w

HIT powrócił! 100 zł za Darmową kartę Twisto

Twisto bonus 100 zł

Niezwykle popularna promocja Twisto z premią 100 zł za wyrobienie darmowej karty powróciła! Jeśli nie załapaliście się na poprzednią edycję to właśnie macie okazję na bardzo łatwe 100 zł za … 3 płatności na dowolną kwotę!

W ramach 5. edycji akcji „Bonus z Twisto” powrócono do rekordowej premii 100 zł na zakupy z Twisto. W innych akcjach można było otrzymać 30 – 50 zł, tym samym nie warto zwlekać z decyzją.

Promocja będzie trwała tylko do wyczerpania limitu 5000 uczestników, po tym czasie zostanie ona zakończona i poniższy link przestanie działać.

PROMOCJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

100 zł za 3 płatności kartą Twisto

Olbrzymią zaletą Twisto jest to, że do zgarnięcia bonusu 100 zł na start nie będzie wymagane przedstawianie żadnego zaświadczenia o dochodach i nie będzie sprawdzany Twój BIK. Limit zostanie przyznany na podstawie Twojego oświadczenia we wniosku, a weryfikacja nastąpi poprzez przesłanie przelewu weryfikacyjnego na 1 zł.

Dzięki Twisto zrobisz zakupy i następnie wybierzesz, czy chcesz za nie zapłacić od razu czy nawet po 45 dniach od zakupu bez opłat i odsetek! Pod koniec miesiąca otrzymasz wyciąg i będziesz mieć czas do 15-go dnia kolejnego miesiąca na zapłatę bez żadnych kosztów dodatkowych.

Twisto to także w pełni darmowa karta wielowalutowa z przewalutowaniem po kursie Mastercard i do 10% moneyback za zakupy. To także płatności Google Pay.

Dla kogo 100 zł od Twisto?

Z promocji mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne, które zawrą umowę z Twisto. Co ciekawe, w regulaminie brak jest jakichkolwiek wykluczeń.

Nie warto czekać ze złożeniem wniosku! Wniosek może zostać wypełniony tylko przez pierwszych 5000 osób, po tym czasie strona promocji przestanie działać.

Jak otrzymać 100 zł od Twisto?

  • Za pomocą dedykowanego linka promocyjnego złóż wniosek o konto Twisto Free wraz z darmową kartą Twisto
    • Już na pierwszym ekranie zobaczysz informację o aktywowaniu kodu promocyjnego o wartości 100 punktów odpowiadającym 100 zł:
Twisto - Kod promocyjny 100 zł
  • W kolejnych krokach należy podać swoje prawdziwe dane, które będą tożsame z danymi w banku, z którego chcecie wykonać przelew weryfikacyjny na symboliczną 1 zł. Jeśli dane te nie będą się zgadzały, to wniosek zostanie odrzucony
  • We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia akcji promocyjnej.
    • Zgody te możesz wycofać zaraz po otrzymaniu bonusu:
Twisto zgody marketingowe
  • Po otrzymaniu karty Twisto i jej aktywacji wystarczy wykonać trzy płatności na dowolną kwotę
    • Mogą to być płatności fizyczną kartą Twisto lub kartą wirtualną Google Pay, które zostały wprowadzone w Twisto przed kilkoma dniami

Bonus zostanie przyznany na koncie po rozliczeniu tych trzech płatności i można go wykorzystać na zapłatę za wcześniej wykonane zakupy lub na zapłatę za zakupy w internecie za pomocą płatności Twisto Pay.

Twisto daje sobie 24 godziny na rozpatrzenie wniosku, chociaż zazwyczaj trwa to zaledwie kilka godzin po wprowadzeniu automatycznego systemu weryfikacji w grudniu 2019 r.

Twisto – opłaty

Konto Twisto Free wraz z kartą prowadzone są za darmo. Co więcej daje nam możliwość odroczonej zapłaty za wcześniej wykonane zakupy do 15-go dnia miesiąca po miesiącu wykonania płatności.

Wyciąg generowany jest podobnie jak w koncie osobistym za każdy miesiąc kalendarzowy, po czym mamy 15 dni na zapłatę.

Za korzystanie z Twisto zapłacimy dopiero wtedy, kiedy nie spłacimy wcześniej wykorzystanej kwoty z otrzymanego limitu w tym czasie. Można skorzystać np. z odroczenia zapłaty 90% wykorzystanej kwoty o kolejny miesiąc, co będzie nas kosztowało 4,50 zł za każde wydane 100 zł.

Przykład.

Wykonując płatność 1 kwietnia 2020 r. mamy czas na darmowe opłacenie zakupów do 15 maja 2020 r.

Dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

Konto Millennium z gwarantowaną premią 200 zł i 2 biletami do kina

200 zł + 2 bilety do kina za Konto Millennium

Uwaga! Czas na wycofanie środków z Konta Oszczędnościowego Profit w Banku Millennium