w

75 zł premii do Darmowego Nest Konta + nawet 250 zł za polecenie konta

Właśnie ruszyła kolejna świetna promocji darmowego Nest Konta!

Do zgarnięcia jest premia w wysokości 75 zł oraz do 250 zł za polecanie konta znajomym (50 zł za każde polecenie).

Już na wstępie warto dodać, że Nest Konto jest prowadzone całkowicie bezpłatnie wraz z kartą i bankomatami.

Promocja została zakończona 4 lipca o godzinie 16:00.

75 zł gotówki do darmowego Nest Konta

Organizatorem akcji jest Rankomat. Stali czytelnicy widzą, że jest to nowy gracz na rynku promocji dodatkowych ;-).

W zamian za spełnienie prostych warunków promocji, Rankomat wypłaci nam 75 zł premii. Wystarczy założyć konto, zalogować się do bankowości elektronicznej i wydać kartą 150 zł.

Ale to nie wszystko, polecając konto znajomym możemy zyskać jeszcze 50 zł premii za każde polecenie! Maksymalnie można otrzymać 250 zł, polecając konto pięciu osobom.

Lista zalet nie kończy się na braku opłat do konta i karty.

Osoby, które szukają miejsca do swoich oszczędności znajdą tutaj świetną Nest Lokatę Witaj na 4% w skali roku oraz inne lokaty z wysokim oprocentowaniem, o czym pisałem tutaj.

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych, które:

na dzień złożenia Wniosku, o którym mowa powyżej nie posiadają (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) i nie posiadały (samodzielnie lub wspólnie z inna osobą) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oferowanego przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi), jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek, który jest w trakcie rozpatrywania przez Bank.

Jak otrzymać 75 zł premii?

 • Do 4 lipca 2017 r. lub do wyczerpania puli 800 wniosków, załóż konto na dedykowanej stronie promocji
  • Zaakceptuj regulamin promocji, a następnie potwierdź rejestrację klikając w link aktywacyjny przesłany mailowo
 • Do 4 lipca 2017 r. złóż wniosek o Nest Konto wraz z kartą za pośrednictwem linku umieszczonego na stronie promocji (zakładka KONTO BONUS)
  • Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną
  • Uwaga: Adres email podany na stronie promocji musi być taki sam jak zarejestrowany w banku
 • W ciągu 60 dni od złożenia wniosku o konto:
  • Zaloguj się do bankowości elektronicznej Nest Bank
  • Wykonaj płatności kartą do Nest Konta na łączną kwotę min. 150 zł
Dodatkowo:

 • Do 15 września 2017 r. organizator powiadomi mailowo uczestników o przyznaniu premii. 
 • W ciągu 7 dni, za pomocą danych przesłanych w mailu należy uzupełnić dane do przesłania premii (tj. numer rachunku bankowego oraz numer PESEL)

Premia zostanie wypłacona na aktywny rachunek w Nest Bank do 30 września 2017 r.

Nawet 250 zł za polecanie Nest Konta


Osoby, które spełniają warunek do otrzymania bonusu 75 zł, mogą otrzymać dodatkową premię 50 zł za skuteczne polecenie Nest Konta nowym klientom.

W tym celu należy przekazać link udostępniony w zakładce “Program Polecający” nowemu klientowi, który następnie spełni te same warunki do otrzymania premii 75 zł.

Nest Konto: zalety i opłaty

Nest Konto to w pełni darmowe konto osobiste z doskonałą lokatą 4% na start (opcjonalną) i świetnym kontem oszczędnościowym (nawet 5,7%).

Nie znajdziemy tutaj żadnych gwiazdek czy haczyków. Prowadzenie konta wraz z kartą i wszystkimi bankomatami mamy za 0 zł w standardzie.

Nest Konto to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę płatniczą
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów zagranicą (3 pierwsze wypłaty, kolejne za 5 zł)
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 5 zł za przelew zagraniczny
 • 5 zł za usługę polecenia zapłaty – niezależnie od liczby poleceń zapłaty

Harmonogram promocjiOkresAktywność / Suma płatności kartą


Do 4 lipca 2017 r. lub do wyczerpania puli 800 wniosków


Załóż konto na dedykowanej stronie promocji, a następnie złóż wniosek o Nest Konto z kartą poprzez link “KONTO BONUS”


W ciągu 60 dni od podpisania umowy


Zaloguj się min. 1 raz do bankowości elektronicznej

Dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 150 zł


Do 15 września 2017 r.

W ciągu 7 dni


Otrzymasz maila o wygranej.

Wypełnij dane do przelewu nagrody


Do 30 września 2017 r.


Otrzymasz nagrodę na konto w Nest Bank

64 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Właśnie widzę, że przy takich akcjach mają przeciążenie serwerów i czasem otwarcie strony trwa strasznie długo. Trzeba czasem kliknąć kilka razy.

 2. Sam korzystam z konta oszczędnosciowego w Nest Banku. Założyłem je w momencie kiedy oferowali 3%. Chociaż z konta nie korzystam na codzień, tylko trzymam tam oszczędności, to mogę z czystym sumieniem polecić – bardzo fajna i przejrzysta aplikacja mobilna, niezłe warunki oprocentowania.

 3. Wytlumaczcie mi prosze jaka jest kolejnosc aby polecajacy syn mial swoje 50 a ja ojciec jako zalozyciel nowego konta 75zl? Czy wszystko robie po dostaniu od syna linka czy sam sie rejestruje na stronie ebroker partner.

 4. @kolia
  Najpierw sam Ty lub Twój syn zakładacie konto przez link dostępny tutaj na blogu. Rejestrujesz się, zakładasz konto, a następnie poprzez stronę promocji wchodzić w zakładkę "program polecający" polecasz konto drugiej osobie. Ważne, żeby to drugie konto założyć z innej sesji przeglądarki (jeśli będzie to ten sam komputer, to najlepiej zrobić to przez incognito mode).

  @up
  Jeśli chcesz zacząć oszczędzać to możesz założyć też to konto. Tutaj jest pełna dowolność, czy zrobisz to teraz, czy później.

 5. Jeszcze jedno mi wyjasnij, czy jak syn juz posiada to konto od 2 msc to nie moze mi go polecic/ Bo jak sie zalogowal na swoje konto to nie ma tam zakladki "program polecajacy"/

 6. Założe konto i spełnię warunki = dostane 75zł, polecę znajomemu= dostanę 50zł a czy ON ( znajomy) jak wyda 150zł to dostanie 75zł?

 7. Witamy,
  Bardzo przepraszamy za problemy podczas składania wniosków, ale faktycznie akcja cieszy się dużym zainteresowaniem.
  Osoby, które miały kiedyś konto w Smart Bank, FM Bank, czy BiZ Bank również mogą skorzystać z promocji, jeśli zamknęły konto przed zmianą na NEST BANK.
  Osoba, która za pośrednictwem http://www.jakoszczedzac.pl zarejestruje się do akcji BONUS, spełni warunki aktywności otrzyma BONUS 75zł.Po złożenia wniosku może od razu polecać konta innym i nie musi czekać, aż sama spełni warunki aktywności bo ma czas do końca sierpnia, ale czym szybciej tym lepiej.Należy jednak pamiętać, że każde konto musi spełnić warunki aktywności by BONUS i PREMIA zostały naliczone.
  Pozdrawiamy
  eBrokerPartner

 8. zalogowanie sie na strone ebrkokerpartners graniczy z cudem. Link aktywacyjny dotarl natychmiast ale gdy sie go klika wywala blad strony. Porazka. Narazacie dobrey bank tzn NESTBANK na strate wizerunku.

 9. Czyli jak ja wyślę link aktywacyjny posiadając konto i ktoś założy z niego konto w tej promocji i spełni warunki to ja nie dostanę tych 50 zł?

 10. W innych bankach mozna a wlasciwie trzeba miec konto aby polecic bank, a tutaj wymyslili napierw zaloz konto a potem mozesz polecac. Chore?!

 11. Z tego co widzę, to promocja jest nadal aktywna, więc jak najbardziej możesz kogoś polecić i premię otrzymasz za skuteczne polecenie (Oczywiście o ile sam bierzesz udział w promocji).

 12. Witam. Powiedz Darku a jak wygląda sprawa z zapewnieniem środków na koncie. Jaka kwota jest wymagana i czy musi to być przelew z pracy czy wystarczy z innego banku.
  Pozdrawiam.

 13. Nest lokata witaj 4%
  Czy mogę zlozyc wniosek jeśli jeszcze nie mam pieniedzy na koncie Nest (jutro go opłacę), czy muszę coś mieć na koncie Nest żeby od razu opłacić tą lokate ?

 14. Nest Rodzinne Oszczedności – czy jak złożę dziś wniosek, to deklarowaną kwotę muszę wpłacić w tym samym miesiącu, czy w następnym, bo w regulaminie jest zapis że chyba od następnego mca po otwarciu tego konta ?

 15. Tak, cały miesiąc. Najlepiej sobie ustawić zlecenie stałe w banku, na które np. wpływa 500+ lub wynagrodzenie (i ile masz tą usługę darmową).

 16. dzięki za odpowiedź, a na tą wpłatę mam rozumiem cały lipiec, nie ma określonego terminu – do któregoś dnia każdego miesiąca?

 17. Darku czy zakładałeś konto w tej promocji? Wykorzystałeś 5 poleceń? Czy dobrze rozumiem, że gdybyś mnie polecił to ja spełniając warunki otrzymuje 75 zł a Ty 50 zł za polecenie? Moglibyśmy się podzielić premią. Czekam na odpowiedź.

 18. 75 PLN za założenie konta + lokata 4% to dobry zestaw. Szkoda, że wcześniej już wszedłem w tę lokatę i teraz nie spełniam warunku. Czasem jednak warto poczekać.

 19. Spokojnie, jeśli udało Ci się złożyć wniosek przez aktywną stronę promocji to po spełnieniu warunków otrzymasz nagrodę. Czasem niestety trzeba pisać reklamację :/

 20. No i dupa zbita, maila nie ma 🙁 A zarejestrowałem się w 1 dniu promocji. Warunki też zostały spełnione. Ciekawe, że osoba która zgłosiła się później niż ja, już dostała maila.

 21. Mam informację w sprawie odbioru nagrody.

  Jeśli ktoś nie dostał maila (lub najprawdopodobniej trafił do spamu) to należy napisać maila na adres: bonus@ebrokerpartner.pl z prostą informacją taką jak: imię i nazwisko, adres mailowy i numer OTE…….(numer umowy z bankiem) z informacją np. "Witam nie dostałem maila do przesłania danych do bonusu."

 22. 30-tego wysyła organizator (a niekoniecznie ma konto w Nest Bank). Pewnie dojdzie w poniedziałek (musi już być w poniedziałek zgodnie z regulaminem)

 23. Mam pytanie: w dniu 18.09.2017, zgodnie z regulaminem, wysłałem reklamację, która zawierała wszystkie niezbędne informacje, o których mowa w regulaminie dot. reklamacji. Do dzisiaj, czyli 03.10.2017, odpowiedź na mojego emaila nie przyszła od organizatora. Czy to może oznaczać (i raczej powinno), że zgodnie z §8 ust.3 ("Reklamacje w zakresie określonym w ust. 1, rozpatrywać będzie Organizator niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni od dnia ich otrzymania. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie przesłana na adres email wskazany w czasie rejestracji Konta przez Uczestnika.") reklamacja została uznana i należy mi się zarówno BONUS jak i premie za polecenia?

 24. Mam informację, że w nowej promocji (ruszy w przyszłym tygodniu) bank nie zakwalifikuje już starych klientów. Być może Nest Bank zaczął odsiew już przy tej promocji :/
  Słabe jest to, że otrzymywałem inne informacje od Organizatora promocji :/

 25. Nie reklamacja, tylko mail z informacją, że pracownik popełnił i błąd i z racji braku odpowiedzi na tą reklamację, musi ona zostać uznana i prosisz o przelew.

 26. Reklamacja, o której pisałem parę wpisów wyżej, została rozpatrzona pozytywnie, ale po pierwsze – odpowiedź nie przyszła na czas, po drugie – rozpatrzyli jedynie przyznanie Bonusu, a nie jak pisałem w reklamacji także premii za polecenie.
  Co w takim razie z programem polecającym? Zgodnie z regulaminem promocji §5 ust.7 "Premia zostanie wypłacona Uczestnikowi łącznie z Bonusem zgodnie z warunkami wypłaty Bonusu określonymi w §3 Regulaminu". Kolejna reklamacja i kolejny czas oczekiwania?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Koniec oprocentowania 4% i zwolnienia z opłat za kartę do Konta Godnego Polecenia w BZ WBK

Nawet 800 zł w akcji “Zgarnij premię z eKontem” w mBank