w

Mix Promocji do Konta Jakie Chcę w BZ WBK (150 zł na start + 300 zł za wynagrodzenie + 2,7% do 120 tys. zł)

Dzisiaj postanowiłem zebrać dla Was aktywne promocje Konta Jakie Chcę w Banku Zachodnim WBK.Najlepsza promocja dotyczy osób, które zechcą przelewać swoje wynagrodzenie na Konto Jakie Chcę. W zamian za przeniesienie wynagrodzenia otrzymamy 300 zł premii! 

Wielką zaletą Konta Jakie Chcę jest możliwość ulokowania kwoty do 120 tys. zł na Mobilnym Koncie Oszczędnościowym oraz Koncie Systematycznym na 2,7% w skali roku.

Spodobała Ci się oferta banku? Polecaj ją znajomym i zyskaj dodatkową premię! Za polecenie konta otrzymasz 100 zł premii, natomiast osoba polecona otrzyma 50 zł lub 150 zł.

300 zł za przeniesienie wynagrodzenia

Zaczniemy od prześwietlenia premii z najwyższą premią, tj. 300 zł za przekazywanie wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę.

Dla kogo?
Promocja „300 zł za wynagrodzenie” przeznaczona jest dla osób, które od 1 stycznia 2018 r. nie otrzymały wynagrodzenia na konto osobiste w BZ WBK które:

 • Są posiadaczami Konta Jakie Chcę z kartą Dopasowaną lub Konta VIP z kartą VIP lub
 • Zamienią obecny rachunek na jedno z w/w kont lub
 • Założą Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną lub konto VIP z kartą VIP

Jak otrzymać 300 zł premii za wynagrodzenie?

 • Pierwszym krokiem jest przystąpienie do promocji do 30 września 2018 roku za pomocą systemu bankowości elektronicznej lub poprzez kontakt z infolinią pod numerem 1 9999 składając dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę lub Konto VIP.
 • Następnie trzeba przez 6 kolejnych miesięcy zapewnić wpływ z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS w wysokości min. 1500 zł na rachunek w BZ WBK
  • Pierwszy wpływ musi zostać przekazany nie później niż do końca drugiego miesiąca po miesiącu złożenia dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.
Nagroda w wysokości 50 zł wypłacana jest przez okres 6 kolejnych miesięcy. Każda z premii zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

150 zł w akcji „Polecaj Bank” + 100 zł za każde polecenie

Na koniec coś dla osób, które zdecydują się na założenie konta lub już je posiadają.

W zamian za polecenie Konta Jakie Chcę obie osoby otrzymają po 100 zł premii za spełnienie warunków promocji „Polecam mój bank”.

Dla kogo?

W programie „Polecam mój bank” wziąć mogą udział osoby, które nie złożyły sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz które wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Poleconym może osoba, która od 1 grudnia 2017 r. nie posiadała konta lub karty kredytowej.

Jak otrzymać 100 zł za polecenie konta?

Pierwszym krokiem jest wygenerowanie kodu polecającego za pomocą systemu bankowości elektronicznej BZWBK24 lub w aplikacji mobilnej.Następnie trzeba przekazać kod osobie polecanej. Premię otrzymasz w zamian za założenie przez tą osobę konta osobistego z kartą o ile osoba ta spełni warunki do otrzymania premii (patrz dalej).

Jak otrzymać 50 zł lub 150 zł za założenie konta?

Aby otrzymać 50 zł z polecenia trzeba złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą debetową podając Kod polecający otrzymany od poleconego.
Jeśli nie masz osoby polecającej to możesz skorzystać z mojego pewnego kodu polecającego: 1000710686.Aby móc wpisać kod polecający trzeba na stronie promocji na dole wybrać „Masz kod polecającego?”.

Następnie do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta i karty debetowej lub karty mobilnej debetowej zaloguj się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej (np. w celu aktywowania karty).
Za spełnienie powyższych czynności otrzymasz 50 zł premii.
Jeśli dodatkowo w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy na nowo założone konto wpłyną środki z tytułu wynagrodzenia to otrzymasz dodatkowe 100 zł premii.

Mobilne Konto Oszczędnościowe 2,7% do 100 tys. zł

W marcu Bank Zachodni WBK wprowadził do swojej oferty świetne Mobilne Konto Oszczędnościowe na 2,7% w skali roku do 100 tys. zł  dla nowych środków.
Prowadzenie mobilnego konta oszczędnościowego jest darmowe, podobnie jak pierwsza wypłata środków w miesiącu.
Mobilne Konto Oszczędnościowe to:
 • Oprocentowanie: 2,7% w skali roku
 • Kwota maksymalna: 100 000 zł
 • Czas trwania: do 31 lipca 2018 r.
 • Wypłata: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu (przelewem, w tym natychmiastowym lub w oddziale banku)
 • Limit: można założyć tylko 1 mobilne konto oszczędnościowe
→ Prześwietlenie promocji Mobilnego Konta Oszczędnościowego 2,7%

Konto Systematyczne 2,7% do 20 tys. zł w BZ WBK

Mobilne Konto Oszczędnościowe możemy uzupełnić o Konto Systematyczne, umożliwiające regularne oszczędzenia również na 2,7% w skali roku do 29 września 2018 roku.


Konto systematyczne można założyć za pomocą systemu bankowości internetowej BZWBK24 Internet i tutaj również pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa.

Jak uzyskać podwyższone oprocentowanie 2,7% na Koncie Systematycznym?

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało począwszy od zawarcia umowy o to konto do 29 września 2018 r. pod warunkiem uruchomienia funkcji automatycznego oszczędzania.

Tutaj ważne, aby zlecenie stałe zostało wykonane z Konta Jakie Chcę lub Konta VIP. Minimalna kwota zlecenia może wynieść 20 zł.

Dla osób, które już posiadają Konto Systematyczne, promocyjne oprocentowanie 2,7% w skali roku będzie obowiązywało od miesiąca po miesiącu spełnienia warunku Automatycznego oszczędzania.

Konto Systematyczne to:

 • Oprocentowanie: 2,7% w skali roku
 • Kwota maksymalna: 20 000 zł
 • Czas trwania: do 29 września 2018 r.
 • Wypłata: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu (przelewem, w tym natychmiastowym lub w oddziale banku)
  • 10 zł za kolejną wypłatę w miesiącu
 • Warunek: Aktywna opcja Automatycznego oszczędzania
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

150 zł na Pyszne.pl za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK oraz 300 zł za wpływy wynagrodzenia (opcjonalnie)

Rekordowa promocja znów dostępna! Nawet 1620 zł premii do iKonta Biznes w Alior Bank