w

400 zł za kartę kredytową z kartą dodatkową + 2 bilety do kina w ING Banku Śląskim (i 140 zł do konta Direct dla chętnych)

ING Bank Śląski podbija stawkę! 


W nowej promocji karty kredytowej do zgarnięcia jest bardzo łatwe 200 zł za wyrobienie karty kredytowej, dodatkowe 200 zł za kartę dodatkową oraz 2 bilety do Cinema City.

Na dokładkę bank zapłaci nawet 160 zł w zamian za założenie konta osobistego i spełnienie trzech warunków promocji. Sprawdź: Bank Śląski ING

Promocja trwa do 31 sierpnia 2018 roku.

200 zł za 5 transakcji kartą kredytową ING

Dla kogo?

Akcja przeznaczona jest dla osób, które na dzień 1 lipca 2018 r. nie posiadają karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

Oczywiście, aby otrzymać kartę kredytową trzeba dodatkowo spełniać wymagania finansowe stawiane przez bank (czyli m.in. posiadać udokumentowane dochody).

Jak otrzymać 200 zł za kartę główną?

W tym celu trzeba złożyć wniosek o kartę kredytową ING za pomocą systemu bankowości (jeśli macie dostęp) lub jeśli nie macie dostępu do systemu Moje ING to w oddziale banku lub przez infolinię banku podając kod promocyjny PD180107922.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą z kolei założyć kartę w oddziale banku. Warto od razu przygotować sobie PIT, wyciąg z konta firmowego i np. zaświadczenie o niezaleganiu z ZUS/US.

Istotne jest, aby umowa została zawarta do 31 sierpnia 2018 r.

Jeśli już otrzymacie kartę kredytową to wystarczy w ciągu 30 dni od podpisania umowy wykonać nią 5 transakcji na dowolną kwotę, a następnie spłacić kartę (najlepiej w całości) w terminie wyznaczonym na wyciągu.

Kartę trzeba utrzymać do dnia wypłaty premii, tj. do 31 października 2018 roku. Po otrzymaniu premii możecie z kartą zrobić co chcecie. Nie ma konieczności dalszego z niej korzystania.


ING Bank Śląski wprowadził też dodatkowe ograniczenia:
  • Jeśli wnioskujecie o kartę kredytową za pomocą systemu Moje ING, to nie uwzględnione zostaną dochody uzyskiwane z prowadzonej działalności gospodarczej (nie da się po prostu w trybie uproszczonym dokonać weryfikacji źródła dochodu)
  • Maksymalny limit kredytowy karty założonej online może wynieść 20 000 zł
  • Maksymalny limit kredytowy karty założonej w oddziale lub przez infolinię nie może przekroczyć 50 000 zł
  • Łączna kwota wszystkich umów kredytowych z ING nie może przekroczyć 50 000 zł (wliczając współmałżonka)

200 zł za kartę dodatkową

Dla kogo?

Akcja przeznaczona jest dla nowych i obecnych klientów ING Banku Śląskiego, którzy na dzień 1 lipca 2018 r. nie posiadają karty dodatkowej do karty kredytowej.

Jeśli więc wcześniej założyliście kartę główną w akcji z premią 300 zł, to teraz możecie zgarnąć kolejne 200 zł!

Jak otrzymać 200 zł za kartę dodatkową?

W tym celu wystarczy w oddziale banku zawnioskować o kartę dodatkową do posiadanej karty kredytowej powołując się na opisywaną promocję.W oddziale powinniśmy podpisać odpowiednie oświadczenie przystąpienia do promocji.

Ważne aby osoba, której wydajemy kartę dodatkową nie posiadała żadnej karty kredytowej w ING Banku Śląskim. Tutaj również umową musi zostać zawarta do 31 sierpnia 2018 r.


Po otrzymaniu karty dodatkowej trzeba spełnić te same zasady co dla promocji karty głównej, tj. w ciągu 30 dni od podpisania umowy wykonać kartą dodatkową min. 5 transakcji na dowolną kwotę.

Tutaj również istotne jest, aby nie zapomnieć o spłacie karty (najlepiej w całości, aby nie ponieść żadnych dodatkowych opłat odsetkowych) w terminie wyznaczonym na wyciągu.


Kartę trzeba utrzymać do dnia wypłaty premii, tj. do 31 października 2018 roku. Po otrzymaniu premii możecie z kartą zrobić co chcecie. Nie ma konieczności dalszego z niej korzystania.

2 bilety do kina z kartą dodatkową Mastercard

Jeśli wybierzecie kartę główną MasterCard (posiadającą wyższe limity zwalniające z opłat) to możecie przy okazji skorzystać z jeszcze jednej promocji z biletami do kina.

Osoby, które na dzień 4 czerwca 2018 r. nie posiadały karty dodatkowej i zamówią ją do 31 sierpnia to oprócz premii 200 zł za kartę dodatkową otrzymają jeszcze 2 bilety do Cinema City.

Kody wymienne na bilety zostaną przekazane do 30 września 2018 r. i zachowują ważność do 13 lutego 2019 roku. Limit wynosi tutaj 1560 nagród, a o jego wyczerpaniu bank poinformuje na stronie banku.

Karta kredytowa ING Banku Śląskiego

Na potrzeby promocji założyć możemy dowolną kartę z oferty banku.

Tańsza jest karta kredytowa Visa. Będzie ona darmowa po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 200 zł miesięcznie (2400 zł rocznie). W przeciwnym razie opłata roczna wyniesie 35 zł.

W przypadku karty Mastercard limity te są wyższe i wynoszą 500 zł miesięcznie (6000 zł rocznie), aby nie zapłacić opłaty rocznej w wysokości 50 zł.

Prawdopodobnie, jeśli karta zostanie zamknięta przed upływem roku czasu, to za jej prowadzenie nie poniesiemy żadnej opłaty.

Karta Visa to:

  • 0 zł za wydanie karty
  • 0 zł opłaty rocznej za korzystanie z karty jeśli średnia miesięczna wartość transakcji w roku wyniesie co najmniej 200 zł
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł na BP w promocji karty BGŻ BNP Paribas! (+300 zł premii do konta i 100 zł za Apple Pay dla chętnych)

Nawet 60 zł premii za płatności mobilne w ING Banku Śląskim (+ 140 zł na start z kontem Direct)