w

1600 pkt za rejestrację karty debetowej Getin Bank w Mastercard Priceless Specials (+50 zł – 150 zł premii za Konto Proste Zasady)

W Getin Bank ruszył wysyp nowych promocji 😉 Rano pisałem o III edycji programu Polecam Proste Zasady z premią 50 zł na start + do 500 zł za polecanie konta.

Okazuje się, że przedłużona, choć na gorszych zasadach została promocja, w której do zgarnięcia jest 1600 pkt w programie Mastercard Priceless Specials w zamian za zarejestrowanie karty debetowej.

Otrzymane punkty możemy wymienić m.in. na 2 bilety do sieci Cinema City (po 800 punktów za jeden bilet).

Promocja trwa do 31 marca 2019 r.

1600 pkt Mastercard Priceless Specials za rejestrację karty debetowej Getin Bank

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich klientów Getin Banku, którzy posiadają lub zawnioskują o kartę debetową ze znakiem akceptacji Mastercard.

Jak otrzymać 1600 punktów na start?

Tym razem sprawa jest nieco trudniejsza 😉 Nie wystarczy po prostu wypełnić formularza rejestracyjnego. Dochodzi nam jeszcze trugi niezbyt wymagający warunek płatności kartą.

Aby otrzymać 1600 pkt Priceless Specials trzeba do 31 marca 2019 r. zarejestrować kartę debetową Mastercard na dedykowanej stronie banku.

Następnie w ciągu 60 dni od przystąpienia do programu, należy wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych zarejestrowaną kartą.

Trzecim i ostatnim warunkiem jest wyrażenie zgody do co najmniej jednego kanału komunikacyjnego (telefonu lub e-maila):

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych kontaktowych i dotyczących udziału w Programie przez Mastercard, w tym do analizy moich preferencji, struktury wydatków/schematów zakupów, zainteresowań i zachowań, do przesyłania mi spersonalizowanych wiadomości marketingowych z najbardziej odpowiednimi ofertami i treścią pochodzącymi od Mastercard, wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sprzedawców detalicznych i partnerów związanych z Programem Priceless Specials. Chcę otrzymywać wiadomości marketingowe za pośrednictwem następujących kanałów: [okno wyboru] E-mail na adres e-mail podany podczas rejestracji lub [okno wyboru] SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.

Nagroda zostanie przesłana w ciągu 14 dni roboczych od dnia dokonania piątej płatności kartą. Otrzymane punkty będą ważne co najmniej przez okres 3 miesięcy od ich przyznania.

Uwaga! W promocji można otrzymać wyłącznie jedną nagrodę (niezależnie od liczby umów o kartę czy też umów o rachunki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

III edycja programu „Polecam Proste Zasady” w Getin Bank: 50 zł na start + 2 bilety do kina + do 500 zł za polecenie konta (oraz 3,5% do 410 tys. zł)

Ranking lokat bankowych na luty 2019 r. + KONKURS z nagrodami! Do wygrania 5 x 50 zł na Allegro