w ,

Masz środki w Millennium? Czas na włączenie 20. edycji promocji!

Konto Oszczędnościowe Millennium

Dzisiaj mam ważną wskazówkę dotyczącą możliwości zmiany edycji promocji dla uczestników promocji Konta Oszczędnościowego Profit na 2,6 – 2,7% w skali roku w Banku Millennium.

Edit. Mamy przeciek, że od niedzieli oprocentowanie spada na 2,0% w skali roku! Co więcej, zmieniona została zasada badania salda i została ona wyznaczona na zeszły piątek. Tym samym jedyną możliwością jest zmiana edycji (rezygnacja z 18. lub 19. edycji) promocji na obecną 20. edycję na 2,6% przez 93 dni.

Jeśli jeszcze nie korzystasz z konta oszczędnościowego w Banku Millennium, to może zainteresuje Cię prosta promocja z gwarantowaną premią 220 zł (konto wypełnisz w pełni online), którą możesz połączyć z promocją karty Impresja lub Alfa z premią 200 zł i moneyback do 760 zł rocznie.

Jeśli natomiast szukasz najlepszego miejsca do ulokowania swoich oszczędności, to koniecznie zajrzyj do nowego rankingu lokat i kont oszczędnościowych na kwiecień 2020 r.

Polecam też konto oszczędnościowe w Getin Bank, gdzie sam obecnie trzymam oszczędności na 2,7% w skali roku.

Opcja 1. Zmiana edycji promocji

Jeśli Twoje oprocentowanie 18. lub 19. edycji promocji kończy się niebawem (np. do około miesiąca czasu), to korzystniejsza może okazać się zmiana promocji na obecną edycję z oprocentowaniem 2,6%.

Tutaj jest jeden ważny warunek. Środki na koniec 14 marca musiały być wyzerowane. Jednym słowem, z promocji mało kto będzie mógł skorzystać.

Wszystko z powodu drugiej już obniżki stóp procentowych, które wynoszą obecnie rekordowo niskie 0,5%!!! Tym samym niemal pewne jest to, że nowa edycja da jeszcze niższe oprocentowanie.

Zmieniając edycję możemy przeskoczyć na 20. edycję promocji, dzięki czemu otrzymamy 2,6% w skali roku na okres 92 dni dla środków do 100 000 zł.

W regulaminie promocji „Na nowe środki” znajduje się zapis, że uczestnik może zrezygnować z udziału w promocji poprzez złożenie dyspozycji w oddziale lub telefonicznie.

Taka rezygnacja będzie skutkowała zakończeniem okresu obowiązywania promocyjnego oprocentowania, natomiast promocyjne odsetki zostaną naliczone do dnia rezygnacji.

Natomiast niejako automatycznie, po rezygnacji z poprzedniej edycji (18. lub 19.) wpadniemy w nową 20. edycję promocji, która zapewni nam oprocentowanie 2,6% w skali roku na okres 92 dni.

Opcja 2. Nieaktualna

To już w tę sobotę, 25 kwietnia 2020 r. kończy się obecna, 20. edycja promocji „Na nowe środki”, która trwa przez 92 dni od momentu wpłaty nowych środków.

Jeśli niedawno wpłaciłeś/aś pieniądze na to konto i dopiero rozpoczęła się dla Ciebie 20. edycja promocji, to możesz spokojnie czekać spokojnie do końca kolejnej edycji bez wycofywania środków.

Jeśli natomiast Twoje podwyższone oprocentowanie będzie trwało krócej niż jakieś 45 dni, to warto do piątku do końca dnia wycofać wszystkie środki z Banku Millennium lub zmienić edycję promocji (patrz dalej), tak aby korzystać z promocyjnego oprocentowania 2,6% w skali roku.

Przypomnę, że Bank Millennium daje już możliwość przelania na raz kwoty 100 000 zł po uprzedniej aktywacji autoryzacji transakcji za pomocą aplikacji mobilnej Millennium.

W tym celu wystarczy zalogować się w bankowości Millenet i w ustawieniach (pod Twoim imieniem i nazwiskiem) wybrać > Ustawienia zabezpieczeń > Autoryzacja:

Millennium limity przelewów - autoryzacja mobilna

Po aktywacji Autoryzacji mobilnej można przejść do zwiększenia limitów do kwoty 100 tys. zł.

Na czym jeszcze można zarobić?

Najpopularniejszymi promocjami na blogu JakOszczedzic.pl, z których jeszcze można skorzystać są:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

„Kupuj z domu” i zgarnij 210 zł w BNP Paribas

5000+ dla firm. Poradnik jak wypełnić wniosek o bezzwrotną pożyczkę dla mikroprzedsiębiorców