w

75 zł premii do Darmowego Nest Konta + nawet 250 zł (przedłużona do 4 lipca do godziny 16:00)

Dobra wiadomość dla osób, które nie skorzystały jeszcze z promocji do darmowego Nest Konta!

Organizator promocji z premią 75 zł na start oraz premią dodatkową do 250 zł za polecanie konta znajomym (50 zł za każde polecenie), przedłużył promocję i zwiększył pulę nagród z 800 do 1300.

Promocja trwała tylko do 4 lipca do godziny 16:00.

75 zł do darmowego Nest Konta

W zamian za spełnienie prostych warunków promocji, w tym m.in. zalogowanie się do bankowości elektronicznej oraz wydanie kartą kwoty 150 zł, organizator promocji wypłaci nam 75 zł premii.

To jeszcze nie wszystko, polecając konto znajomym możemy zyskać jeszcze 50 zł premii za każde polecenie, maksymalnie 250 zł za polecenie konta pięciu osobom.


Łączna premia wynieść może więc aż 325 zł.

Osoby, które szukają miejsca do swoich oszczędności znajdą tutaj świetną Nest Lokatę Witaj na 4% w skali roku oraz inne lokaty z wysokim oprocentowaniem, o czym pisałem tutaj.

Dla kogo?

Przypomnę, że promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały konta w Nest Bank, ale mogły posiadać konto w dawnym Banku Smart.

Aby otrzymać 75 zł premii:

 • Do 4 lipca 2017 r. lub do wyczerpania puli 800 wniosków, załóż konto na dedykowanej stronie promocji
  • Zaakceptuj regulamin promocji, a następnie potwierdź rejestrację klikając w link aktywacyjny przesłany mailowo
 • Do 4 lipca 2017 r. złóż wniosek o Nest Konto wraz z kartą za pośrednictwem linku umieszczonego na stronie promocji (zakładka KONTO BONUS)
  • Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną
  • Uwaga: Adres email podany na stronie promocji musi być taki sam jak zarejestrowany w banku
 • W ciągu 60 dni od złożenia wniosku o konto:
  • Zaloguj się do bankowości elektronicznej Nest Bank
  • Wykonaj płatności kartą do Nest Konta na łączną kwotę min. 150 zł
Dodatkowo:

 • Do 15 września 2017 r. organizator powiadomi mailowo uczestników o przyznaniu premii. 
 • W ciągu 7 dni, za pomocą danych przesłanych w mailu należy uzupełnić dane do przesłania premii (tj. numer rachunku bankowego oraz numer PESEL)

Premia zostanie wypłacona na aktywny rachunek w Nest Bank do 30 września 2017 r.


Więcej informacji w poprzednim prześwietleniu promocji (w tym cennych komentarzy).

29 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. wyrazić opcjonalną zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank oraz wysyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną (pkt. 5 i 6 we wniosku o założenie Nest Konta)

  Czyli rozumiem, że nie trzeba się na to zgadzać

 2. Właśnie jest to bardzo głupi zapis, moim zdaniem haczyk przez to słowo opcjonalną. Na 99% zgoda jest wymagana, ale jak ktoś nie zaznaczył przy wypełnianiu wniosku to zrobiłbym to jak najszybciej np. telefonicznie.

 3. Ważne, aby wnioski o konta zostały złożone dzisiaj do godziny 16:00. – dostałam takiego maila od ebrokera, prawda to przecież piszą ze przedłużyli do 9.07 ?

 4. Przy lokacie na 4% na 6 m-cy w nest banku warunkiem % jest wpływ wynagrodzenia, czy zatem można zrobić przelew od innej osoby jako wynagrodzenie do mojego rachunku w nest z tytułem " wynagrodzenie" i bank to uzna za "wpływ wynagrodzenia"??

 5. Dzień dobry

  Czy lokaty NestBanku objęte są funduszem gwarancyjnym? Założyłem lokatę, niestety nie mogę doczytać takiego zapisu.

  Dzięki! 🙂

 6. Witaj Darku, mam pytanie odnośnie ww promocji. Spełnilem warunki promocji, zaznaczyłem wszystkie zgody na które zawsze zwracasz uwagę i do chwili obecnej nie otrzymałem maila z prośbą o uzupełnienie danych. Co powinienem zrobić? Rozumiem że reklamacja, co radzilbys w niej napisać? Z góry dziękuję za pomoc

 7. Tak, pisałbym od razu do organizatora zapytanie, czemu nie dostałem jeszcze maila. Napisałem już do organizatora, co w takiej sytuacji robić. Jak tylko dostanę odpowiedź to napiszę.

 8. Mam odpowiedź. Jeśli ktoś nie dostał maila (lub najprawdopodobniej trafił do spamu) to należy napisać maila na adres: bonus@ebrokerpartner.pl z prostą informacją taką jak: imię i nazwisko, adres mailowy i numer OTE…….(numer umowy z bankiem) z informacją np. "Witam nie dostałem maila do przesłania danych do bonusu."

 9. Darku, czy masz jakieś wieści odnośnie tej promocji? Zrobiłem jak kazałeś, moi znajomi również, minęło 14 dni od napisania reklamacji i anie pieniędzy, ani odpowiedzi…

 10. Organizator niby jest w ciągłym kontakcie z bankiem i odpowiada na reklamacje. Jak to w rzeczywistości wygląda to nie wiem.

  Na pewno nie pomyliliście akcji, bo były dwie z premią 75 zł. Ponoć sporo osób myli te promocje …

 11. Nie Darku nie pomyliśmy promocji, problem jest następujący u mnie i pewnie u pozostałych, mianowicie złożyłem reklamację 19.09.2017 roku na brak premii za polecenie % osób i założenie konta. Otrzymałem 75,31 zł premii za założenie konta (podobnie jak 5 osób, które poleciłem) jednak do tej pory nie otrzymałem 250 zł za polecenie tych osób ani żadnej wiadomości mimo ze pisałem ponownie do nich w tej sprawie po tym jak przyszła premia za założenie a nie przyszła za polecenie tj. 23.10.2017 r.
  Do tej pory żadnej odpowiedzi nie mam na tego maila. Wysłałem go dzisiaj ponownie, ale otrzymałem odpowiedź że Witamy,

  uprzejmie informujemy, że Akcja Bonus z Nest Kontem została zakończona. Wszelkie zgłoszenia odnośnie akcji nie są już przyjmowane.
  Dziękujemy za wzięcie udziału oraz zapraszamy do skorzystania z kolejnych organizowanych akcji.

  Pozdrawiamy,
  Zespół eBrokerPartner

  Jesteś w stanie mi Darku w jakiś sposób pomoc?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

110 zł w gotówce + 300 zł zwrotu do Darmowego Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!

Ranking lokat bankowych, czyli najlepsze lokaty na lipiec 2017 roku