w

Konto firmowe Santander – 900 zł premii na start + do 6% cashback

Konto Firmowe Santander - 900 zł premii

Konto Firmowe Santander można założyć w promocji z premią 900 zł na start + do 6% cashback z kartą Mastercard Business Debit i darmowym prowadzeniem rachunku.

Mamy więc bardzo szeroki pakiet korzyści dla nowych klientów firmowych w Santander Bank Polska i załatwiony temat Split Payment (Biała lista VAT).

Czy wiesz już, że do otrzymywania płatności od kontrahentów możesz potrzebować konta firmowego? Teraz dzięki promocji Santander możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i zyskać pokaźną premię od banku.

Obie promocje trwają do 31 marca 2020 roku.

⇒ Otwórz konto firmowe i odbierz nawet 1300 zł od Santander

Konto Firmowe Santander – 900 zł premii

Konto Firmowe Santander można obecnie założyć w promocji zwalniającej z opłat za prowadzenie rachunku, przelewy (w tym ekspresowe), używanie karty wraz z możliwością otrzymania 900 zł zwrotu za transakcje kartą. 

Miesięcznie można otrzymać maksymalnie 150 zł premii miesięcznie w postaci 4% cashback od transakcji kartą. Zwrot przysługuje przez 6 pierwszych miesięcy posiadania konta, co daje łącznie do 900 zł premii.

Warunkiem naliczenia premii będzie wyrażenie zgód marketingowych oraz wykonanie przelewu do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł.

Konto Firmowe Godne Polecenia. Dla kogo 900 zł?

Promocja dla przedsiębiorców III z premią do 900 zł przeznaczona jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które od 31 marca 2019 roku nie posiadają konta firmowego Santander.

Konto Firmowe Santander. Jak otrzymać 900  zł?

 • Złóż promocyjny wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia
  • Wyraź przy tym zgodę na przetwarzanie danych marketingowych w Banku oraz zgody na kontakt telefonuczny i elektroniczny w celach marketingowych
 • Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta płać kartą firmową za zakupy (za każdy miesiąc otrzymasz 4% zwrotu od wykonanych transakcji
 • Przez 6 miesięcy do 15-go dnia miesiąca po miesiącu naliczenia premii, wykonuj przelew do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł

Harmonogram promocji – 900 zł za Konto Firmowe Godne Polecenia:

Konto Firmowe Santander - 900 zł zwrotu - harmonogram

Premia wypłacana będzie na rachunek Konta Firmowego Godnego Polecenia do końca miesiąca po miesiącu wykonania płatności i spełnieniu wymogu przelewu do ZUS lub US do 15-go dnia miesiąca po miesiącu wykonania płatności.

Konto Firmowe Santander – 2 / 4 / 6% cashback

Santander Konto Firmowe Godne Polecenia - cashback

W drugiej promocji Konta Firmowego Santander mamy możliwość otrzymania 2%, 4% lub nawet 6% zwrotu za wydatki dokonane kartą debetową Mastercard Business Debit.

Zwrot otrzymamy za wydatki związane z podróżami, tj. za opłaty autostradowe, za hotele oraz za paliwo i inne wydatki na stacjach paliw Circle K.

Dla kogo 2-6% cashback w Santander dla firm?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie były posiadaczami karty Mastercard Business Debit i nie rozwiązały umowy o jakąkolwiek firmową kartę debetową.

Konto Firmowe Santander – Cashback:

 • 6% zwrotu za wydatki na przejazdy autostradami w Polsce
 • 4% zwrotu za transakcje bezgotówkowe dokonane w hotelach i motelach w Polsce
 • 2% zwrotu za transakcje wykonane na stacjach paliw Circle K

Aktualna edycja promocji trwa do 31 marca 2020 roku. Premia uzyskana w promocji konta firmowego powinna zostać rozliczona według obowiązujących zasad opodatkowania.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Konto Firmowe Godne Polecenia jest podstawowym rachunkiem firmowym Santander Bank Polska dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Konto Firmowe Godne Polecenia to brak opłat za prowadzenie rachunku, za wydanie i używanie karty debetowej w PLN oraz za wpłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

To także 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych Bluecash w miesiącu wykonanych za pomocą bankowości elektronicznej Santander Internet (Santander Mini Firma) i aplikacji mobilnej Santander.

Konto Firmowe Santander może zostać zintegrowane z kontem osobistym, dzięki czemu przełączanie między kontami staje się niezwykle proste i szybkie za pomocą systemu bankowości Santander Internet.

Santander Internet i Santander Mini Firma

Wystarczy w górnym prawym rogu kliknąć „Konto indywidualne” i wybrać profil firmowy. Więcej na temat systemu bankowości i jego funkcjonalność w dalszej części wpisu.

Konto Firmowe Godne Polecenia – Opłaty

W ramach promocji, nowi klienci firmowi Santander otrzymują zwolnienie z opłat na 24 miesiące za prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia, przelewów Elixir i 10 ekspresowych BlueCash, zleceń stałych i poleceń zapłaty, smsKodów, użytkowanie pierwszej karty debetowej oraz opłat za wypłatę gotówki kartą.

Konto Firmowe Godne Polecenia to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej w PLN
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą
 • 0 zł za dziesięć przelewów natychmiastowych Bluecash miesięcznie

Konto Firmowe Santander Opinie

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska jest jednym z najlepszych rachunków firmowych jakie używałem do tej pory.

To szeroki pakiet korzyści i darmowych usług, jak również bardzo rozbudowana funkcjonalność systemu bankowości elektronicznej Santander Mini Firma, o czym dalej.

Konto Firmowe Godne Polecenia zajęło 2. miejsce w rankingu „Bank przyjazny firmie” organizowanym przez magazyn Forbes.

Santander Internet

Santander Internet jest systemem bankowości internetowej Santander Banku. Dla konta firmowego nosi on nazwę Mini Firma i jest tożsamy z systemem dla kont osobistych.

Santander Internet jest niezwykle rozbudowanym systemem bankowości oferującym szeroki zakres usług. Zaliczają się do niego m.in. Profil Zaufany Santander (eUrząd), Kantor Santander, Księgowość, Fundusze Inwestycyjne oraz Santander Trade.

To również możliwość skorzystania z szerokiej oferty banku bez potrzeby udawania się do oddziałów banku, jak również konfigurowania wielu elementów systemu w zakładce Ustawienia. Poniżej prześwietlam podstawowe elementy systemu Santander Internet.

Santander Profil Zaufany

Bankowość elektroniczna Santander Internet Mini Firma to także Profil Zaufany Santander, dzięki któremu można załatwiać sprawy urzędowe i logować się do serwisów administracji publicznej tak jak do bankowości Santander.

Santander Profil Zaufany dostępny jest dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych oraz dla spółek cywilnych.

Profil Zaufany Santander to oszczędność czasu. Sprawy urzędowe załatwiamy bez czekania w kolejkach.

Profil Zaufany Santander – lista spraw:

 • Podpisanie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK)
 • Aktualizacja danych firmowych w CEiDG
 • Wniosku do ZUS za pomocą PUE ZUS
 • Złożenie wniosku o wydanie dowodu osobistego, zgłoszenie jego utraty, zgubienia i zniszczenia
 • Powiadomienie urzędu o sprzedaży auta, sprawdzenie liczby punktów karnych
 • inne – katalog spraw jest stale poszerzany

Jak założyć profil zaufany w Santander?

Santander Profit Zaufany

Profil Zaufany Santander założysz jeśli posiadasz konto osobiste oraz masz potwierdzoną tożsamość w oddziale banku (jeśli konto zostało założone online).

Dodatkowo musisz posiadać aktywny dostęp do usług Mini Firma (Santander Internet dla firm) oraz mieć aktualne dane w Santander Bank.

Aby założyć Profil Zaufany Santander:
 • Zaloguj się do bankowości Santander Internet / Mini Firma
 • Na górze wybierz zakładkę eUrząd
 • Kliknij Załóż Profil Zaufany i wypełnij wniosek akceptując niezbędne zgody
 • Potwierdź wniosek za pomocą smsKodu lub tokena.

Na swoją skrzynkę pocztową e-mail otrzymasz potwierdzenie założenia Profilu Zaufanego Santander. Teraz możesz już logować się za jego pomocą wybierając opcję logowania Profilem zaufanym przez bankowość elektroniczną (logowanie tak jak do banku).

Kantor Santander

Santander Kantor

Jeśli cenimy sobie przede wszystkim wygodę i potrzebujemy walut w naszej działalności gospodarczej, to możemy skorzystać z Kantor Santander.

Kantor Santander dostępny jest za pomocą bankowości Mini Firma (Santander Internet) po kliknięciu w zakładkę „Kantor Santander” w dni robocze w godzinach od 6:00 do 21:00. Jeśli potrzebujesz wymienić waluty o dowolnej porze to polecam przyjrzeć się usługom Revolut – wymiana walut.

Santander Kantor dostępny jest posiadaczy rachunków walutowych w Santander. Wymiana kupno/sprzedaż walut dokonywana jest za pomocą rachunków własnych w Santander Bank.

Kantor Santander – waluty

W Santander Kantor można dokonać wymiany euro (EUR), dolarów amerykańskich (USD), franków szwajcarskich (CHF) oraz funtów brytyjskich (GBP) na polskie złote (PLN).

Tym samym dostępne są następujące pary walut: EUR/PLN, PLN/EUR, USD/PLN, PLN/USD, CHF/PLN, PLN/CHF, GBP/PLN oraz PLN/GBP.

Aby skorzystać z wymiany wystarczy kliknąć w odpowiednią parę waluty (kurs)

Kantor Santander – kursy

Santander Kantor to całkiem niezłe kursy walut. Na dzień pisania tego wpisu spread wynosi odpowiednio:

 • 2,62 grosza dla EUR/PLN
 • 2,62 grosza dla USD/PLN
 • 2,67 grosza dla CHF/PLN
 • 2,72 grosza dla GBP/PLN

Księgowość Santander

Santander Księgowość inFakt

Santander współpracuje z firmą inFakt oferując w swojej bankowości zintegrowane usługi księgowe dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Księgowość Santander to prosty sposób na zarządzanie firmą i podejrzenie finansów firmy w jednym miejscu. Można wybrać opcję samodzielnego prowadzenia księgowości lub skorzystania z dedykowanej księgowej inFakt.

Świetną funkcjonalnością jest możliwość wystawiania i wysyłania faktur za pomocą aplikacji mobilnej w usłudzie inFakt Santander, dzięki czemu księgowość mamy zawsze przy sobie.

Zaletą Santander inFakt będzie także możliwość korzystania ze wsparcia księgowego i technicznego w dniach od poniedziałki do soboty w godzinach 7;00 – 22:00 telefonicznie lub za pomocą maila i czatu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Uczestniku promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja II”, czas na uzupełnienie danych

Konto Jakie Chce z bonusem 350 zł

HIT! Konto Jakie Chcę Santander z Bonusem w wysokości 350 zł (+ do 300 zł zwrotu)