w

100 zł w gotówce za … darmową pożyczkę w ramach BlueBonus VI!

100 zł za darmową pożyczkę Super Grosz w Blue Bonus

Ruszyła VI edycja akcji BlueBonus w ramach której do zgarnięcia jest łatwe 100 zł w gotówce za poświęcenie kilkunastu minut i złożenie wniosku online o darmową pożyczkę.

Całkowity koszt pierwszej pożyczki w Super Grosz wynosi 0 zł, RRSO 0% na kwotę do 10 000 zł i okres do 30 dni. Oprócz darmowej gotówki otrzymamy gwarantowane 100 zł premii w ramach promocji Blue Bonus VI, które zostanie przelane na Twój numer konta podany wcześniej na stronie promocji.

Promocja BlueBonus VI została zakończona przed czasem!

100 zł w gotówce za … darmową pożyczkę Super Grosz

Super Grosz - darmowa pożyczka z premią 100 zł

Organizatorem akcji jest firma Blue Services należąca do grupy Blue Media z rozszerzoną licencją KNF, która poprzednie akcje przeprowadzała niemal wzorowo.

Dzięki kolejnej zmianie partnera w VI już odsłonie BlueBonus, uczestnicy poprzednich edycji mogą znów wziąć udział w promocji i zgarnąć kolejną premię 100 zł 😉

Kto może wziąć udział w BlueBonus VI?

Z promocji BlueBonus VI możesz skorzystać jeśli masz skończone 21 lat i wcześniej nie korzystałeś/aś z oferty pożyczki Super Grosz.

Kolejny raz, świetną wiadomością jest to, że uczestnicy poprzednich edycji BlueBonus prowadzonych z innymi firmami, mogą wziąć udział w promocji!

Darmowa pożyczka Super Grosz to:

 • Kwota pożyczki: do 10 000 zł
 • Okres pożyczki: do 30 dni!
 • Oprocentowanie: 0%
 • Prowizja: 0%
 • RRSO: 0%
 • Całkowity koszt pożyczki: 0 zł
 • Wymagane dodatkowe ubezpieczenie: brak
Jak otrzymać 100 zł za darmową pożyczkę Super Grosz?

Wypełnienie wniosku o pożyczkę w Super Grosz nie wymaga od nas przesyłania żadnych zaświadczeń, brania ubezpieczeń, ani spełniania żadnych dodatkowych warunków. Premię otrzymamy już za samo uruchomienie pożyczki i utrzymanie jej przez okres 14 dni.

Aby otrzymać 100 zł za pierwszą, darmową pożyczkę:

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji BlueBonus zaznaczając znajdujące się tam zgody (jeśli posiadasz już konto w BlueBonus to wybierz opcję Zaloguj się)
  • Następnie potwierdź rejestrację klikając w link aktywacyjny wysłany na maila
 • Teraz przechodzimy na stronę partnera „Super Grosz” klikając przycisk „ZACZNIJ TERAZ!” i wyrażając wymagane zgody
 • Do 15.04.2020 r. na stronie Super Grosz wypełnij wniosek o pierwszą darmową pożyczkę na kwotę od 1 000 zł do 10 000 zł na dowolny okres do 48 miesięcy
  • Polecam tutaj wybrać okres dłuższy niż 30 dni, aby pożyczkodawca nie pomyślał, że chodzi nam wyłącznie o premię. Pamiętaj jednak, że pożyczkę musisz spłacić w darmowym okresie 30 dni). Na stronie będzie widniał koszt pożyczki, jaki poniesie się w przypadku nie spłacenia jej w ciągu 30 dni od otrzymania pożyczki. Nie trzeba się tym przejmować, jeśli spłacić pożyczkę w tym terminie
  • Ważne, aby podać ten sam adres email, co na stronie BlueBonus
Super Grosz - przykładowa pożyczka

Cały proces wnioskowania o darmową pożyczkę powinien Ci zająć zaledwie kilka – kilkanaście minut. We wniosku wystarczy zaznaczyć 1 i 5 zgodę, jak na poniższym obrazku:

Super Grosz - zgody

W kolejnych krokach trzeba będzie podać swoje dane, informacje o dochodach, stanie cywilnym i liczbie osób na utrzymaniu, potwierdzić numer telefonu i na koniec dokonać przelewu weryfikacyjnego na 1 zł.

Można też wybrać opcję Weryfikacja przez Konto X, która wykonywana jest za pomocą aplikacji Kontomatik.com. Zwiększa ona szansę na otrzymanie pożyczki, jako że pożyczkodawca może zweryfikować w kilka minut, że wszystkie informacje podane we wniosku są prawdziwe i że nie mamy żadnych poważnych kłopotów finansowych (np. Komornik nie siedzi na naszym koncie).

To wszystko! Jeśli otrzymasz pożyczkę, to Super Grosz wykona przelew na Twoje konto z wykorzystaniem szybkiego przelewu Express Elixir oraz wyśle potwierdzenie zawarcia umowy.

Spłata pożyczki

Teraz wystarczy już tylko utrzymać pożyczkę przez okres co najmniej 14 dni (wcześniejsza spłata zostanie potraktowana jako odstąpienie od umowy). Pożyczkę spłacisz BLIKIEM, szybkim przelewem Pay-By-Link lub zwykłym przelewem z banku na numer konta podany w umowie / na stronie pożyczkodawcy.

Pamiętaj, aby ją spłacić w terminie do 30 dni, aby skorzystać z promocji RRSO 0% za pierwszą pożyczkę i nie ponieść żadnych kosztów.

Odbiór nagrody

Po potwierdzeniu otrzymania pożyczki i jej utrzymania przez okres minimum 14 dni, BlueBonus wyśle Ci maila z informacją o zakwalifikowaniu się do otrzymania premii.

Teraz wymagane będzie zalogowanie się do panelu BlueBonus i uzupełnienia numer konta, na które zostanie przekazana premia. To wszystko, teraz wystarczy już tylko czekać na przelew od organizatora promocji, który zostanie wysłany do 15 czerwca 2020 r.

Uwaga! Promocja przeznaczona jest dla osób odpowiedzialnych, które nie przejedzą otrzymanej pożyczki i będą miały z czego spłacić pożyczkę w terminie 30 dni.

Na czym jeszcze mogę zarobić?

Najpopularniejszymi promocjami na blogu JakOszczedzic.pl, z których wciąż można skorzystać są:

Dokumenty:


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyjadacz
Wyjadacz
4 lat temu

No to wpadnie już trzecia stówka 😉

rszpr
rszpr
4 lat temu

coś mi tu nie gra. Regulamin promocji „Pierwsza pożyczka na 30 dni z RRSO 0%” moim zdaniem wyklucza tych którzy wnioskują o pożyczkę za pośrednictwem BlueBonus. Chodzi mi o ten punkt:
1. W Promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne, które spełniły łącznie poniższe warunki:
[…]
b) w okresie obowiązywania Promocji zawarły Umowę pożyczki ratalnej z Organizatorem i otrzymały pierwszą Pożyczkę korzystając bezpośrednio z serwisu http://www.supergrosz.pl oraz Dział Sprzedaży Telefonicznej Organizatora. Celem uniknięcia wątpliwości Organizator wskazuje, że Promocja nie dotyczy pożyczek ratalnych udzielanych z wykorzystaniem innych kanałów dystrybucji wykorzystywanych przez Organizatora przy współpracy z pośrednikami.
[…]
Moim zdaniem BlueBonus jest niczym innym jak 'innym kanałem dystrybucji’ czy też 'pośrednikiem’. Bo BB jest właśnie po to by kierować ruch i kasuje za to prowizję.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  rszpr

Ale Ty składasz wniosek o pożyczkę na stronie supergrosz.

Z tymi pośrednikami to raczej chodzi o coś innego. Tym bardziej, że BlueBonus sam reklamuje pożyczkę na 0%:
„Teraz RRSO 0% dla nowych klientów”

Taka firma raczej nie wprowadzałaby klientów w błąd 😉

Dariusz Warszawski
Dariusz Warszawski
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Na różnych blogach jest info, że na infolinii Super Grosz usilnie twierdzą, że się nie łączą promocje i że po przejściu z BB nie dostaniemy RSSO 0%.

Darek M. W.
4 lat temu

Warunki akcji BlueBonus:

1.3. Uczestnik – osoba lub podmiot, który zawarł umowę pożyczki z Partnerem, na warunkach promocyjnych, określonych w Regulaminie Promocji Partnera pt. „Pierwsza pożyczka na 30 dni z RRSO 0%”,
stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu, który można odnaleźć również pod linkiem:
https://supergrosz.pl/documents_v2/sg/promocja_pozyczka_na_30_dni_za_darmo.pdf

Z tego wynika, że się łączą. Widocznie chcą odsiać łowców promocji i stąd tak mówią

Krzysztof
Krzysztof
4 lat temu

Dzięki za prześwietlenie promocji. Kasa jest już na moim koncie i zarabia 3% w skali roku.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Krzysztof

Pamiętaj tylko o spłacie w odpowiednim terminie 😉

Krzysztof
Krzysztof
4 lat temu

Darek popraw link do regulaminu tej promocji: https://bluebonus.pl/dokumenty/last/regulamin_bluebonus_vi.pdf

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Krzysztof

Poprawione, a akcja została wstrzymana :/
Ciekawe jaki jest powód.

ds
ds
4 lat temu

aktualne ? , bo wyrzuca mnie na jakąś inną stronę

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  ds

Wygląda na to, że promocja została zakończona 🙁

Krzysztof
Krzysztof
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Udało mi się załapać. Powód wstrzymania akcji , no pomyślmy…pewnie się zorientowali, że trafili na łowców promocji. A tak od niechcenia się za to wczoraj wziąłem. Mniej zachodu niż stówa z Diners Clib. W sumie wpadnie jakieś 117 zł(100zł + odsetki z ulokowanej pożyczki na koncie oszczędnościowym).

topik
topik
4 lat temu

Witam
KKToś juz spłacił pożyczke? Dostaliście jakies potwierdzenia spłacenia na maila/talefon?

Michał
Michał
4 lat temu
Reply to  topik

Spłaciłem 1 kwietnia. Dostałem maila potwierdzającego spłatę pożyczki. Nie dostałem natomiast maila z informacją o zakwalifikowaniu się do otrzymania premii. Na blue bonus też nic nie ma.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Michał

Najlepiej napisać do nich maila. Z tego co wiem, to dosyć szybko odpisują i wypłacają premię później.

Mohican
Mohican
3 lat temu

Mamy 16.06 i stówki brak na koncie…- czy ktoś dostał w ogóle maila potwierdzającego zakwalifikowanie się do otrzymania premii albo po prostu otrzymał te promocyjne 100zł?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Mohican

Warto napisać do nich maila, oni szybko odpisują i mają dobre podejście do klienta.

Mohican
Mohican
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

No nie bardzo… Na maila odpisali szybko owszem, ale tylko zdawkowo spuścili mnie na drzewo informując, że Blue Bonus jest tylko Organizatorem promocji, a za potwierdzenie spełnienia warunków i przyznanie/przelanie nagrody odpowiada Partner, czyli niby Diners Club. Natomiast pani z Diners Club również zaproponowała mi grzecznie iść prostować banany informując, że Blue Bonus mylnie skierował mnie do ich firmy i Diners Club nie jest Partnerem w tej promocji… Ponawiam więc pytanie, bo znudził mi się już ten mailowy ping-pong- czy ktoś może potwierdzić, że otrzymał tego maila potwierdzającego zakwalifikowanie się do otrzymania premii lub po prostu otrzymał te promocyjne 100zł?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Mohican

Ale piszesz w temacie dotyczącym premii za darmową pożyczkę …

Mohican
Mohican
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Darek, no przecież dokładnie o tym pisze! Też się zdziwiłem z tym Diners Club, ale takiego dostałem na tamten czas maila od Blue Bonus. Obecnie po kolejnym moim mailu dostałem informację, że przepraszają za wcześniejszą błędną odpowiedź i faktycznie brałem udział w promocji Super Grosz, ale oczywiście nie mogą uznać reklamacji, bo podobno ustalili, że przystępując do zawarcia umowy pożyczki nie skorzystałem z linku promocyjnego platformy Blue Bonus… Taa, a świstak siedzi i zawija w te sreberka…

Nieważne, nie chce mi się już kruszyć kopii o tę stówkę, wystarczająco zmarnowałem już czasu na te pożal się Boże „promocję”.

Co myślisz?

Nawet 200 zł za polecenie konta mBank – program „PolecamBank”

Przetestuj za darmo 1 z 2 kosmetyków Dove i otrzymaj zwrot do 29,99 zł