w

3% do 200 tys. zł i 3,5% do 10 tys. zł na koncie oszczędnościowym w Getin Bank (+ 50 zł i 2 bilety do kina na start)

W dniu dzisiejszym ruszyła nowa edycja promocji „Na nowe środki” w Getin Bank utrzymująca dotychczasowe oprocentowanie w wysokości 3% w skali roku.

Zmianie uległa natomiast kwota maksymalna, którą można ulokować na tak wysoki procent. Obecnie jest to 200 000 zł.

Nowi klienci banku spełniając prosty warunek aktywności na koncie zyskają też 3,5% do 10 tys. zł na okres aż 12 miesięcy.

Nie można też zapomnieć o łatwej premii 50 zł na start + 2 biletach do kina oraz nawet do 500 zł w programie poleceń (100 zł za każde polecenie konta). Dzięki wymianie pomiędzy czytelnikami JakOszczedzic.pl każdy powinien otrzymać 150 zł premii + 2 bilety do kina.

Konto oszczędnościowe 3% do 200 tys. zł

Jak przystąpić do promocji?

Aby przystąpić do XXII edycji promocji wystarczy w okresie od 22 lipca do 18 sierpnia 2019 r. wpłacić na konto oszczędnościowe nowe środki, czyli nadwyżkę ponad saldo początkowe na dzień 15 lipca 2019 r. na produktach depozytowych w Getin Bank (kontach, lokatach, IKE, itp.).

Warunkiem naliczenia promocyjnego oprocentowania 3% w skali roku jest wyrażenie zgód marketingowych na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oraz na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 122 dni, tj. 4 miesiące od momentu wpłaty nowych środków na konto oszczędnościowe.

Wyłączenia:

Z promocji „Na nowe środki” nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach akcji, któremu w okresie od 22 lipca 2019 r. do  18 sierpnia 2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Jeśli więc promocyjne 3% w skali roku zakończyło się u Was wcześniej, to możecie skorzystać z nowej akcji banku!

Konto oszczędnościowe 3% w Getin Bank to:

 • Oprocentowanie / kwota:
  • 3% w skali roku / 200 000 zł
  • 2% w skali roku / od 200 000 zł do 400 000 zł
 • Czas trwania: 4 miesiące (122 dni)
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
 • 0 zł za pierwszy przelew w miesiącu
 • Wypłata środków nie powoduje utraty odsetek
 • Kapitalizacja: miesięczna
 • Obowiązuje dla nowych środków ponad saldo oszczędności na dzień 15 lipca 2019 r.

Po założeniu konta z kontem oszczędnościowym można od razu wpłacić na nie kwotę do 210 tys. zł, Pierwsze 10 tys. zł będzie oprocentowane na 3,5%, natomiast nadwyżka na 3% w skali roku.

Konto oszczędnościowe 3,5% na 12 miesięcy

Nowi klienci Getin Banku mogą w prosty sposób uzyskać jeszcze wyższe oprocentowanie 3,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym na okres 12 miesięcy!

Maksymalnie na tak wysoki procent ulokujemy kwotę 10 000 zł, natomiast środki ponad tą kwotę będą oprocentowane na 3% w skali roku w ramach promocji „Na nowe środki”.

Oprocentowanie 3,5% w skali roku będzie naliczone po spełnienie jednego prostego warunku! Jest nim zapewnienie wpływów w wysokości min. 1000 zł z konta w innym banku w każdym z premiowanych miesięcy. Może to być nawet przelew z Twojego konta w innym banku.

50 zł w programie poleceń + 100 zł za polecenie

Zakładając konto osobiste w Getin Bank możemy zgarnąć proste 50 zł na start + 2 bilety do kina i nawet 500 zł za polecenie konta znajomym.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Getin Banku, to możesz zgarnąć gwarantowane 50 zł za skorzystanie z polecenia lub nawet 150 zł premii przesyłając później do mnie kod polecający, który przekażę kolejnej osobie.

Po więcej szczegółów odsyłam do prześwietlenia programu poleceń Proste Zasady w Getin Bank.

Ps. Dodam, że konto wraz z kartą i bankomatami w Polsce będzie prowadzone bezpłatne po wykonaniu 1 płatności kartą / BLIKiem.

Dokumenty / linki:

 • Regulamin promocji „Bonus za aktywność – V edycja”
 • Regulamin promocji „Na nowe środki – XXII edycja”
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ponownie 2,7% do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+ 200 zł dla nowych klientów)

Czas na odbiór 250 zł i 200 zł premii w BNP Paribas (w akcji „Wiosenny bonus” oraz „Szansa na bonus”)