w ,

Koniec promocji oprocentowania 2,5% do 100 tys. zł. Czas na wycofanie środków z Banku Millennium

Czas biegnie nieubłaganie szybko, już jutro, tj. 24 czerwca 2017 r. kończy się promocja 2,5% do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium.

Tym samym jest wielce prawdopodobne, że aby znów załapać się na promocyjne oprocentowanie, to należy już dzisiaj wycofać swoje środki z banku (i przelać je z powrotem już jutro).

Poprzednio właśnie taki myk zapewniał niemalże ciągłość wyższego oprocentowania dla nowych środków.

Nowa promocja przedłużyła oprocentowanie 2,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit.

2,5% do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit

Przypomnę, że konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium oprocentowane jest na 2,5% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł.

Jest to obecnie jedno z lepszych miejsc do trzymania swoich oszczędności.

Nowe środki w aktualnej promocji liczone są jako nadwyżka ponad saldo w banku na koniec 22 kwietnia 2017 r, tj. dzień przed startem promocji.


Jeśli bank powtórzy warunki, to wycofanie środków dzisiaj sprawi, że będzie można skorzystać z kolejnej promocji wyższego oprocentowania!.

Oczywiście promocyjne oprocentowanie dla uczestników trwa przez 92 dni od wpłaty nowych środków, także nadal będziecie mogli z niego korzystać.

Jak liczone jest promocyjne oprocentowanie?


Oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit

Kwota
Dla Konta 360º
Dla pozostałych rachunków
Do 100 000 zł włącznie
2,5%
2,5%
Nadwyżka ponad 100 000 zł
1,7%
1,7%

Okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od dnia przekazania nowych środków na konto Profit. Nowe środki liczone jako nadwyżka ponad saldo na koniec dnia 22 kwietnia 2017 r. i obejmują saldo posiadane na wszystkich rachunkach, lokatach i produktach inwestycyjnych w Banku Millennium.

Nie masz jeszcze konta w Banku Millennium? Zgarnij 460 zł premii do Konta 360º!

Jeśli nie masz jeszcze konta w Banku Millennium a chciałbyś/chciałabyś zacząć oszczędzać na koncie oszczędnościowym Profit na 2,5% w skali roku, to możesz skorzystać z trwającej promocji.

Do zgarnięcia jest aż do 460 zł premii, w tym 100 zł na start i do 360 zł zwrotu za płatności kartą.

Więcej informacji w prześwietleniu promocji.

Dokumenty / linki

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

No właśnie, czy najlepiej przelać środki przed ostatnią wychodzącą sesją elixir? Tak, żeby już nie były widoczne w banku?

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

A co jeśli jestem w trakcie, tj. korzystam jeszcze przez 1,5 miesiąca z promocyjnego oprocentowania?

Ale.pl
Ale.pl
6 lat temu

anonimowy na pewno takie promocje się nie łączą, ale najlepiej poczytaj regulamin – firma na pewno się przed tym zabezpieczyła

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

a jak mam lokate mobilną to ona wlicza sie w saldo ??

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

Tak, lokata mobilna się wlicza, ale ją możesz przedłużać, więc ważne jest to co będzie w banku ponad tą lokatę.

Najlepiej wykonać przelew do 21:00, bo później system banku już chyba realizuje przelewów.

Jeśli ktoś jest w trakcie, to po prostu robi teraz sobie przerwę na weekend, a po weekendzie można pieniądze przelać z powrotem i nadal będą pracowały na 2,5%. Jeśli promocja się powtórzy to dodatkowo oprocentowanie będzie trwało jeszcze dłużej.

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

może należy jeszcze dodać, że nie wszystkim się uda zrobienie takiego numeru na ostatnią chwilę, bo oni mają ograniczenie do 50 tys. dziennie dla przelewów internetowych

Severitus
Severitus
6 lat temu

Zamiast zawierzać do końca poradom z artykułów ja polecam przeanalizować regulamin… i to bardzo dogłębnie.
Konto 360 zakładałem w grudniu ubiegłego roku, założyłem równocześnie konto oszczędnościowe na którym miałem nieco wyższe oprocentowanie ( jeszcze przed całą akcją z profitem).
Środki wycofałem na jakiś czas a kiedy rozpoczęła się promocja dotycząca 2,5% na koncie profit zasięgnąłem informacji w banku ( tj czy pieniądze będą potraktowane jak nowe środki). Uzyskałem zapewnienie, że tak – zarówno od doradczyni jak i kierowniczki. Pieniądze przelałem – po miesiącu okazało się, że zastosowano śmieszne oprocentowanie standardowe.
Wizyta w banku – uzyskanie informacji, że na ten miesiąc przypadała zapadalność wcześniejszej promocji i w kolejnym miesiącu będzie stosowane promocyjne oprocentowanie. Po upłynięciu rzeczonego miesiąca historia się powtórzyła.
Jednym zdaniem w ciągu 2 miesięcy Bank Millennium zasłaniając się swoimi procedurami i wprowadzając mnie w błąd udzielając błędnych informacji "orżnął" mnie na prawie 200 zł tytułem pomniejszonych odsetek. Zlikwidowałem więc wszystkie konta.
Doradzam wszystkim ostrożność w korzystaniu z ich produktów.

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Jak wyśle przelew dzisiaj to saldo będzie z poniedziałku bo jutro jest sobota czy z dnia dzisiejszego tj.23.06

Beata
Beata
6 lat temu

Dzięki wielkie za poinformowanie o tym. Niestety nawwet się nie załpałam, ale też nie miałam zamiaru bo nie mam takich funduszy.

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

Bank bada stan środków na koniec dnia.

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

A kiedy powrotnie wlewamy na Profit? Niedziela,czy dopiero poniedziałek?

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Można już przelać z powrotem, z tym że przelew w weekend nie dojdzie tak czy siak. Chyba, że jakiś wewnętrzny np. przez Walutomat.

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 92 dni i jest liczony od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie Promocji. Promocja trwa od 25 czerwca do 26 sierpnia 2017 r. włącznie.

7) Saldo progowe łącznego zaangażowania – saldo Łącznego zaangażowania Klienta w Banku, obliczone na koniec dnia 24 czerwca 2017r. („Dzień badania zaangażowania”)

Jednak ten zapis mi się nie podoba :/

"Do Promocji można przystąpić pod warunkiem niekorzystania w tym samym czasie z innej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit lub innym rodzaju rachunku oszczędnościowego posiadanym w Banku."

imqerator
imqerator
6 lat temu

Darku pracuje w Millennium i jesli trwa Ci 92dniowa promocja na koncie profit to jesli wycofasz srodki przed dniem badania salda na kolejna promocje i wplacisz po tym dniu to nie bedziesz objety promocja na nowe 92 dni. Okresy promocyjne nie moga sie zazebiac. Jesli Twoje 92 promocyjne dni skonczylyby sie w czwartek, wycofujesz wtedy kase i przelewasz z powrotem w poniedzialek (badanie salda w sobote) – nie ma problemu, masz nowe 92 dni promocyjne. Ale jesli promocja konczy Ci sie w poniedzialek, a Ty wycofasz kase w piatek, zeby w sobote miec zerowe saldo i przelejesz z powrotem w poniedzialek, to na nowy okres sie niestety nie zalapiesz. Niestety nawet pracownicy oddzialow maja czesto problemy z wytlumaczeniem i sprawdzeniem tego, bo nie mamy systemu, ktory wprost Ci potwierdzi czy po manewrze z przelewami srodki beda traktowane jako nowe czy nie. Najlepiej 2 dni po przelewie podejsc do oddzialu i spytac, bo wtedy widzimy czy srodki sa promocyjnie oprocentowane i w jakiej kwocie.

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

A który punkt regulaminu potwierdza Twoje słowa? Czyżby regulamin swoje a bank swoje?

Z regulaminu:

3. Można korzystać tylko z jednej Promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie.
4. W przypadku niezachowania ust. 3 i wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit, Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach Promocji obowiązuje od dnia następującego po zakończeniu okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji, pod warunkiem, że okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji zakończy się najpóźniej 25 sierpnia 2017 r.

imqerator
imqerator
6 lat temu

Mozna korzystac tylko z jednej promocji. Wplacenie kasy uruchamia Ci te promocje, to czy korzystasz z niej do konca przez 92 dni czy nie to juz wola klienta. Jesli promo masz jak w przykladzie do poniedzialku ale kase wyplacisz w piatek to promocja na koncie i tak do poniedzialku jest aktywna, wiec nie moze sie zazębić z nową. Punkt 4 opisuje sytuację gdy masz kase na koncie profit i doplacasz sobie dodatkowa np. 2 tyg. przed koncem okresu 92dniowego. Wtedy do konca tego okresu pracuje cala kwota (ta ktora uruchomila promocje i ta doplacona) natomiast po minieciu 92dni dla tej starej dalej bedzie pracowac tylko ta kwota doplacona (liczac 92dni od momentu doplacenia tej czesci). Wiem, posrane to jest jak sie chce pokombinowac, ale tak to wlasnie dziala, dlatego jak robimy taki manewr, lepiej pozniej potwierdzic w oddziale albo przez kontakt po zalogowaniu sie do millenetu, ze wszystko jest ok. Sądzę, ze reklamacyjnie w ten wlasnie sposob (takim wytlumaczeniem dzialania promocji) odrzucilby Bank zarzuty.

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

Moim zdaniem regulamin jest po stronie klienta. Na dzień 24 czerwca 2017 r. klient nie miał kasy, więc cała kasa musi pracować, ale dopiero od momentu zakończenia poprzedniej (kiedy to działa promocyjne oprocentowanie poprzedniej promocji).

To, że bank interpretuje ten zapis inaczej nie do końca jest zgodne z zapisami regulaminu! Może pora napisać go od nowa…

imqerator
imqerator
6 lat temu

Owszem nie mial, ale jesli mial aktywna promocje wcześniejszą to wyklucza go to z nowej zgodnie z regulaminem. Zebys Ty wiedział co my w placówkach za boje mamy z tymi promocjami 😉

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

@imqerator
Dzięki za te komentarze. Dodałem informację, co robić w takiej sytuacji do wpisu:
https://www.jakoszczedzic.pl/2017/06/bank-millennium-przedluza-oprocentowanie-2-50-procent-na-koncie-oszczednosciowym-profit.html

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

Moim zdaniem ten punkt mówi wszystko, a bez niego nie byłoby całego zamieszania. Domyślam się, że bank sam sobie strzela trochę w stopę takim niejasnym regulaminem i przez to pracownicy mają ciężko 🙂

"4. W przypadku niezachowania ust. 3 i wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit, Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach Promocji obowiązuje od dnia następującego po zakończeniu okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji, pod warunkiem, że okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji zakończy się najpóźniej 25 sierpnia 2017 r."

Co myślisz?

Konto dbNET PREMIUM: Lokata 3% i konto 2,55% do 100 tys. zł

10 zł lub audiobook za aktywację aplikacji IKO w PKO BP