w

2,7% bez limitów na koncie LION’S EXCELLENCE w Lion’s Bank

Lion’s Bank ruszył ze świetną ofertą dla oszczędzających. Nowy rachunek oszczędnościowy LION’S EXCELLENCE oprocentowany jest na 2,7% w skali roku bez limitu kwoty.

Za jego prowadzenie nie zapłacimy ani grosza. Mamy też swobodny dostęp do środków, możemy je wypłacić 1 raz w miesiącu za darmo.

2,7% bez limitów na Koncie LION’S EXCELLENCE

Nowa oferta LION’S BANK jest naprawdę świetna. W całkiem prosty sposób otrzymamy wysokie oprocentowanie 2,7% w skali roku.

Oczywiście nie ma nic za darmo, aby cieszyć się z promocyjnego oprocentowania trzeba spełnić jeden warunek. Dla jednych będzie on prosty, dla drugich już nie. Na pewno ucieszą się osoby bardziej majętne.

Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie 2,7% trzeba spełnić jeden z poniższych warunków:

  • Zapewnić wpływ na ROR na łączną kwotę min. 12 000 zł / mc
    • Może to być przelew lub wpłata we wpłatomacie
  • Dokonać transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub kredytową na łączną kwotę min. 3 000 zł / mc.

Jak już wspomniałem powyżej, osoby które będą chciały skorzystać z tej oferty, nie powinny mieć problemów ze spełnieniem pierwszego warunku.


Osoby z mniejszym kapitałem powinny natomiast zainteresować się Kontem Oszczędnościowym na 2,8% w Getin Bank, na 2,7% w Banku Millennium lub 2,5% w BGŻOptima.

LION’S EXCELLENCE, prześwietlenie oferty

Konto Oszczędnościowe LION’S EXCELLENCE to:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie ROR (LION’S PRIME) po zapewnieniu wpływu min. 2000 zł miesięcznie
  • Swobodny dostęp do środków. Można je wypłacić w dowolnym momencie, jednak tylko pierwsza wypłata będzie darmowa
    • 4,99 zł za kolejne
  • 2,7% w skali roku bez limitów kwoty

O Lion’s Bank

Lion’s Bank nie jest dużym bankiem, to wiele osób wciąż nic o nim nie wie. Dlatego też warto omówić krótko jego genezę.
Lion’s Bank to oddział bankowości prywatnej i bankowości biznesu Idea Banku. Jak więc łatwo się domyślić, to propozycja dla osób zamożnych, którzy potrzebują lepszego traktowania i/lub indywidualnych propozycji inwestowania kapitału.
Czy ten drugi punkt jest czymś, czego potrzebują klienci to już miejsce na osobny wpis. W końcu, czy to właśnie właściciele majątków nie wiedzą, jak zarobić duże pieniądze?
Lion’s Bank pisze o sobie:

Lion’s Bank to nowy wymiar private bankingu. Jesteśmy oddziałem Idea Bank S.A.
Zrywamy z wszelkimi schematami tradycyjnej bankowości. Nadrzędnym celem jest dla nas pomnażanie majątku Klientów. Kierując się zasadą „zarabianie, a nie oszczędzanie”, stworzyliśmy niepowtarzalne narzędzia pozwalające Klientom osiągać wysokie zyski. Niezwykle ważnym obszarem naszego działania jest rynek nieruchomości.

Zrywamy z wszelkimi schematami tradycyjnej bankowości. Nadrzędnym celem jest dla nas pomnażanie majątku Klientów. Kierując się zasadą „zarabianie, a nie oszczędzanie”, stworzyliśmy niepowtarzalne narzędzia pozwalające Klientom osiągać wysokie zyski. Niezwykle ważnym obszarem naszego działania jest rynek nieruchomości.

Lion’s Bank to propozycja dla osób zamożnych, przekonanych o swojej wartości i cieszących się autorytetem w swoim otoczeniu. To również propozycja dla osób przedsiębiorczych i obdarzonych siłą ducha, mających ambitną wizję i zdeterminowanych, aby osiągać to, czego pragną.

Lion’s Bank został stworzony przez menedżerów będących ojcami polskiego private bankingu. Powstał on również dzięki zaangażowaniu doświadczonych inwestorów – twórców alternatywnej koncepcji budowania majątku w oparciu o rynek nieruchomości. Lion’s Bank otwiera nowy rozdział w bankowości prywatnej.”

Bądź na bieżąco – Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez FacebookaTwittera lub maila korzystając z Newslettera „Jak oszczędzić.pl” (wysyłanego średnio raz w tygodniu).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

wpłacasz pierwsze 12000 za miesiac drugie 12000 potem przed koncem miesiaca przelew 12000 do innego banku a pierwszego z powrotem 12000 do liona lub mozna obracac kwota tylko 12000

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

omijać ich szerokim łukiem 🙁

Co myślisz?

PowerBank o wartości 69 zł do darmowego SMART Konta i SMART Konta EU w Bank SMART

Money Mania VII: Czas na uzupełnienie danych i odbiór 100 zł premii (Konto Zośka PRO na 3% w Idea Bank)