w

400 zł do Biedronki za kartę mamBONUS w BNP Paribas (łatwiejsze warunki!)

Ruszyła nowa, jeszcze lepsza promocja karty kredytowej mamBONUS w BNP Paribas, którą otrzymamy za darmo na pierwszy rok!

Do zdobycia jest jeszcze łatwiejsze 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Jeśli nie masz jeszcze konta w BNP Paribas, to jeszcze tylko do jutra skorzystać ze świetnej promocji Konta Otwartego na Ciebie z rekordową premią 400 zł, zyskując łącznie nawet 820 zł premii!

Promocja została przedłużona do 31 grudnia 2019 r.

400 zł do Biedronki za kartę mamBONUS

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadały umowy o kartę kredytową w Banku BNP Paribas.

Jakie nagrody otrzymam?

Nagrodą w promocji jest e-kod na zakupy w sklepach Biedronka o wartości 400 zł, które zachowują ważność do 30 listopada 2020 roku. Kod należy podać przy kasie, a zakupy można podzielić na kilka mniejszych (kwota zakupów zostanie odjęta od wartości bonu).

Oprócz premii podstawowej w wysokości 400 zł, otrzymasz jeszcze co najmniej 3.000 punktów mamBONUS za wydatki i 5.000 punktów bonusowych na start, które wymienisz np. na voucher Allegro o wartości 20 zł lub na bilet do kina.

Jak przystąpić do promocji?

  • Do 31.12.2019 r. przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij wniosek o kartę zaznaczając wymagane zgody marketingowe
  • Czekaj na kontakt pracownika banku, który oddzwoni w ciągu kilku dni i przeprowadzi proces wnioskowania o kartę kredytową mamBONUS
  • Podpisz umowę o kartę mamBONUS i poczekaj na jej dostarczenie 😉
Jak odebrać 400 zł do Biedronki?
 
Tutaj mam dla Ciebie świetną wiadomość! Warunki nowej promocji BNP Paribas zostały mocno uproszczone względem poprzedniej promocji.
Wystarczy do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonać Transakcje kartą kredytową mamBONUS na łączną kwotę 1500 zł.
Czasu na wykonanie wymaganych płatności mamy więc naprawdę sporo. Jeśli kartę otrzymamy w październiku, to czas na wykonanie wymaganych płatności mamy aż do końca stycznia 2020 roku.
W najgorszym wypadku jest to 500 zł miesięcznie, a przecież każdy i tak wykonuje codzienne zakupy, za które wystarczy po prostu zapłacić kartą.
Poprzez Transakcje kartą bank ma na myśli wszystkie normalne płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych. Nie są natomiast uznawane transakcje:
  • zwrócone lub sporne,
  • przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,
  • wykonane Kartami dodatkowymi, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika,
  • polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków …
Nagroda zostanie udostępniona w ciągu 60 dni od spełnienia warunków. Tym samym im szybciej wykonamy wymagane płatności tym szybciej otrzymamy nagrodę.Aby ją odebrać należy w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia zarejestrować się na stronie programu mamBONUS (mambonus.pl).

Dodatkowowe 20 zł dzięki punktom mamBONUS

Oprócz premii 400 zł na start, możemy po rejestracji na stronie mambonus.pl zbierać punkty za zakupy.

BNP Paribas przekaże 5000 pkt bonusowych jeśli do końca 2 miesiąca po podpisaniu umowy wykonasz min. 4 transakcje na kwotę min. 50 zł każda. Nie powinno być z tym problemu przy okazji spełniania warunków podstawowych.

Kolejne punkty otrzymamy za codzienne zakupy. Za każdą wydaną 1 zł otrzymamy 2 punkty. W każdym z miesięcy otrzymamy też ofertę na punkty bonusowe za płatności w wybranych kategoriach. Tym samym łączna premia może być jeszcze wyższa!

Aby spełnić warunki do otrzymania 400 zł musimy wydać łącznie 1500 zł, co daje nam 3.000 punktów dodatkowych, co łącznie da nam już 8.000 punktów.

Punkty te wymienimy na voucher Allegro 20 zł (6.000 pkt) lub bilet do kina (6.500 pkt).

 

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas

Kartę kredytową Mastercard Standard mamBONUS w BNP Paribas otrzymamy za darmo na pierwszy rok pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę min. 500 zł w pierwszym okresie rozliczeniowym. Jeśli nie spełnimy tego warunku, to karta może kosztować 9 zł miesięcznie lub 0 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym wykonaliśmy płatności na 1000 zł.

Żadna opłata nie będzie pobrana w przypadku zamknięcia karty po upływie 6 miesięcy, a przed upływem roku. W regulaminie mamy też datę 30 kwietnia 2020 r. przed którą nie można rozwiązać umowy. Po pełnym roku zostanie już naliczona opłata zgodnie z tabelą opłat (jeśli nie wynegocjujecie zwolnienia z niej).

Darmowy okres bezodsetkowy

Korzystając z karty kredytowej mamBONUS możesz dodatkowo, całkowicie za darmo odłożyć w czasie zapłatę za kupione towaru. Wszystko za sprawą darmowego okresu bezodsetkowego, który wynosi od 26 dni do 56 dni.

Aby nie ponieść opłaty za korzystanie z limitu kredytowego wystarczy całą wykorzystaną w poprzednim okresie rozliczeniowym kwotę zadłużenia spłacić w terminie określonym na wyciągu.

Jeśli nie spłacisz jej w całości w okresie bezodsetkowym, to RRSO kredytu na karcie może wynieść maksymalnie do 15,27%.

Jeśli jeszcze nie wiesz jak działają karty kredytowe i nigdy nie posiadałeś/aś takiej karty, to przed wypełnieniem wniosku o kartę zapoznaj się z poradnikiem działania kart kredytowych.

Dokumenty / linki:

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kucharo
Kucharo
4 lat temu

Kiedy można wypowiedzieć umowę? Jak wynika z opisu nie przed 30 kwietnia ale czy obowiązuje okres wypowiedzenia i czy można pokusić się na złożenie pisma powiedzmy 31 marca?

trackback

[…] promocji konta można też skorzystać z akcji karty kredytowej mamBONUS i zgarnąć kolejne 400 zł premii do Biedronki + 20 zł do wybranego sklepu. Promocja trwa do 20 […]

Co myślisz?

Ponownie rekordowe 350 zł za konto osobiste BNP Paribas z krótkim okresem karencji!

100 zł w bonach lub 8 biletów do kina dla obecnych klientów Alior Banku (+ dodatkowe 200 zł na start!)