupy w Allegro. Po wpisaniu bonu, wartość zakupów zostanie obniżona o wartość bonu.

Podczas jednych zakupów trzeba wykorzystać całą wartość bonu 100 zł, jednak spokojnie można połączyć zakupy od kilku sprzedawców w ramach koszyka zakupów.

Regulamin nie precyzuje ważności bonów. Prawdopodobnie będzie to okres 12 miesięcy.

Jak przystąpić do promocji?

 • Do 26.05.2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji zaznaczając znajdujące się tam zgody (wszystkie checkboxy)
 • Po weryfikacji maila, również przez stronę promocji złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na eŚwiat wyrażając już tylko niezbędne zgody
 • Do 16.06.2020 r. podpisz umowę o konto za pomocą kodu SMS w systemie Autenti oraz aktywuj konto poprzez nadanie kodu PIN do karty

Wskazówka:

Podczas wypełniania wniosku warto wyłączyć wtyczku AdBlock / uBlock, które mogą powodować problemy w otrzymaniu premii i potrzebę składania reklamacji.

Jak otrzymać 300 zł na Allegro?

 • Pierwsze 100 zł na Allegro otrzymasz za:
  • Podpisanie i aktywowanie umowy o konto i kartę
  • Wykonanie min. 3 transakcji BLIK w czerwcu 2020 r. (np. w sklepach stacjonarnych, na Allegro lub poprzez przekazanie darowizny w serwisie siepomaga.pl)
  • Wykonanie min. 3 przelewów zewnętrznych z nowo otwartego konta w czerwcu (mogą to być przelewy na Twoje konto w innym banku)
 • Drugie 100 zł otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w lipcu 2020 r:
  • Wykonanie 4 płatności bezgotówkowych kartą (czyli płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych)
  • Zapewnienie łącznych wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku)
 • Trzecie 100 zł otrzymasz w zamian za spełnienie dwóch warunków w sierpniu:
  • wykonanie 3 transakcji BLIK
  • wykonanie 3 przelewów zewnętrznych

To wszystko!

Nie ma tutaj dodatkowego warunku uzupełniania danych na stronie promocji. Do 19 lipca 2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu pierwszej nagrody, która zostanie z kolei przekazana do końca miesiąca (pierwsza do końca lipca, druga do końca sierpnia, trzecia do końca września).

Po otrzymaniu wszystkich premii decydujesz, czy konto spełnia Twoje wymagania i je zostawiasz. Możesz też je zamknąć bez wychodzenia z domu, wykonując krótkie połączenie telefoniczne z infolinią banku.

Konto dla Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat

Prowadzenie konta BNP Paribas jest darmowe. Zapłacić trzeba będzie natomiast za prowadzenie karty Otwartej na eŚwiat, która w zamian daje nam darmowe bankomaty w kraju oraz ubezpieczenie CYBER Pomoc.

Po otrzymaniu premii, można wymienić tą kartę na darmową kartę Otwartą na Dziś.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na eŚwiat to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 6 zł za prowadzenie karty
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
4 lat temu

Jak wysyłana jest karta?

Kusio
Kusio
4 lat temu
Reply to  Andrzej

Paribas napisał mi w mailu: „Karta debetowa została przekazana do wysyłki. Oczekuj na wizytę kuriera, który zweryfikuje Twoją tożsamość i przekaże Ci kartę.”

Andrzej
Andrzej
4 lat temu
Reply to  Kusio

Dzieki za szybką odpowiedź. Ale to u kuriera jeszcze jest umowa podpisywana czy jak?

Kusio
Kusio
4 lat temu
Reply to  Andrzej

Jest tak jak opisał Darek, czyli podpisujesz SMSem. Po wypełnieniu i złożeniu wniosku dostaniesz maila z linkiem do platformy Autenti. Tam masz już całą umowę i pół godziny na zapoznanie i podpisanie. Jeśli jest OK to klikasz, że chcesz podpisać. Dostajesz SMSa, przepisujesz kod i gotowe. Po paru minutach podpisana umowa wpada na maila.

Andrzej
Andrzej
4 lat temu
Reply to  Kusio

Dzieki za szybką odpowiedź. Ale to u kuriera jeszcze jest umowa podpisywana czy jak?

Kusio
Kusio
4 lat temu

Jak długo trzeba czekać na możliwość zalogowania do systemu? Dostałem login (inny niż 3 lata temu, ale może taki sam jak 5 lat temu – nie pamiętam tego) i tyle. Próbowałem się zalogować i nie pojawia się okno do wprowadzenia nowego hasła tylko na podanie aktualnego.

Kusio
Kusio
4 lat temu
Reply to  Kusio

Sam sobie odpowiem: Jeśli ktoś miał już konto w Paribasie to nie ważne jaki identyfikator przysłali w umowie – trzeba użyć starego.

Druga sprawa to konto. Aktywuje się dopiero po aktywacji karty. Kartę należy aktywować smsem (instrukcja w kopercie z karta). Aktywacja przez portal nie zadziała. Jest co prawda wielki zielony przycisk „Aktywuj” pod kartą, ale on tylko zmienia PIN. Nie aktywuje (na chwilę obecną) karty.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Kusio

Właśnie sobie przypomniałem, że też otrzymałem chyba inny identyfikator a zadziałał stary sprzed kilku lat 🙂

Kusio
Kusio
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Czyli sprawa jasna. Jakiś błąd mają w procesie rejestracji. Klientowi generowany jest zawsze nowy login, ale system później i tak łączy to z historią i nadpisuje istniejącym loginem. Pani na infolinii mi powiedziała, że ona widzi tylko ten stary login. Nowego nie ma w systemie.

Swoja droga promocja fajna. Dzięki Darek za opis. Szkoda, że realny zysk trzeba zmniejszyć o kilka miesięcy opłat za katę, ale za to można ją później szybko zamknąć :].

Co myślisz?

Tylko do 20.05.2020 r.: Łatwy bonus o wartości 200 zł za Konto Przekorzystne Pekao!

Inwestuj na przyszłość i zyskaj 200 zł od ING Banku Śląskiego