w

Ranking promocji bankowych, czerwiec 2018 r.

Czerwiec przyniósł nam prawdziwe zatrzęsienie nowych promocji bankowych.

Na wyróżnienie zasługują m.in. Bank Zachodni WBK oraz Getin Bank, który po długiej przerwie i przebudowaniu oferty powrócił z nowymi świetnymi okazjami i bardzo dobrą ofertą dla oszczędzających.

Korzystając ze wszystkich aktywnych promocji zgarnąć możemy 4530 zł premii.

Ranking promocji bankowych, czerwiec 2018 r.

BZ WBK: 550 zł premii + 2 bilety do kina + 2,7% do 120 tys. zł

W Banku Zachodnim WBK możliwe jest skorzystanie łącznie aż z 6 promocji! Na start można otrzymać łatwe 150 zł premii w gotówce lub 150 zł na Pyszne.pl. Studenci mogą wybrać jeszcze łatwiejszą promocję z premią 100 zł na start.

Druga część premii w wysokości 300 zł zostanie przekazana osobom, które zechcą przekazywać wynagrodzenie na Konto Jakie Chcę.

Osoby, które wybiorą kartę MasterCard i zarejestrują ją na stronie programu Priceless Specials otrzymają 1600 pkt na start wymienne na 2 bilety do Cinema City.

Kolejne dwa benefity dotyczą osób szukających wysokiego oprocentowania oszczędności. Są to 2,7% do 100 tys. zł na Mobilnym Koncie Oszczędnościowym oraz 2,7% do 20 tys. zł na Koncie Systematycznym.

Oprócz świetnych promocji do Konta Jakie Chcę można zgarnąć 100 zł na co chcesz lub jedną z piłek za założenie karty kredytowej.

Getin Bank: 100 zł i 3 bilety do kina za Konto Proste Zasady + 150 zł do karty kredytowej + 3,5% i 3% na koncie oszczędnościowym

Getin Bank poszedł w ślady BZ WBK i równolegle prowadzi również 6 promocji!

Pierwsza akcja dotyczy Konta Proste Zasady z premią 100 zł, które będzie w pełni darmowe po wykonaniu zaledwie 1 płatności kartą.

Dodatkowo w prosty sposób otrzymamy 3 bilety do kina (2 bilety za wykonanie jednego przelewu oraz 1 za rejestrację karty w Mastercard Priceless Specials).

Zakładając kartę kredytową i wykonując nią 5 płatności na dowolną kwotę otrzymamy kolejne 150 zł premii.

Na dokładkę mamy najlepszą ofertę oszczędnościową: 3,5% do 10 tys. zł oraz 3% do 200 tys. zł.

Citibank: 800-900 zł premii za konto i kartę

Citibank niezmiennie promuje swoją darmową kartę kredytową Citi Simplicity, gdzie obecnie do wyboru mamy m.in. 400 zł w gotówce lub nieco bardziej wymagające 500 zł do Biedronki.

Po założeniu karty kredytowej możemy przejść do spełnienia warunków promocji konta osobistego Citi Priority z premią 400 zł (dzięki karcie kredytowej warunki są dużo łatwiejsze do spełnienia!).

Łącznie można więc zgarnąć 800 zł (jeśli wybierzemy gotówkę) lub 900 zł (w przypadku bonów Biedronki).

600 zł do konta w Banku Pocztowym

W Banku Pocztowym cały czas trwa akcja „Pocztowe Korzyści”, w ramach której zgarnąć można do 360 zł rocznie.

Promocję można połączyć z opisywaną już przeze mnie akcją „Same Korzyści” ze zwrotem do 240 zł rocznie za zakupy w kategorii Zdrowie, Kultura, Sport i Rekreacja.

Łączny zysk może więc wynieść aż 600 zł rocznie.

Nawet 540 zł w ING Banku Śląskim: 140 zł za konto + 300 zł do karty kredytowej + 100 zł za inwestycje

W ING Banku Śląskim trwają trzy niewykluczające się promocje, dzięki czemu zgarnąć można nawet 540 zł premii.

140 zł premii otrzymamy za założenie i używanie konta osobistego, 300 zł za założenie karty kredytowej oraz nawet 100 zł za zainwestowanie w fundusze (prześwietlenie niebawem).

Credit Agricole: Nawet 350 zł do Konta dla Ciebie

Credit Agricole zmienił ofertę kont osobistych. W zamian za założenie nowego Konta dla Ciebie można otrzymać do 300 zł premii za płatności kartą.

To jeszcze nie wszystko! Dzięki programowi poleceń, czytelnicy JakOszczedzic.pl zgarnąć mogą kolejne 50 zł premii 🙂

300 zł do darmowego Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

W BGŻ BNP Paribas trwa kumulacja nagród. Do zgarnięcia jest 150 zł w gotówce oraz 150 zł do Biedronki, Decathlon lub H&M.

240 zł zwrotu za abonament nc+ lub 100 zł i nawet 720 zł moneyback w Eurobank

Eurobank wspólnie z nc+ prowadzi ciekawą promocją konta osobistego ze zwrotem do 240 zł na telewizję. Równolegle trwa inna akcja banku z premią 100 zł na start.

mBank: 150 zł premii do eKonta

W mBank trwa IV edycja akcji „Lepiej z eKontem”, gdzie do zgarnięcia jest 150 zł premii do eKonta. Warunki akcji nie należą jednak do najłatwiejszych i wymagają częstego machania plastikiem w sklepie.

→ Prześwietlenie promocji: 150 zł do eKonta w mBank

150 zł do Konta 360º w Banku Millennium

Jeszcze tylko do 22 czerwca 2018 r. trwa promocja Money Mania XV, gdzie do zgarnięcia jest 150 zł w gotówce w zamian za założenie i przetestowanie Konta 360º.

→ Prześwietlenie promocji: 150 zł do konta + 2,7% do 100 tys. zł

PKO BP: Dmuchany laybag lub materac do Konta dla Młodych

PKO Bank Polski ruszył z dosyć niecodzienną promocją Konta dla Młodych. W zamian za jego założenie i wykonanie jednej płatności kartą otrzymamy do wyboru jedną z nagród (dmuchany laybag lub materac w kształcie fleminga ;-))

EnveloBank: 50 zł premii do EnveloKonta + do 200 zł zwrotu za zakupy w Internecie

EnveloBank ruszył z drugą promocją EnveloKonta z premią 50 zł na start. Pierwsza akcja z wyższą premią rozeszła w zaledwie jeden dzień. Tym razem organizator wprowadził dzienne limity.

Zaletą konta jest brak opłat za przewalutowanie transakcji zagranicznych oraz do 200 zł zwrotu za zakupy w Internecie.

mBank: 200 zł do Decathlon lub Douglas + 1000 pkt Priceless Specials

mBank postanowił zachęcić klientów do założenia karty kredytowej World Mastercard. Zachętą do skorzystania z oferty banku jest bon o wartości 200 zł do wykorzystania w Decathlon lub Douglas.

Warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie nowo założoną kartą kredytową płatności na łączną kwotę min. 1000 zł do końca lipca.

Alior Bank: 5% zwrotu za paliwo (max. 150 zł) do karty kredytowej

Alior Bank ruszył z bodajże pierwszą akcją dotyczącą karty kredytowej. Poszedł tym samym w ślady konkurencji aktywnie promującej swoje karty.

5% zwrotu otrzymamy przez 6 kolejnych miesięcy. Wystarczy co miesiąc wydać kartą MasterCard TU i TAM min. 100 zł na stacjach paliw.

Zobacz też: 

  • Ranking lokat i kont oszczędnościowych
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

100 zł i 2 bilety do kina dla studenta z Kontem Jakie Chcę w BZ WBK (+300 zł za wpływy)

20 zł za 2 transakcje Apple Pay w mBank