w

50 zł lub 4 bilety do kina (3400 punktów w Mastercard Bezcenne Chwile) za 2 transakcje kartą Citibank (+400 zł na start)

Ruszyła kolejna edycja promocji Citibank zachęcająca obecnych klientów do częstszego używania kart kredytowych i do rejestracji w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne® Chwile (dawniej Priceless Specials).

Do zgarnięcia jest łatwe 50 zł lub 4 bilety do Cinema City – 3400 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile wymiennych na nagrody.

Osoby, które nie posiadają jeszcze karty kredytowej mogą dodatkowo zgarnąć 400 zł na start do sklepów Biedronka400 zł na Allegro, 400 zł do Leroy Merlin lub też smartfona LG K30 Dual Sim.

Promocja trwa do 24 grudnia 2019 roku lub do wyczerpania puli 7700 nagród.

3400 punktów Priceless Specials w Citibank (4 bilety do kina lub voucher 50 zł)


Otrzymane w promocji punkty można wymienić korzystnie na bilety do Cinema City. Jeden bilet to 800 punktów, co daje nam 4 bilety za otrzymaną premię. Możemy też wybrać voucher o wartości 50 zł u wybranego partnera programu.

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych Citibank, którzy zarejestrują swoje karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile (wcześniej Priceless Specials) lub mają już te karty zarejestrowane.

Jak otrzymać 3400 punktów Bezcenne Chwile?

Wystarczy do 24 grudnia 2019 r. zarejestrować kartę kredytową Citibank w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Następnie również do 24 grudnia 2019 r. lub do wyczerpania puli 7700 nagród wykonaj płatności kartą kredytową Mastercard na łączną kwotę min. 100 zł u co najmniej 2 partnerów programu wymienionych poniżej. Płatności te nie mogą rzecz jasna zostać zwrócone.


Zakupy możemy wykonać w: Empik, W.Kruk, Decathlon, Circle K, Home&You, Homla, Świat zabawek, Ski team, RTV Euro AGD, Czas na herbatę.

Moje TOP3 sklepów to RTV Euro AGD, Decathlon i Circle K.

Nagroda w postaci 3400 punktów zostanie przekazana na konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 30 dni kalendarzowych po wykonaniu wymaganych płatności. Dodatkowo Citibank poinformuje o przekazaniu nagrody za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online.

Otrzymane punkty zachowują ważność przez okres 4 miesięcy od ich przekazania, po tym terminie wygasną. Są one oczywiście zwolnione z podatku dochodowego.

Można je wykorzystać np. na bilety do Cinema City (800 pkt / szt) lub na vouchery o wartości 50 zł do RTV Euro AGD, Circle K, Decathlon, Douglas i u pozostałych partnerów programu.
Linki / dokumenty:
  • Regulamin promocji „Nagrody za zakupy z programem Mastercard Bezcenne Chwile”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

20 zł za bankowanie na smartfonie dla obecnych klientów Citibanku (start w czwartek o 14:00)

200 zł za konto Revolut Business dla osób prowadzących firmy