w

2,6% do 100 000 zł na nowe środki – Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Millennium

Bank Millennium ruszył z 20. edycją promocji Konta Oszczędnościowego „Na nowe środki”, w której ulokujemy oszczędności na 2,6% w skali roku.

Konto oszczędnościowe Profit to niekończące się oprocentowanie nowych środków, dzięki jednemu sprytnemu mykowi opisywanemu na blogu. Przy okazji warto sprawdzić jeszcze lepszą ofertę na 3,5% + 2,7% w Getin Bank.

Nowi klienci banku mogą zgarnąć 220 zł premii na start, z czego 200 zł w gotówce oraz 20 zł na wynos (na Pyszne.pl).

Wystarczy, że konto założymy bezpiecznie za pomocą weryfikacji selfie i następnie będziemy spełniać prosty warunek zwolnienia z opłat za prowadzenie konta i karty. Bankomaty otrzymamy za darmo w prezencie 😉

Zobacz też aktualny ranking lokat i kont oszczędnościowych na kwiecień 2020 r.

2,6% przez 92 dni do 100 tys. zł dla nowych środków

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit w 20. edycji promocji na nowe środki wynosi:

  • 2,6% do 100 000 zł
  • 0,8% dla podwyżki ponad 100 000 zł

Nastąpiła więc obniżka o 0,1% w skali roku i obecnie Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium przestało być dla mnie pierwszym wyborem.

Transfer środków do Getin Banku potwierdza poniższy obrazek:

Konto w Getin Banku nadal oferuje 2,7% w skali roku dla nowych środków. W związku z tym to właśnie tutaj będę póki co trzymał swoje oszczędności, które nie zostały zainwestowane w nieruchomościach.

Wracając jednak do samej promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit – edycja 20”, to zyskać można 2,6% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł dla nowych środków (0,8% dla nadwyżki).

Promocyjne oprocentowanie będzie trwało przez okres 92 dni od wpłaty nowych środków na konto oszczędnościowe lub od zakończenia poprzedniej edycji, w której aktualnie bierzesz udział.

Na Twoim koncie automatycznie zostanie uruchomiona 20. edycja promocji, co jest jedną z największych zalet promocji Millennium już od przeszło dwóch lat.

Nowe środki wyliczane będą jako nadwyżka ponad łączne saldo w Banku Millennium na koniec dnia 14 marca 2020 r. (czyli na wczoraj). Nie było zatem tutaj żadnego zaskoczenia.

Do promocji można przystąpić w okresie od 15 marca do 25 kwietnia 2020 r. i od momentu przystąpienia do promocji oprocentowanie 2,6% w skali roku będzie obowiązywało przez okres 92 dni.

Na czym jeszcze można zarobić?

W zasadzie bez wychodzenia z domu skorzystać z następujących promocji, w których zyskać można nawet 1810 zł premii:

Dokumenty:

Regulamin promocji Konto Oszczędnościowe Profit 2,6% – edycja 20Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

Konto Mega Oszczędnościowe 2,5% do 100 000 zł w Alior Bank

Do 720 zł zwrotu za paliwo z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta