w

200 zł na BP w promocji karty BGŻ BNP Paribas! (+300 zł premii do konta i 100 zł za Apple Pay dla chętnych)

Ruszyła nowa promocja karty kredytowej Mastercard z Programem mamBONUS w BGŻ BNP Paribas!

Do zgarnięcia jest tym razem 200 zł na karcie paliwowej BP w zamian za założenie karty i spełnienie prostych warunków promocji.

To jeszcze nie wszystko, BGŻ BNP Paribas dorzuca 5000 punktów mamBONUS na start, które można wymienić na dowolne nagrody z katalogu.

Dodatkowo można skorzystać z promocji darmowego Konta Optymalnego i zyskać 300 zł premii do darmowego Konta Optymalnego oraz 100 zł za płatności Apple Pay.

Promocja została zakończona!

200 zł na BP za założenie karty kredytowej mamBONUS

Dla kogo?

Uczestnikiem promocji może być każda osoba, która nie posiadała karty kredytowej BGŻ BNP Paribas w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę.

Jak otrzymać 200 zł na karcie paliwowej BP?

 • Do 16 września 2018 r. wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i czekaj na kontakt ze strony banku
  • Zaznacz dwie pierwsze zgody, tj. zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank oraz na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 • Podczas rozmowy z pracownikiem banku, złóż wniosek o kartę kredytową
  • Do wniosku o kartę, bank może zażądać dołączenia dokumentów dochodowych
 • W okresie dwóch pierwszych miesięcy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 2000 zł lub wypłać kwotę 2000 zł z bankomatu
  • W przypadku wypłaty gotówki z bankomatu, warto wybrać urządzenie własne BGŻ BNP Paribas przy oddziałach banku, dzięki czemu prowizja za wypłatę gotówki wyniesie zaledwie 3,50 zł. W pozostałych urządzeniach prowizja wyniesie już 4,9% (min. 10 zł)
  • Warto też kartę spłacić tego samego dnia dzięki czemu nie zapłaci się żadnych dodatkowych odsetek oprócz opłaty .
Do spełnienia warunków promocji zaliczają się wszystkie płatności kartą! Jeśli więc wybierzecie płatności kartą a nie wypłatę z bankomatu, to mogą to być nawet płatności kartą za rachunki (np. Sprytny Bill, Żabka).

Nagroda zostanie przesłana do 30 listopada 2018 roku za pośrednictwem Poczty Polskiej i będzie ważna przez 24 miesiące.

5000 pkt mamBONUS na start


Uczestnicy promocji otrzymają dodatkowo 5000 punktów w programie mamBONUS.

W tym celu wystarczy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać 4 transakcje kartą na kwotę minimum 50 zł.

Warunek niejako zawiera się w warunku do otrzymania karty paliwowej o wartości 200 zł. Punkty zostaną naliczone najpóźniej do końca kolejnego miesiąca, po wykonaniu czwartej transakcji

Program rabatowy mamBONUS

Karta kredytowa zakładana w promocji ma dodatkową zaletę w postaci programu lojalnościowego mamBONUS, w ramach którego zbiera się punkty za zakupy i otrzymuje zniżki w wybranych sklepach.

Za każde wydane 2 zł przyznany zostanie 1 pkt mamBONUS. Zebrane punkty można wymienić na nagrody lub vouchery (m.in. RTV Euro AGD, Empik, Zalando, Intersport).

Dodatkowo, BGŻ BNP Paribas prowadzi akcje specjalne z punktami ekstra, np. 5 x więcej punktów za płatności kartą w wybranej kategorii zakupów.

Dostępne są też rabaty u partnerów programu. Np. 3% rabatu w RTV Euro AGD, 5000 pkt za zakup wycieczki na travelplanet.

Karta kredytowa Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas

W ramach promocji zakładamy kartę kredytową Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas. Za wydanie pierwszej karty głównej bank nie pobiera opłaty.

Karta Mastercard mamBONUS może być w prosty sposób prowadzona za darmo przez pierwszy rok. Wystarczy w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych wykonać płatności na łączną kwotę min. 500 zł spełniając przy tym warunki do otrzymania nagrody w promocji 😉 W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 72 zł.

Spłacając całą wykorzystaną w poprzednim okresie rozliczeniowym kwotę zadłużenia w terminie określonym na wyciągu (czyli możemy korzystać z darmowego kredytu na okres od 26 do 56 dni) nie zapłacicie ani grosza. Jeśli jednak karty nie spłacicie w całości w okresie bezodsetkowym (widocznym na wyciągu), to RRSO wyniesie 14,29%.

Więcej na temat działania kart kredytowych przeczytacie w moim poradniku kart kredytowych.

300 zł na start za przetestowanie darmowego Konta Optymalnego

150 zł w gotówce + 150 zł do wybranego sklepu (Biedronka, Decathlon lub H&M) za spełnienie niewygórowanych warunków promocji. Na dokładkę 100 zł za 8 płatności Apple Pay kartą BGŻ BNP Paribas!

Promocja trwa do 25 lipca!

Harmonogram promocji „200 zł na BP”OkresAktywność
/ Suma płatności kartą


Do 16 września 2018 r.

Złóż
wniosek online na dedykowanej stronie promocji

Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę

Wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 2000 zł lub wypłać z bankomatu kwotę 2000 zł

Do 30 listopada 2018 roku

Nagroda zostanie przesłana na adres podany w banku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ranking najlepszych lokat bankowych – lipiec 2018 r.

400 zł za kartę kredytową z kartą dodatkową + 2 bilety do kina w ING Banku Śląskim (i 140 zł do konta Direct dla chętnych)