w

2,7% do 100 000 zł – Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Bank

Wczoraj pisałem o świetnej promocji konta oszczędnościowego Getin Banku – 3,5% na 12 miesięcy dla nowych klientów. Jest to idealne miejsce dla funduszu bezpieczeństwa, czyli środków na nagłe wydatki.

Dzisiaj pora na prześwietlenie drugiej promocji dotyczącej Elastycznego Konta Oszczędnościowego – oprocentowania 2,7% w skali roku do 100 000 zł dla nowych środków.

Przypomnę, że w Getin Bank otrzymamy również 150 zł premii za założenie świetnego, darmowego rachunku Proste Zasady.

2,7% do 100 tys. zł dla nowych środków

Wraz z początkiem marca ruszyła V edycja promocji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym„, dzięki której ulokujemy oszczędności na 2,7% w skali roku.

Z akcji podwyższonego oprocentowania na EKO (Elastycznym Koncie Oszczędnościowym) mogą skorzystać zarówno obecni jak również nowi klienci banku (którzy dodatkowo mogą zgarnąć 150 zł premii + 3,5% do 10 tys. zł).

Kto może korzystać z promocji 2,7% dla nowych środków?

Zacznijmy od sprawdzenia warunków promocji, czyli kto może skorzystać z tej świetnej promocji konta oszczędnościowego (drugiej obok akcji 2,7% do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym w Millennium).

Warunkami korzystania z oprocentowania 2,7% jest:

  • Posiadanie konta osobistego Proste Zasady
  • Nie korzystanie z poprzedniej edycji akcji „Na nowe środki”, dla której okres podwyższonego oprocentowania kończy się w czasie trwania aktualnej promocji (od 1.03 do 5.04.2020 r.)
  • Posiadanie aktywnych zgód marketingowych na:
    • użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego
    • otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną
    • prowadzenie marketingu

Jeśli nie wiesz, czy masz aktywne te zgody to najprościej będzie zadzwonić na infolinię banku i zapytać, czy spełnia się warunki promocji „Na nowe środki”.

Promocja dotyczy wyłącznie rachunków indywidualnych! Rachunki wspólne są wyłączone z promocji, zresztą lepiej posiadać dwa konta i móc ulokować podwójną kwotę lub korzystać z promocji zamiennie, raz na koncie jednej osoby, a w kolejnej edycji promocji z konta drugiej osoby.

Jeśli posiadasz więcej niż jedno Elastyczne Konto Oszczędnościowe, to w promocji brać będzie udział konto założone jako pierwsze.

Jak uzyskać 2,7% do 100 tys. zł?

Jeśli spełniasz powyższe warunki to wystarczy, że w okresie promocji, tj. od 1 marca do 5 kwietnia 2020 roku, wpłacisz nowe środki na rachunek oszczędnościowy EKO.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od wpłaty nowych środków. Przez nowe środki rozumie się z kolei nadwyżkę ponad saldo początkowe na Produktach depozytowych z dnia 25 lutego 2020 roku.

Produkty depozytowe to z kolei zgodnie z regulaminem:

Rachunki płatnicze – rachunki oszczędnościowe, rachunki terminowych lokat oszczędnościowych, rachunki płatnicze rachunki przejściowe służące do zakładania Lokat oraz indywidualne konta emerytalne prowadzone przez Bank w złotych, których Uczestnik jest posiadaczem lub współposiadaczem.

Przykład:

Jeśli 25.02.2020 r. posiadałeś/aś w Getin Banku tylko środki na rachunku osobistym ROR, a na Produktach depozytowych nie miałeś/aś żadnych środków, to wszystkie środki wpłacone na rachunek Elastycznego Konta Oszczędnościowego do kwoty 100 tys. zł będą oprocentowane na 2,7%. Nowi klienci będą mieli dodatkowo wyższe oprocentowanie 3,5% dla kwoty do 10 tys. zł i 2,7% do 100 tys. zł.

Uwaga!

Jeśli kiedyś zakładałaś/eś konto oszczędnościowe w Getin Bank i teraz chcesz wpłacić oszczędności, to koniecznie sprawdź, czy posiadasz rachunek „Elastyczne Konto Oszczędnościowe”. Jeśli natomiast posiadasz zwykłe „Konto Oszczędnościowe” to zadzwoń na infolinię, gdzie szybko zmienisz typ tego konta na EKO.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe:

Na czym jeszcze można zarobić?

Najpopularniejszymi promocjami na blogu JakOszczedzic.pl, z których jeszcze można skorzystać są:

Dokumenty:

Ps. Wysokie oprocentowanie oszczędności 2,7% do 100 tys. zł uzyskasz też na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium, gdzie nowi klienci otrzymają dodatkowe 200 zł premii.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
4 lat temu

Czyli te 10 tys. zł i 100 tys. zł się sumują i mogę łącznie ulokować 110 tys. zł?

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Marta

Zapisy niestety nie są precyzyjne. Obawiam się, że bank będzie liczył tak, że do 10 tys. mamy 3,5%, a później do 100 tys. zł 2,7% i to co powyżej już będzie 1,5%.

Maciej A.
Maciej A.
4 lat temu

Dzięki za info z tym kontem. U mnie wlasnie okazało sie ze nie mam elastycznego tylko to stare konto. Byłaby niezla wtopa.

trackback
4 lat temu

[…] Getin Banku na 2,70% w skali roku […]

robob
robob
4 lat temu

Brzmi fajnie, dzięki za info 🙂

Co myślisz?

3,5% przez rok! Elastyczne Konto oszczędnościowe Getin Bank (+150 zł na start)

Polecam Proste Zasady w Getin Bank: Nawet 800 zł w programie poleceń + 150 zł na start!