w

100 zł w gotówce za … darmową pożyczkę w ramach BlueBonus VI!

100 zł za darmową pożyczkę Super Grosz w Blue Bonus

Ruszyła VI edycja akcji BlueBonus w ramach której do zgarnięcia jest łatwe 100 zł w gotówce za poświęcenie kilkunastu minut i złożenie wniosku online o darmową pożyczkę.

Całkowity koszt pierwszej pożyczki w Super Grosz wynosi 0 zł, RRSO 0% na kwotę do 10 000 zł i okres do 30 dni. Oprócz darmowej gotówki otrzymamy gwarantowane 100 zł premii w ramach promocji Blue Bonus VI, które zostanie przelane na Twój numer konta podany wcześniej na stronie promocji.

Promocja BlueBonus VI została zakończona przed czasem!

100 zł w gotówce za … darmową pożyczkę Super Grosz

Super Grosz - darmowa pożyczka z premią 100 zł

Organizatorem akcji jest firma Blue Services należąca do grupy Blue Media z rozszerzoną licencją KNF, która poprzednie akcje przeprowadzała niemal wzorowo.

Dzięki kolejnej zmianie partnera w VI już odsłonie BlueBonus, uczestnicy poprzednich edycji mogą znów wziąć udział w promocji i zgarnąć kolejną premię 100 zł 😉

Kto może wziąć udział w BlueBonus VI?

Z promocji BlueBonus VI możesz skorzystać jeśli masz skończone 21 lat i wcześniej nie korzystałeś/aś z oferty pożyczki Super Grosz.

Kolejny raz, świetną wiadomością jest to, że uczestnicy poprzednich edycji BlueBonus prowadzonych z innymi firmami, mogą wziąć udział w promocji!

Darmowa pożyczka Super Grosz to:

 • Kwota pożyczki: do 10 000 zł
 • Okres pożyczki: do 30 dni!
 • Oprocentowanie: 0%
 • Prowizja: 0%
 • RRSO: 0%
 • Całkowity koszt pożyczki: 0 zł
 • Wymagane dodatkowe ubezpieczenie: brak
Jak otrzymać 100 zł za darmową pożyczkę Super Grosz?

Wypełnienie wniosku o pożyczkę w Super Grosz nie wymaga od nas przesyłania żadnych zaświadczeń, brania ubezpieczeń, ani spełniania żadnych dodatkowych warunków. Premię otrzymamy już za samo uruchomienie pożyczki i utrzymanie jej przez okres 14 dni.

Aby otrzymać 100 zł za pierwszą, darmową pożyczkę:

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji BlueBonus zaznaczając znajdujące się tam zgody (jeśli posiadasz już konto w BlueBonus to wybierz opcję Zaloguj się)
  • Następnie potwierdź rejestrację klikając w link aktywacyjny wysłany na maila
 • Teraz przechodzimy na stronę partnera „Super Grosz” klikając przycisk „ZACZNIJ TERAZ!” i wyrażając wymagane zgody
 • Do 15.04.2020 r. na stronie Super Grosz wypełnij wniosek o pierwszą darmową pożyczkę na kwotę od 1 000 zł do 10 000 zł na dowolny okres do 48 miesięcy
  • Polecam tutaj wybrać okres dłuższy niż 30 dni, aby pożyczkodawca nie pomyślał, że chodzi nam wyłącznie o premię. Pamiętaj jednak, że pożyczkę musisz spłacić w darmowym okresie 30 dni). Na stronie będzie widniał koszt pożyczki, jaki poniesie się w przypadku nie spłacenia jej w ciągu 30 dni od otrzymania pożyczki. Nie trzeba się tym przejmować, jeśli spłacić pożyczkę w tym terminie
  • Ważne, aby podać ten sam adres email, co na stronie BlueBonus
Super Grosz - przykładowa pożyczka

Cały proces wnioskowania o darmową pożyczkę powinien Ci zająć zaledwie kilka – kilkanaście minut. We wniosku wystarczy zaznaczyć 1 i 5 zgodę, jak na poniższym obrazku:

Super Grosz - zgody

W kolejnych krokach trzeba będzie podać swoje dane, informacje o dochodach, stanie cywilnym i liczbie osób na utrzymaniu, potwierdzić numer telefonu i na koniec dokonać przelewu weryfikacyjnego na 1 zł.

Można też wybrać opcję Weryfikacja przez Konto X, która wykonywana jest za pomocą aplikacji Kontomatik.com. Zwiększa ona szansę na otrzymanie pożyczki, jako że pożyczkodawca może zweryfikować w kilka minut, że wszystkie informacje podane we wniosku są prawdziwe i że nie mamy żadnych poważnych kłopotów finansowych (np. Komornik nie siedzi na naszym koncie).

To wszystko! Jeśli otrzymasz pożyczkę, to Super Grosz wykona przelew na Twoje konto z wykorzystaniem szybkiego przelewu Express Elixir oraz wyśle potwierdzenie zawarcia umowy.

Spłata pożyczki

Teraz wystarczy już tylko utrzymać pożyczkę przez okres co najmniej 14 dni (wcześniejsza spłata zostanie potraktowana jako odstąpienie od umowy). Pożyczkę spłacisz BLIKIEM, szybkim przelewem Pay-By-Link lub zwykłym przelewem z banku na numer konta podany w umowie / na stronie pożyczkodawcy.

Pamiętaj, aby ją spłacić w terminie do 30 dni, aby skorzystać z promocji RRSO 0% za pierwszą pożyczkę i nie ponieść żadnych kosztów.

Odbiór nagrody

Po potwierdzeniu otrzymania pożyczki i jej utrzymania przez okres minimum 14 dni, BlueBonus wyśle Ci maila z informacją o zakwalifikowaniu się do otrzymania premii.

Teraz wymagane będzie zalogowanie się do panelu BlueBonus i uzupełnienia numer konta, na które zostanie przekazana premia. To wszystko, teraz wystarczy już tylko czekać na przelew od organizatora promocji, który zostanie wysłany do 15 czerwca 2020 r.

Uwaga! Promocja przeznaczona jest dla osób odpowiedzialnych, które nie przejedzą otrzymanej pożyczki i będą miały z czego spłacić pożyczkę w terminie 30 dni.

Na czym jeszcze mogę zarobić?

Najpopularniejszymi promocjami na blogu JakOszczedzic.pl, z których wciąż można skorzystać są:

Dokumenty:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

Nawet 200 zł za polecenie konta mBank – program „PolecamBank”

Przetestuj za darmo 1 z 2 kosmetyków Dove i otrzymaj zwrot do 29,99 zł