w ,

Masz środki w Millennium? Czas na włączenie 20. edycji promocji!

Konto Oszczędnościowe Millennium

Dzisiaj mam ważną wskazówkę dotyczącą możliwości zmiany edycji promocji dla uczestników promocji Konta Oszczędnościowego Profit na 2,6 – 2,7% w skali roku w Banku Millennium.

Edit. Mamy przeciek, że od niedzieli oprocentowanie spada na 2,0% w skali roku! Co więcej, zmieniona została zasada badania salda i została ona wyznaczona na zeszły piątek. Tym samym jedyną możliwością jest zmiana edycji (rezygnacja z 18. lub 19. edycji) promocji na obecną 20. edycję na 2,6% przez 93 dni.

Jeśli jeszcze nie korzystasz z konta oszczędnościowego w Banku Millennium, to może zainteresuje Cię prosta promocja z gwarantowaną premią 220 zł (konto wypełnisz w pełni online), którą możesz połączyć z promocją karty Impresja lub Alfa z premią 200 zł i moneyback do 760 zł rocznie.

Jeśli natomiast szukasz najlepszego miejsca do ulokowania swoich oszczędności, to koniecznie zajrzyj do nowego rankingu lokat i kont oszczędnościowych na kwiecień 2020 r.

Polecam też konto oszczędnościowe w Getin Bank, gdzie sam obecnie trzymam oszczędności na 2,7% w skali roku.

Opcja 1. Zmiana edycji promocji

Jeśli Twoje oprocentowanie 18. lub 19. edycji promocji kończy się niebawem (np. do około miesiąca czasu), to korzystniejsza może okazać się zmiana promocji na obecną edycję z oprocentowaniem 2,6%.

Tutaj jest jeden ważny warunek. Środki na koniec 14 marca musiały być wyzerowane. Jednym słowem, z promocji mało kto będzie mógł skorzystać.

Wszystko z powodu drugiej już obniżki stóp procentowych, które wynoszą obecnie rekordowo niskie 0,5%!!! Tym samym niemal pewne jest to, że nowa edycja da jeszcze niższe oprocentowanie.

Zmieniając edycję możemy przeskoczyć na 20. edycję promocji, dzięki czemu otrzymamy 2,6% w skali roku na okres 92 dni dla środków do 100 000 zł.

W regulaminie promocji „Na nowe środki” znajduje się zapis, że uczestnik może zrezygnować z udziału w promocji poprzez złożenie dyspozycji w oddziale lub telefonicznie.

Taka rezygnacja będzie skutkowała zakończeniem okresu obowiązywania promocyjnego oprocentowania, natomiast promocyjne odsetki zostaną naliczone do dnia rezygnacji.

Natomiast niejako automatycznie, po rezygnacji z poprzedniej edycji (18. lub 19.) wpadniemy w nową 20. edycję promocji, która zapewni nam oprocentowanie 2,6% w skali roku na okres 92 dni.

Opcja 2. Nieaktualna

To już w tę sobotę, 25 kwietnia 2020 r. kończy się obecna, 20. edycja promocji „Na nowe środki”, która trwa przez 92 dni od momentu wpłaty nowych środków.

Jeśli niedawno wpłaciłeś/aś pieniądze na to konto i dopiero rozpoczęła się dla Ciebie 20. edycja promocji, to możesz spokojnie czekać spokojnie do końca kolejnej edycji bez wycofywania środków.

Jeśli natomiast Twoje podwyższone oprocentowanie będzie trwało krócej niż jakieś 45 dni, to warto do piątku do końca dnia wycofać wszystkie środki z Banku Millennium lub zmienić edycję promocji (patrz dalej), tak aby korzystać z promocyjnego oprocentowania 2,6% w skali roku.

Przypomnę, że Bank Millennium daje już możliwość przelania na raz kwoty 100 000 zł po uprzedniej aktywacji autoryzacji transakcji za pomocą aplikacji mobilnej Millennium.

W tym celu wystarczy zalogować się w bankowości Millenet i w ustawieniach (pod Twoim imieniem i nazwiskiem) wybrać > Ustawienia zabezpieczeń > Autoryzacja:

Millennium limity przelewów - autoryzacja mobilna

Po aktywacji Autoryzacji mobilnej można przejść do zwiększenia limitów do kwoty 100 tys. zł.

Na czym jeszcze można zarobić?

Najpopularniejszymi promocjami na blogu JakOszczedzic.pl, z których jeszcze można skorzystać są:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
WF
WF
4 lat temu

„Do piątku trzeba wycofać wszystkie środki z banku i wpłacić je ponownie po weekendzie”
😛 dzięki dzięki

TomTom
TomTom
4 lat temu
Reply to  WF

Macie strasznie nieaktualne dane. Polecam zapoznać się z najnowszym regulaminem dostępnym już na stronie banku. Badanie sald już było 18 kwietnia!

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  TomTom

Zgadza się, bank już wprowadził dane o przyszłej promocji. Wpis zaktualizaowałem.

Alojzy Nawałka
Alojzy Nawałka
4 lat temu

Bardzo proszę o pomoc, bo już zdążyłem się pogubić. Zgromadziłem środki na koncie oszczędnościowym w ramach 19. edycji promocji. Przed wejściem 20. edycji, tj. 14.03.2020 r., wycofałem środki, a następnie ponownie przelałem je na konto oszczędnościowe 16.03.2020 r. Do 21.04.2020 r. środki te były oprocentowane w ramach 19. edycji promocji (2,7%). Niestety, od 22.04.2020 r. oprocentowane są standardowo, natomiast na koncie pojawiła się informacja o 20. edycji promocji: „Do promocji możesz przystąpić w okresie:15-03-2020 – 25-04-2020”. Wg wcześniejszych zapewnień płynących z niniejszego bloga wynikało, że po zakończeniu 19. edycji, środki winny zostać automatycznie zakwalifikowane do 20.edycji. A zatem o co kaman?

Anonim
Anonim
4 lat temu

Sprawdź dzisiaj – dzisiaj powinieneś mieć już oprocentowane promocyjnie [środki są brane pod uwagę według stanu na ostatni dzień roboczy.

Parrot Max
Parrot Max
4 lat temu

I niestety zmiany.

Alojzy Nawałka
Alojzy Nawałka
4 lat temu

Parrot Max – dzięki bardzo, Twoja informacja bezcenna!

Alojzy Nawałka
Alojzy Nawałka
4 lat temu

Moje poprzednie zapytanie na ten moment jest nieaktualne. Dziś, tj. 23.04.2020 r., na koncie oszczędnościowym środki zostały zakwalifikowane do 20. edycji, a zatem wszystko stało się
jasne.
Pytanie do DARKA M.
dotyczy przypadku opisanego w opcji 1. „zmiana edycji”. Tak się składa, ze moja znajoma posiada ulokowane środki na koncie oszczędnościowym w ramach 19. edycji (okres promocyjnego oprocentowania obowiązuje do 25.05.2020 r. a więc krócej niż 45 dni).Na dzień 14.03.2020 r. znajoma nie „zerowała” konta. W związku z tym chciałbym zapyta, czy w tej sytuacji rezygnacja z 19. edycji dokonana przed 25.04.2020 r. spowoduje uruchomienie 20. edycji promocji i zaliczenie wcześniej posiadanych środków jako nowych, czy tez nalezałoby wycofać środki przed 25.04.2020 r. i czekać na uruchomienie 21.edycji promocji?

Darek M. W.
4 lat temu

Super, perfekcyjnie Ci się udało załapać 🙂

Alojzy Nawałka
Alojzy Nawałka
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Darku, nadal jednak nie wiem jak powinna zachować się moja znajoma. Czy przeskoczenie na 20.edycję gwarantuje objęciem tą promocją dotychczas zdeponowanych środków, a jeśli tak, to na jak długi okres?

Darek M. W.
4 lat temu

Tak, jak przeskoczy to będzie obowiązywało przez 93 dni od „przeskoczenia”, czyli jak dobrze myślę od dnia następującego po dniu rezygnacji.
Czyli dzisiaj zrezygnuje, to od jutra będzie liczone 2,6% przez 93 dni.

Przemysław
Przemysław
4 lat temu

Jeśli twoja znajoma nie zerowała konta na dzień badania salda dla 20 edycji (14.03), to jak teraz zrezygnuje z 19 edycji i uruchomi 20, to 2,6% będzie miała tylko na nadwyżkę ponad to co było 14.03 na koncie. Kwota która była 14.03. na koncie będzie przez całe 93 dni 20 edycji oprocentowana standardowo.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Przemysław

Tak, dopisałem już do wpisu tą notkę.
Jednym słowem trzeba będzie szukać innego banku dla naszych oszczędności.
Ja już zresztą przerzuciłem do Getina na 2,7%.

Przemysław
Przemysław
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Super, tylko zmień tam datę z 14 kwietnia na 14 marca 😉

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Przemysław

Gotowe 🙂

Michał
Michał
4 lat temu

Jak nie zerowała na 14.03.2020r. to nie będzie miała nowych środków do 20 edycji.

Alojzy Nawałka
Alojzy Nawałka
4 lat temu
Reply to  Michał

Skoro obaj tak myślimy, to chyba racja po naszej stronie. Dzięki, za komentarz.

1234sdg131
1234sdg131
4 lat temu

ja mam okres obowiązywania do połowy czerwca, więc nic teraz nie robię. 2%… słabo to już bedzie

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  1234sdg131

Jeśli masz jeszcze 2 miesiące to chyba faktycznie lepiej ciągnąć do końca i wtedy czegoś szukać …

Darek M. W.
4 lat temu

Mamy niestety potwierdzenie negatywnych zmian i zmiany w sposobie liczenia salda (zostało już wyliczone na zeszły piątek).
Także jedyna opcja to ciągnięcie trwającej edycji do końca lub rezygnacja z 18. lub 19. edycji i przeskoczenie na obecną 20. edycję na 2,6% trwającą jeszcze do soboty..

1234sdg131
1234sdg131
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

myślisz, ze chcieli w ten sposób załatwić łowców okazji?

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  1234sdg131

Raczej podkopali pod sobą dołek, bo przy 2% to nie warto tam trzymać swoich oszczędności.

Anonim
Anonim
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

po obniżkach stóp procentowych jak dostaniesz 2% to będziesz mega zadowolony 😉 Ja kartę kredytową mam teraz oprocentowaną na 4% [lata temu zaczynałem od 18%] !!!

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Anonim

Gdzie masz takie niskie oprocentowanie na karcie kredytowej?

Anonim
Anonim
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

MasterCard PAYBACK w Santander Bank

afca
afca
4 lat temu

Na szczęście udało się „połknąć” promocje 20 i 21 bez wycofywania środków. Teraz pytanie kiedy możemy się spodziewać badania salda do kolejnej promocji.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  afca

Kolejne edycje mogą być takie słabe, że nie będzie warto w nich uczestniczyć :/
Jeśli pójdą wg nowych zasad to wyjdzie na to, że tydzień przed końcem 21. edycji trzeba będzie wycofać środki.

bankier
bankier
4 lat temu

Jednym słowem bank zrobił nas w … 😀

Co myślisz?

„Kupuj z domu” i zgarnij 210 zł w BNP Paribas

5000+ dla firm. Poradnik jak wypełnić wniosek o bezzwrotną pożyczkę dla mikroprzedsiębiorców