w

Bank Millennium przedłuża oprocentowanie 2,5% do 100 000 zł (+460 zł na start)

Zgodnie z przewidywaniami, Bank Millennium przedłużył promocyjne oprocentowanie 2,5% w skali roku do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

Uwaga! Pamiętajcie, że 2,5% otrzymacie na nowym Koncie Oszczędnościowym Profit, które można podpiąć do dowolnego ROR. Stare konta oszczędnościowe są oprocentowane na mniej niż 1%!
Promocja trwa od 25 czerwca do 26 sierpnia 2017 r. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 92 dni od wpłaty nowych środków.

2,5% do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit + 2,5% na Lokacie Mobilnej do 10 tys. zł

Kolejny raz, konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium da aż 2,5% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł.

Nowe środki liczone są jako nadwyżka ponad saldo w banku na koniec 24 czerwca 2017 r.

Uwaga:

Jeśli wcześniej korzystaliście z promocyjnego oprocentowania to warto po ponownym zasileniu konta, potwierdzić działanie promocji na infolinii banku lub przez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej.
Okazuje się bowiem, że bank może błędnie interpretować zapisy własnego regulaminu (na niekorzyści klientów).

Jest to praktycznie najlepsza oferta konta oszczędnościowego na rynku (pomijam tutaj konta oszczędnościowe z limitem do 10 tys. zł).

Konto oszczędnościowe to świetne miejsce do trzymania płynnych środków finansowych z funduszu awaryjnego, a dzięki wysokiemu oprocentowaniu jest to również świetne miejsce do trzymania oszczędności z lokat bankowych.

Jeśli posiadacie więcej oszczędności, to dodatkowo możecie skorzystać z Lokaty Mobilnej na 2,5% w skali roku zakładanej z wirtualnej rzeczywistości. Lokatę można odnawiać po zakończeniu.

Jak liczone jest promocyjne oprocentowanie?Oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit

Kwota
Dla Konta 360º
Dla pozostałych rachunków
Do 100 000 zł włącznie
2,5%
2,5%
Nadwyżka ponad 100 000 zł
1,7%
1,7%

Okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od dnia przekazania nowych środków na konto Profit.

Nowe środki liczone jako nadwyżka ponad saldo na koniec dnia 24 czerwca 2017 r. i obejmują saldo posiadane na wszystkich rachunkach, lokatach i produktach inwestycyjnych w Banku Millennium.

Prawdopodobnie, aby załapać się na kolejny okres promocyjnego oprocentowania trzeba będzie wycofać środki dnia 25 sierpnia lub kilka dni wcześniej.

Standardowe oprocentowanie Konta Oszczędnościowego wynosi 0,6% do 50 000 zł, 0,7% dla nadwyżki do 100 000 zł, 0,90% dla nadwyżki do 250 000 zł.

Z regulaminu:

3. Można korzystać tylko z jednej Promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie.
4. W przypadku niezachowania ust. 3 i wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit, Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach Promocji obowiązuje od dnia następującego po zakończeniu okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej promocji, pod warunkiem, że okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego w ramach innej
promocji zakończy się najpóźniej 25 sierpnia 2017 r.

→ Przejdź do: 360 zł zwrotu do Konta 360 + Konto Oszczędnościowe na 2,5%

Konto 360º i Konto 360º Student: szczegóły i opłaty 

Konto 360º jest jednym z najlepszych rachunków bankowych na rynku. Prowadzenie konta wraz z kartą i wszystkimi bankomatami będzie darmowy po spełnieniu prostych warunków. Jest to wykonanie jednej płatności kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu oraz zapewnieniu wpływu min. 1000 zł miesięcznie.

Konto 360° to:

 • 0 zł za prowadzenie konta przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta (Visa PayWave) przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za BLIK’a (płatności i wypłaty z bankomatów)
 • 0 zł za pomoc medyczną i techniczną z „Pakietem Bardzo Pomocnym” przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta, potem 4,98 złDokumenty / linki

26 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Rozumiem, że obecne konto oszczędnościowe likwiduję i zakładam nowe konto, żeby mieć promocyjne oprocentowanie jak to było przy poprzedniej edycji?

 2. Czy gdzieś na koncie jest informacja o wysokości oprocentowania? Co w sytuacji gdy: 4 lipca wplace 50 000 zl, a po miesiacu wycofam 10 tys. Jak będą oprocentowane pozostałe środki?

 3. Jeśli jeszcze nie masz konta Profit to tak, warto stare konto zamknąć, żeby kiedyś się nie pomylić.

  Właśnie nie ma nigdzie tej informacji. Moim zdaniem, po przeanalizowaniu regulaminu, wszystkie środki będą traktowane jako nowe, nawet po wycofaniu tych 10 tys. zł.

 4. Szkoda, że nie dałeś cynku z wycofaniem wcześniej – tylko dzień przed
  Na ostatnią chwilę niewykonalne jest wycofanie dużych sum – jak się przekonałem
  Zwłaszcza jak przekraczają one limit dziennych zleceń
  Nawet połowy bank nie przelał mi od razu na inne konto w Millennium – tylko zablokował środki
  Skutek taki, że nie zmniejszyłem łącznego zaangażowania ani o 0
  więc na 2,5 przez nowe 92 dni nie mam co liczyć
  Cholernie jestem szczęśliwy

 5. Jeśli macie wątpliwości, co do nowych środków i okresu ważności promocyjnego oprocentowania (dla Was), to napiszcie wiadomość w serwisie transakcyjnym. Całkiem sprawnie odpisują i wszystko wyjaśniają.

 6. Nie musisz nic robić. Na tym koncie będzie już promocyjne oprocentowanie, o ile tylko tylko środki, jakie wpłacisz na to konto są nowe (względem dnia 24 czerwca 2017 r.)

 7. Jeśli 23 Czerwca założyłem konto profit to czy koniecznie musze zamknąć to konto i otworzyć nowe, żeby załapać sie na promocyjne oprocentowanie?

  • Czy już coś wiadomo z tym wycofywaniem ? I jak jednorazowo wypłacić 90kPln? Czy później czyli np. w poniedziałek mam te pieniądze ponownie wpłacić na konto, jak obecne promocyjne % mam do 02.09, czy nie muszę a odsetki zostaną policzone do dnia np. 25.08?

 8. Hej,
  jeżeli 26.06 utworzyłem nowe konto profil w milenium. 29.06 wpłacę moje oszczędności na konto to kiedy najlepiej wypłacić kasę?

 9. Według informacji z banku, każdy dostaje indywidualne 92 dni promocyjnego oprocentowania. 92 dni liczone są od pierwszej wpłaty na konto oszczędnościowe profit. W sytuacji gdy wpłacimy np. 30 tysięcy, a po jakimś czasie wypłacimy część to nadal pozostałe środki będą oprocentowane na 2,5% do końca 92 dni. Taką informację uzyskałem od dwóch konsultantów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

20 GB Internetu za darmo w T-Mobile

Do 400 zł dla nowych i 250 zł dla obecnych posiadaczy karty kredytowej BZ WBK (aktualizacja!)