w

Uzupełnienie danych w promocji Agory i Millennium “Konto 360º z wysoką premią za aktywność – 150 zł”

Osoby uczestniczące w promocji Agory i Banku Millennium “Konta 360º z wysoką premią za aktywność” powinny wypatrywać maila z informacją o zakwalifikowaniu się do wypłaty I częsci nagrody w wysokości 50 zł.

Niektórzy otrzymali już swoje maile. Niestety nie znaczy to, że wszyscy otrzymają maile już teraz. Organizator (Agora) ma czas na wysyłkę maili od 6 listopada do 7 grudnia 2015 r.

Uzupełnienie danych w panelu promocji

Jest to najważniejszy moment promocji, ponieważ przez nieuwagę i fakt, że wiadomość ta często trafia do SPAMU można zostać pozbawionym premii.

Na uzupełnienie danych do przelewu premii jest 7 dni od wysłania maila.

W celu wypełnienia danych, należy przejść na stronę konto360.zpremia.pl, zalogować się oraz podać imie, nazwisko, adres i numer założonego Konta 360º w Banku Millennium.

Uwaga: Numer rachunku należy podać bez spacji.


Na koniec przypomnę regulamin promocji.

Kto kwalifikuje się do otrzymania premii?

Osoby, które spełniły warunki I etapu promocji, to osoby, które:

  • Złożyły wniosek internetowy na stronach o otwarcie konta w dniach 21.09 – 31.10 2015 za pośrednictwem profilu w aplikacji promocyjnej pod adresem www.konto360.zpremia.pl
  • Składając wniosek wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem
  • W wyniku ww. wniosku zawarły umowę o prowadzeniu Konta 360°
  • W terminie do 30.11 2015 r. wykonały co najmniej jedną płatność (lub płatności) bezgotówkową kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych (POS) na kwotę minimum 360 zł.

Osoby te powinny były otrzymać od Organizatora informację o zakwalifikowaniu do wypłaty premii pieniężnej podstawowej.

Jeśli należysz do nich i nie otrzymałeś takiej informacji, prosimy o kontakt z Organizatorem, za pomocą formularza na stronie www.konto360.zpremia.pl.

Osoby, które spełniły warunki wypłaty premii pieniężnej podstawowej w dalszym ciągu osoby mogą oczywiście otrzymać premie II i III etapu, o ile spełnią odpowiednie warunki (wpływ na konto i płatności kartą dołączoną do konta) do 31.12.2015.

Osoby, które spełniły ww. warunki za wyjątkiem warunku z punktu 4-go nadal biorą udział w promocji i  mogą uzyskać premie II i III etapu -naturalnie jeśli tylko spełnią odpowiednie dla II i III etapu warunki, przewidziane w regulaminie.

Osoby, które spełniły warunki z wyjątkiem warunków opisanych w punktach 2 i 4 mogą w dalszym ciągu uzyskać premie II i III etapu, jeśli spełnią odpowiednie dla II i III etapu warunki, przewidziane w regulaminie oraz uzupełnią warunek 2., czyli wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych dzwoniąc na numer Infolinii Banku Millennium (TeleMillennium 801 331 331) lub w każdym oddziale Banku.

Odpowiednim dokumentem do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości pozostaje „Regulamin Akcji promocyjnej „Konto 360º z wysoką premią za aktywność” – dostępny na stronie www.konto360.zpremia.pl.

Uczestników promocji, którzy mają inne pytania lub problemy prosimy o kontakt z Organizatorem przy pomocy formularza kontaktowego na stronie promocji konto360.zpremia.pl lub pod adresem reklamacje@bankzpremia.pl.

NewsletterZapisz się na newsletter “Jak oszczędzić.pl” i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

#mc_embed_signup{background:#fff; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif; width:680px;}
/* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block.
We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
Adres e-mail *

Imię

22 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

150 zł za otwarcie konta Orange Finanse + 3,5% na koncie oszczędnościowym

150 zł premii w promocji iKontoaktywator na grouponie