w

Nawet 200 zł za polecenie konta mBank – program „PolecamBank”

W mBanku ruszyła kolejna edycja programu polecającego „PolecamBank” w ramach której można zyskać od 75 zł do 200 zł za polecenie konta.

Co więcej, akcję można połączyć z trwającą VIII edycją akcji eKonto z premią 150 zł na start. Dzięki temu polecający zyska 100 zł, a polecony 150 zł premii.

Obecna edycja program PolecamBank trwać będzie do 1.09.2020 r.

PolecamBank – edycja 1/2020

2 marca 2020 r. ruszyła nowa edycja programu polecającego mBank, z której skorzystać mogą obecni klienci mBank posiadający dowolny rachunek osobisty.

Ile można zyskać w programie PolecamBank?

W ramach programu PolecamBank możemy polecić podstawowe eKonto osobiste, eKonto możliwości dla dzieci i młodych, konto premium mKonto Intensive oraz konto firmowe mBiznes konto. Konta te mogą być zarówno w ofercie standardowej jak również w dowolnej ofercie promocyjnej (np. eKonto z premią 150 zł na start).

Niestety podstawową wadą programu PolecamBank jest to, że nie można jej połączyć ze świetną akcją z premią 300 zł na start za mKonto Intensive. We wniosku nie znajduje się bowiem miejsce na kod polecający.

Za konto dziecka otrzymamy 75 zł premii, za eKonto osobiste 100 zł, natomiast za kolejne rachunki aż 200 zł premii.

Jakie konto polecasz?Ile premii otrzymasz?
eKonto osobiste
(od 18 lat)
100 PLN
eKonto możliwości
(od 13 do 24 lat)
75 PLN
mKonto Intensive200 PLN
mBiznes konto200 PLN
Zakładanie firmy
i mBiznes konta
200 PLN
Jakie są warunki do otrzymania premii?

Aby otrzymać od 75 zł do 200 zł za polecenie konta mBank spełnij następujące warunki:

  • Zaloguj się do serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej i następnie zarejestruj się w Programie PolecamBank, przystąp do edycji 1/2020 jako Uczestnik Programu i stwórz swój identyfikator poleceń.
  • Przekaż swój kod polecający do nowego klienta mBanku, przez co rozumie się osobę, która nie posiadała po 1 stycznia 2017 roku żadnego produktu w mBank
  • Aktywnie korzystaj z rachunku osobistego, tj. do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym znajomy otworzył konto zapłać 5 razy kartą debetową wydaną do rachunku w placówkach handlowych lub usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatu).
Polecony musi z kolei spełnić następujące warunki:

  • Podać we wniosku o konto Twój kod polecenia.
  • Podpisać umowę o prowadzenie rachunku i zamówić kartę do rachunku
  • Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta musi zapłacić 5 razy kartą do rachunku w placówkach handlowych lub usługowych honorujących płatności kartą (czyżby wykluczone były płatności w internecie?!)

Premia zostanie wypłacona nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w których zostały spełnione powyższe warunki.

Przykład:

Znajomy otworzył konto w marcu 2020 r., 5 płatności kartą debetową powinien więc wykonać do końca kwietnia.

Pamiętaj, że Ty również musisz spełnić ten sam warunek 5 płatności w kwietniu by otrzymać premię.

150 zł premii dla poleconego za eKonto osobiste

Polecony otrzyma 150 zł premii za wykonanie prostych aktywności na nowo otwartym rachunku eKonto osobiste. Okres karencji jest tutaj identyczny jak w programie poleceń (nie posiadanie konta od 1.01.2017 r.).

Pierwsze 100 zł premii zostanie przyznane w zamian za złożenie promocyjnego wniosku o konto wraz z kartą debetową do 27.05.2020 r., a następnie zasilenie go jednorazową kwotą w wysokości min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia oraz wykonanie 5 płatności bezgotówkowych w pierwszym pełnym miesiącu po otwarciu konta.

Kolejne 50 zł zostanie przekazane zostanie za spełnienie tych samych warunków w drugim pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta (wpływ 1000 zł i 5 płatności).

Na czym jeszcze zarobić?

Najpopularniejszymi promocjami na blogu JakOszczedzic.pl, z których wciąż można skorzystać są:

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz S
Tomasz S
4 lat temu

Niestety podstawową wadą programu PolecamBank jest to, że nie można jej połączyć ze świetną akcją z premią 300 zł na start za mKonto Intensive. We wniosku nie znajduje się bowiem miejsce na kod polecający.

Nieprawda u mnie dało się połaczyć,kod polecenia do wpisania jest na samym końcu,ale jak przejdziesz z linku od poleconego będzie już kod wypełniony. Zweryfikuj bo może zmienili ostatnio:) To na linkach partnerskich możesz nie mieć kodu.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Tomasz S

Hej, sprawdzałem wniosek w promocji 300 zł za mKonto Intensive i do samego końca nie było tego linku.
Na innych linkach z kolei nie dostaniesz premii 300 zł na start.

Tomasz S
Tomasz S
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Powiem szczerze że 1,5 tygodnia zakładałem w promocji z mkonto intensive konto i był kod polecenia we wniosku i był to wniosek promocyjny z 300 zł za założenie. Nie wiem może się coś zmieniło od tego czasu?

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Tomasz S

Dzięki za info. Muszę zatem to zweryfikować.

Co myślisz?

3 bilety do kina za Konto 360° Junior w Banku Millennium (+200 zł dla dorosłego)

100 zł w gotówce za … darmową pożyczkę w ramach BlueBonus VI!