w

Nawet 500 zł za polecenie konta w V edycji programu „Polecam Proste Zasady” w Getin Bank + 50 zł na start + 3,5% na koncie oszczędnościowym

Program Poleceń Getin Bank
Zgodnie z przewidywaniami Getin Bank ruszył z V edycją programu poleceń „Polecam Proste Zasady”. Zasady są niezmiennie proste! Osoba polecona otrzyma 50 zł premii na start za założenie konta Proste Zasady oraz zapewnienie trzech wpływów.

Po założeniu konta można je polecać rodzinie, znajomym zgarniając 100 zł premii za każde z pierwszych 5 poleceń. Maksymalnie zyskać więc można 500 zł + 50 zł na start.

Dzięki funkcjonującemu łańcuszkowi poleceń JakOszczedzic.pl każdy nowy klient banku powinien zyskać 150 zł premii bez żadnego wysiłku (50 zł za skorzystanie z polecenie i następnie 100 zł za polecenie kolejnemu czytelnikowi).

Ps. Uczestnikom poprzedniej edycji programu przypominam o spełnieniu warunków do otrzymania premii 50 zł + 100 zł (tj. zapewnieniu trzech wpływów po 1000 zł).

→ Aktualna promocja – VeloKonto ze zwrotem 600 zł (10% moneyback)

50 zł w V edycji Programu „Polecam Proste Zasady”

Do 31 października 2019 r. trwać będzie aktualna, V edycja program poleceń „Polecam Proste Zasady”. W tym czasie możemy założyć konto, a następnie polecić je kolejnym osobom.

Pierwsze 100 zł za polecenie konta masz szansę otrzymać korzystając z łańcuszka poleceń JakOszczedzic.pl o czym piszę w dalszej części wpisu.

Warunek do otrzymania premii 50 zł na start jest banalnie prosty. Oprócz podania kodu polecającego podczas składania wniosku o konto oraz wyrażenia zgód marketingowych, należy zapewnić trzy wpływy w wysokości 1000 zł przy czym mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku.

Kod polecający otrzymasz wypełniając formularz odbioru premii 50 zł lub pisząc do mnie przez formularz kontaktowy lub na maila jakoszczedzic.pl@gmail.com.

Po założeniu konta możesz przekazać mi swój kod, który zostanie przekazany kolejnym czytelnikom JakOszczedzic.pl. Dzięki temu każdy powinien otrzymać 150 zł premii na start.

Coraz więcej osób przekonuje się, że Nowy Getin Bank mocno podwyższył standardy obsługi i oferta banku jest naprawdę bardzo konkurencyjna! Osobiście trzymam tutaj większość swoich oszczędności na 3% w skali roku.

Program Polecam Proste Zasady V edycja trwa do 31 października 2019 r.

Dla kogo?

Okres karencji w programie poleceń jest niezwykle krótki! Premię na start za podanie kodu polecającego otrzymać mogą osoby, które na dzień 31 lipca 2019 r. nie są posiadaczami konta w Getin Banku.

Warunkiem skorzystania z programu jest też wyrażenie i utrzymanie Zgód marketingowych do dnia wypłaty premii. Jest to zgoda na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczna.

Dodatkowo należy wyrazić zgodę na przekazanie przez Bank Obecnemu Klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania przez Obecnego Klienta Nagrody, tj. o zawarciu umowy o Konto Osobiste oraz spełnieniu warunków promocji. Inaczej bank nie mógłby przekazań premii polecającemu.

Jak otrzymać 50 zł premii na start?

 • Do 31 października 2019 r. złóż wniosek o Konto Proste Zasady, wyrażając zgody marketingowe oraz podając kod polecający z V edycji programu poleceń. Miejsce na kod znajduje się w drugim etapie wniosku o konto:
Getin Bank - kod polecam proste zasady
 • Konto musi zostać aktywowane przed końcem promocji, tj. do 31 października 2019 r.
 • W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych zasil konto jednorazowym przelewem na kwotę min. 1000 zł przy czym może to być przelew z Twojego konta w innym banku i tego samego dnia możesz przelać te pieniądze z powrotem

Przykład:

Konto założone zostanie w sierpniu, wpływy na konto należy zapewnić we wrześniu, październiku i listopadzie, natomiast premię otrzymasz do końca grudnia.

Nawet 500 zł za polecenie konta kolejnym osobom

Premia 50 zł to dopiero początek. Łącznie zyskać można nawet 550 zł polecając konto 5 kolejnym osobom. Pierwsze polecenie będziesz mieć z głowy korzystając z łańcuszka poleceń JakOszczedzic.pl.

Swój kod polecający możesz wygenerować logując się do bankowości elektronicznej i przechodząc do -> Oferta i wnioski -> Program poleceń.

Każda osoba, która do mnie napisze w sprawie kodu poleceń i następnie założy konto przez bloga, może po podpisaniu dokumentów przez kuriera i aktywacji konta, przesłać do mnie swój kod, a przekażę go kolejnym czytelnikom.

Aby otrzymać kod polecający wypełnij formularz odbioru kodu (patrz niżej), lub napisz do mnie na jakoszczedzic.pl@gmail.com, na Facebooku lub przez formularz kontaktowy.

Dzięki temu każdy powinien zyskać po 150 zł premii. Łańcuszek opiera się na pewnym zaufaniu, że każdy będzie uczciwie wykorzystywał kod poprzedniej osoby. Do tej pory z programu poleceń skorzystało już około 400 osób.

Konto oszczędnościowe 3,5% i 3%

Jednym z podstawowych powodów dla których zakładacie Konto Proste Zasady jest najlepsze na rynku konto oszczędnościowe na 3% w skali roku do 200 000 zł oraz 3,5% do 10 000 zł.

Więcej na temat konta oszczędnościowego w ostatnim wpisie na blogu: 3% do 200 tys. zł oraz 3,5% do 10 tys. zł.

Konto oszczędnościowe w Getin Bank to:

 • Oprocentowanie: 3% w skali roku
 • Okres obowiązywania: 4 miesięcy (122 dni)
 • Kwota maksymalna: 200 tys. zł
 • Kapitalizacja: miesięczna
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
 • 0 zł za pierwszy przelew w miesiącu
 • Wypłata środków nie powoduje utraty odsetek
 • Obowiązuje dla nowych środków ponad saldo oszczędności na dzień 15.07.2019 r.


Konto oszczędnościowe w Getin Bank to:

 • Oprocentowanie: 3,5% w skali roku
 • Okres obowiązywania: 12 miesięcy
 • Kwota maksymalna: 10 tys. zł
 • Kapitalizacja: miesięczna
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
 • 0 zł za pierwszy przelew w miesiącu
 • Warunkiem jest zapewnienie wpływu 1000 zł na konto osobiste w każdym miesiącu

Konto Proste Zasady w Getin Bank

Konto Proste Zasady w Getin Bank będzie prowadzone bezpłatnie wraz z kartą i wszystkimi bankomatami w Polsce po spełnieniu jednego prostego warunku. Jest nim wykonanie jednej płatności kartą miesięcznie.

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po wykonaniu 1 płatności kartą miesięcznie
  • Bezwarunkowe 0 zł dla osób w wieku od 18 do 26 lat
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i prowadzenie karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • Konto oszczędnościowe 3,5% i 3%
 • Program Priceless Specials dla posiadaczy kart MasterCard
 • Płatności BLIK
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] informacji na temat programu polecającego Getin Bank znajdziecie w prześwietleniu V edycji programu poleceń. Program będzie trwał do 31 października 2019 r. Mamy więc naprawdę dużo czasu na przekazanie […]

Co myślisz?

300 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas (krótka karencja!)

Testuj za darmo: 24,99 zł za produkt Dove, 18,99 zł za pastę Parodontax oraz 10 zł za płyn do płukania Coccolino