w

250 000 zł, 200 x Samsung Galaxy A6 oraz gwarantowane 250 zł do Biedronki za przetestowanie darmowej karty Simplicity w Citibank!

Takiej promocji jeszcze nie było! Citibank postanowił urozmaicić promocje darmowej karty Citi Simplicity oferując konkurs z nagrodą w wysokości aż 250 000 zł oraz 200 telefonów Samsung Galaxy A6 o wartości 1250 zł każdy.

Ale to nie wszystko, bowiem nikt nie zostanie bez nagrody! Gwarantowana nagroda za spełnienie warunków promocji to bon o wartości 250 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Konkurs trwa do 1 października 2018 roku.

Nagrody o łącznej wartości 500 000 zł oraz gwarantowane 250 zł do sklepów Biedronka za darmową kartę Citi Simplicity

W ramach nowej akcji Citibank otrzymamy gwarantowaną nagrodę w postaci e-bonu o wartości 250 zł do sklepów Biedronka.

Pula nagród jest nieograniczona, tym samym każda osoba, która spełni warunki promocji otrzyma vouchery do Biedronki.

Dodatkowo, możemy wziąć udział w konkursie z nagrodą główną w wysokości 250 000 zł oraz jednym z 200-tu telefonów Samsung Galaxy A6 o wartości 1250 zł każdy.

W tym celu trzeba wymyślić hasło reklamowe promujące kartę kredytową Citi Simplicity. Zalety karty znajdziesz m.in. na końcu wpisu.

Dla kogo?

Z promocji z konkursem z nagrodami o łącznej wartości 500 000 zł oraz nagrodą gwarantowaną 250 zł skorzystać mogą osoby, które nie posiadają karty kredytowej Citibank od 1 czerwca 2015 roku.

Aby otrzymać kartę trzeba dodatkowo spełnić warunki finansowe:

 • Wiek: minimum 18 lat
 • Dochód netto: minimum 1200 zł,
 • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; 
 • Osoby prowadzące działalność gospodarczą: wiek  min. 25 lat, min. 2 lata prowadzenia działalności

Jak przystąpić do promocji?

 • Wymyśl hasło reklamowe dla darmowej karty Citi Simplicity nie dłuższe niż 160 znaków
 • Następnie do 1 października 2018 r. przejdź na stronę konkursu i wypełnij formularz zgłoszeniowy wraz z wymyślonym hasłem reklamowym i czekaj na kontakt ze strony banku
  • Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Opcjonalnie można też zaznaczyć opcję o otrzymywaniu informacji o statusie wniosku
 • W ciągu kilku dni oddzwoni konsultant banku i przeprowadzi dalszy proces wnioskowania o darmową kartę kredytową Citi Simplicity
  • Wymagane będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej
  • Do wniosku o kartę, bank może zażądać dołączenia dokumentów dochodowych (w moim wypadku wystarczyło przesłanie wyciągu bankowego)

Jak otrzymać nagrodę gwarantowaną w postaci e-bonu o wartości 250 zł do Biedronki?


Warunki otrzymania nagrody gwarantowanej nie są zbyt wygórowane. Wystarczy do 30 listopada 2018 r. spełnić dwa warunki:

 • Minimum jeden raz zalogować się do bankowości elektronicznej 
 • Wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1000 zł
Tym samym, im wcześniej zawnioskujesz o kartę i ją otrzymasz, tym więcej czasu będziesz mieć na wykonanie płatności.

O otrzymaniu nagrody bank powiadomi uczestników przez system bankowości elektronicznej nie później niż do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków. W tym samym mailu znajdzie się e-bon (13-cyfrowy kod) o wartości 250 zł ważny przez 6 miesięcy we wszystkich sklepach Biedronka.

Jak otrzymać jedną z 201 nagród o łącznej wartości 500 000 zł w konkursie?

Trzeba wykazać się pomysłowością i wymyślić najlepsze hasło reklamowe dla karty kredytowej Citi Simplicity. Zalety karty znajdziesz w dalszej części wpisu.

W celu wybrania najlepszego hasła, Citibank zbierze 3 osobową komisję, która wybierze najlepsze hasło i wygra tym samym 250 000 zł, oraz 200 kolejnych prac, które otrzymają smartfon Samsung Galaxy A6.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17 grudnia 2018 roku, natomiast zwycięzcy zostaną powiadomieni przez bank nie później niż do 16 stycznia 2019 roku.

Zwycięzca będzie miał 5 dni na uzupełnienie numeru konta do przekazania nagrody licząc od dnia otrzymania informacji z banku o otrzymaniu nagrody. Jeśli tego nie zrobi nagroda przepada i przechodzi na kolejną osobę.

Nagrody dodatkowe (telefony Samsung Galaxy A6) zostaną przesłane kurierem do 16 stycznia 2019 r. Podatek od nagród zostanie zapłacony przez bank.

>> Weź udział w Wielkim Konkursie Citibank <<

Dlaczego bank rozdaje nagrody?

Na blogu, a przede wszystkim na funpage’u JakOszczedzic.pl niezwykle często pojawiają się komentarze typu „To nie możliwe, bank nie daje nic za darmo”.

Jasne, że nie ma nic za darmo. 😉 Aby otrzymać nagrodę trzeba wymyślić chwytliwe hasło i przede wszystkim trzeba spełnić wszystkie warunki promocji.

No ale dlaczego bank rozdaje nagrody o takiej wartości?!

Bank chce pozyskać nowego klienta licząc na to, że będzie mógł w przyszłości zarobić sprzedając jakiś kredyt czy po prostu rozkładając zadłużenie na karcie na raty.

Oczywiście nie ma żadnego wymogu do skorzystania z tych propozycji. Sami decydujecie, czy korzystacie wyłącznie z tej promocji czy też rozszerzycie relacje z bankiem o inne usługi.

Spłacając kartę w całości w terminie określonym na wyciągu nie poniesiecie żadnych kosztów, a informacja o „Rzeczywistej rocznej stopie procentowej w wysokości 10,47% dotyczy wyłącznie osób, które nie spłacą karty w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu.

Więcej informacji na temat działania kart kredytowych znajdziecie w moim poradniku działania i mądrego korzystania z kart kredytowych. Sprawdź jak nie zapłacić ani grosza za obsługę karty i odroczoną płatność.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citi Simplicity to niezmienne 0 zł za prowadzenie i obsługę karty. Wystarczy upewnić się, że nie mamy włączonej obsługi telefonicznej CitiPhone oraz nie nadpłacać karty ponad jej limit.

Spłacając kartę w całości w terminie określonym na wyciągu będziemy korzystać z darmowego kredytu do 56 dni.

Karta Citi Simplicity to:

 • 0 zł opłaty rocznej za kartę
 • 0 zł za powiadomienia SMS
 • 0 zł za przypomnienie o spłacie karty
 • 0 zł za karty dodatkowe
 • 0% przez okres do 56 dni (okres bezodsetkowy)
 • Google Pay
 • Rabaty, nagrody i niespodzianki w programie korzyści Citi Specials

Harmonogram promocjiOkresAktywność
/ Suma płatności kartąDo 1 października 2018 r.


Złóż
wniosek online podając hasło reklamowe dla karty kredtowej CIti Simplicity na dedykowanej stronie konkursu z nagrodą gwarantowaną


Do 30 listopada 2018 r.

Zaloguj się min. 1 raz w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej

Wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł


Do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków

Otrzymasz voucher o wartości 250 zł do Biedronki

Do 16 stycznia 2018 r.


Zwycięzca otrzyma informację o wygranej z prośbą o uzupełnienie danych do przelewu nagrody głównej

Dokumenty / linki:
 • Regulamin konkursu „”
 • Tabela opłat i prowizji – karty kredytowe Citibank

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Revolut, czyli prawdziwa rewolucja w płatnościach zagranicznych! (+ darmowa karta fizyczna dla czytelników JakOszczedzic.pl)

Odbiór 140 zł lub 70 zł premii do dwóch dobrych lokat + do 200 zł za polecenie promocji w Toyota Bank