w

100 zł i 2 bilety do kina dla studenta z Kontem Jakie Chcę w BZ WBK (+300 zł za wpływy)

Ofensywa BZ WBK trwa w najlepsze! Mamy już promocję dla kobiet z premią 200 + 300 zł, promocję dla fanów piłki nożnej z premią 150 zł + 300 zł. Pora więc na coś dla studentów.

W nowej akcji „Studenci mają lepiej z Kontem Jakie Chcę” do zgarnięcia jest niezwykle łatwe 100 zł w gotówce za otwarcie konta i wykonanie 5 płatności na dowolną kwotę (kartą, telefonem lub zegarkiem).

To jeszcze nie wszystko 😉 Dla obrotnych studentów otrzymujących już wynagrodzenie na konto bank przygotował jeszcze  300 zł premii za wpływy wynagrodzeniaco łącznie daje nam 400 zł premii!

Promocja trwa do 30 czerwca 2018 r.

Dla kogo?

Promocja „Studenci mają lepiej z Kontem Jakie Chcę” przeznaczona jest dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia, posiadają status studenta oraz od dnia 1 stycznia 2018 roku nie posiadają konta osobistego w PLN w Banku Zachodnim WBK.

Nagrody

Nagrodą jest 100 zł w gotówce za spełnienie warunków promocji. Nagroda zostanie przekazana na Konto Jakie Chcę założone w promocji do końca miesiąca po miesiącu spełnienia poniższych warunków.

Druga nagroda to 1600 pkt w programie MasterCard Priceless Specials wymiennie m.in. na 2 bilety do Cinema City, które otrzymamy w zamian za zarejestrowanie karty „Dopasowana MasterCard” i wykonanie nią jednej płatności.

Jak otrzymać 100 zł do Konta Jakie Chcę?

Zasady promocji są niezwykle proste!

Wystarczy przejść na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą debetową i usługami BZWBK24.

Polecam wybrać kartę MasterCard, dzięki czemu po rejestracji karty w programie Priceless Specials i wykonaniu jednej płatności otrzymacie punkty wymienne na 2 bilety do kina.

Wniosek o konto można potwierdzić za pomocą przelewu weryfikacyjnego, za pośrednictwem kuriera lub za pomocą rozmowy wideo. W dwóch pierwszych przypadkach przygotuj skan dowodu osobistego.

Następnie w miesiącu podpisania umowy lub w kolejnym miesiącu należy wykonać co najmniej 5 transakcji kartą debetową lub kartą mobilną (telefonem).

300 zł za wpływ wynagrodzenia

Otrzymanie dodatkowej premii w wysokości 300 zł wiąże się przekazywaniem wynagrodzenia na nowo otwarty rachunek.


Aby je otrzymać wystarczy przez 6 kolejnych miesięcy zapewnić wpływ z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS w wysokości min. 1500 zł.

Pierwszy wpływ musi zostać przekazany nie później niż do końca drugiego miesiąca po miesiącu złożenia dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Nagroda w wysokości 50 zł wypłacana będzie przez 6 kolejnych miesięcy. Każda premia trafi na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Więcej na ten temat w osobnym prześwietleniu promocji z premią 300 zł za wynagrodzenie.

Konto Jakie Chcę: Szczegóły, opłaty i prowizje

Na koniec słów kilka o samym Koncie Jakie Chcę. Jest ono prowadzone bezpłatne, karta do konta będzie natomiast darmowa po wykonaniu min. 5 płatności kartą (warunek pokrywa się z warunkiem promocji z premią 100 zł). Za darmo otrzymujemy też wszystkie bankomaty w kraju.

Od 8 sierpnia 2018 r. konto zmieni się jeszcze na lepsze. Dojdą m.in. darmowe przelewy ekspresowe oraz zniesiona zostanie opłata za Przelew24 oraz opłata za wypłatę gotówki z bankomatów zagranicznych.

Konto Jakie Chcę do 26 roku życia to:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za prowadzenie karty po wykonaniu 5 płatności kartą
    • Wymagane może być aktywowanie odpowiedniej opcji
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wypłatę gotówki w ramach usługi cashback
  • 0 zł za wypłaty BLIK w bankomatach
  • 0 zł za wpłatę gotówki w bankomatach BZ WBK
  • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Rekordowa promocja znów dostępna! Nawet 1620 zł premii do iKonta Biznes w Alior Bank

Ranking promocji bankowych, czerwiec 2018 r.