w

150 zł za otwarcie konta Orange Finanse + 3,5% na koncie oszczędnościowym

Równolegle trwają dwie niezłe promocje banków współpracujących z operatorami komórkowymi. Całkiem niedawno pisałem o powrocie 5% moneyback w T-Mobile Koncie.

Orange Finanse przed kilkoma dniami ruszyło z 2. edycją promocji ze zwrotem 150 zł (25 zł x 6 miesięcy) za opłacenie jakiejkolwiek faktury Orange (+ nju mobile) na dowolną kwotę.

Promocja trwa od 13 listopada 2015 r. do 20 stycznia 2016 r.

150 zł zwrotu za faktury Orange (+ nju mobile?!)

Z promocji skorzystać mogą wszystkie osoby nieposiadające konta Orange Finanse. Nawet jak ktoś je niedawno zamknął to ma możliwość ponownego otwarcia i skorzystania ze zwrotu 150 zł.


W ramach promocji “25 zł mniej za fakturę Orange” otrzymamy zwrot 25 zł za opłacenie dowolnej faktury Orange na dowolną kwotę. Co ciekawe, faktura nie musi zostać wystawiona na nasze dane. Równie dobrze może to być faktura kogoś z rodziny czy znajomego.

Z przeglądu faktury nju mobile wynika, że i jej opłacanie powinno się liczyć w promocji “25 zł mniej za fakturę Orange”. Na razie jednak nie mogę potwierdzić tej wiadomości.

Z regulaminu wynika, że na zwrot powinno się łapać nawet częściowe opłacenie faktury.

Zwrot będzie przyznawany przez okres 6 miesięcy, dzięki czemu możemy zgarnąć 150 zł premii. Pierwszym miesiącem promocji jest miesiąc następujący po miesiącu otwarcia konta.

Jak otrzymać 150 zł premii?Aby otrzymać 150 zł premii wystarczy w każdym z 6 miesięcy następujących po miesiącu założenia konta:
 • Zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł (musi to być jeden przelew na taką kwotę, wpływy nie sumują się)
  • Może być to przelew z naszego konta w innym banku.
 • Opłacić z konta osobistego
  dowolną fakturę na rzecz Orange Polska S.A. (również nju mobile)

  • Fakturę można opłacić za pomocą przelewu jednorazowego, cyklicznego, eFaktury – invoobill, bądź polecenia zapłaty, zrealizowanego za pomocą bankowości internetowej Orange Finanse lub aplikacji mobilnej Orange Finanse.
Przelew 25 zł nagrody przekazany będzie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

3,5% na koncie oszczędnościowym

Promocja 3,5% na koncie oszczędnościowym przez 3 miesiące obowiązuje dla kwoty do 10 tys. zł.

Konto oszczędnościowe na preferencyjnych warunkach można założyć od razu podczas wypełniania wniosku o konto osobiste lub na infolinii w ciągu 30 dni od otwarcia konta osobistego.

Ważne jest też, aby łączna suma zdeponowanych środków nie przekroczyła kwoty maksymalnej 10 000 zł. W takim wypadku oprocentowanie spadnie do wartości nominalnej.

Promocja konta oszczędnościowego to:

 • Oprocentowanie promocyjne: 3,5% w skali roku
 • Kwota minimalna: brak
 • Kwota maksymalna: 10 000 zł
 • Okres obowiązywania: 3 miesiące od daty otwarcia konta oszczędnościowego

Konto osobiste Orange Finanse

Konto osobiste Orange Finanse jest tak naprawdę klonem dobrze znanego eKonta w mBanku. Prowadzone jest ono za darmo wraz z kartą debetową i bankomatami mBank, Euronet i CashLine.
Pozostałe bankomaty również mogą być darmowe. Wystarczy dokonać 5 płatności kartą na dowolną kwotę, co nie jest uciążliwym warunkiem jak na dzisiejsze czasy.
Konto Orange Finanse to darmowe prowadzenie konta, darmowa kartadarmowe bankomaty po wykonaniu min. 5 płatności kartą oraz
Konto Orange Finanse to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBank, Euronet i CashLine
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
  • 5 zł po okresie trzech miesięcy w przypadku nie wykonania min. 5 transakcji kartą. Opłata nie zostanie pobrana w przypadku braku wypłat z bankomatów
  • Osoby poniżej 18. roku życia mają bezpłatne bezwarunkowo
 • 150 zł zwrotu za faktury opłacane na rzcz Orange Polska S.A. przez 6 miesięcy (25 zł miesięcznie)
 • 3,5% na koncie oszczędnościowym do 10 000 zł przez 3 miesiące
 • 1 000 zł darmowego limitu w koncie przez 6 miesięcy
 • Zniżki w Strefie Korzyści
 • Wygodna aplikacja mobilna

29 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Nie trzeba się rejestrować w promocji, ale założyć konto i opłacać FV? Wpływ jest wymagany tylko przez pół roku, aby otrzymać zwrot, a konto bezwarunkowo darmowe?

 2. Tak, pieniądze można przelać z innego banku i jak tylko się zjawią to zrobić przelew zwrotny.

  Co do płatności faktury to dobrze piszesz. Pierwsza płatość w pierwszym pełnym miesiącu. Czyli jak się teraz otworzy konto to płatność faktury w grudniu.

 3. Faktury nju mobile chyba nie wchodzą. Znajomy próbował w poprzedniej edycji i mimo braku precyzyjnego zapisu reklamacji kasy nie zwrócili. Trzeba będzie pisać reklamację lub udać się do Arbitra Bankowego.

 4. "Jak się zamyka to konto ?"
  Na pewno można złożyć wypowiedzenie w firmowym salonie Orange (może i w ,innych?), da się listem. Według świetnego (baz sarkazmu, to naprawdę najlepszy temat na wszystkich tego typu blogach) opisu zamykania kont na tym blogu można też online, nie wiem jednak w jaki sposób, być może poprzez kontakt z bankiem. Wypowiedzenie w mBanku jest w konkretnej zakładce, Orange to niby mBank ale tej zakładki nie ma.

 5. Witam właśnie założyłem to konto w salonie. Czy jak dokonam doładowanie Zetafonu orange z bankowości mobilnej lub internetowej Orange F. to zalicza sie to jako faktura jakoś i można w ten sposób skorzystać z tej promocji? Czytałem, że można w ciągu 7 dni zarejestrować doładowanie do faktury, ale ja nie mam firmy to nie wiem. Proszę o podpowiedź.

 6. Czy ktoś już jest pewny na 100%, że opłacanie rachunku z nju mobile bierze udział w promocji? Dziś dzwoniłem 2 razy na infolinię i dwa razy potwierdzono, że skoro jest to faktura na rzecz Orange, to można brać udział. W poprzedniej edycji niestety osoby z nju mobile nie otrzymały nagrody. Czy może ktoś jednak składał reklamację i wygrał?

 7. @Anonimowy, doładowanie numeru nie liczy się do tej promocji. Za doładowanie doladowania.orange.pl możesz co zażyczyć sobie fakturę ale taka faktura nie bierze udziału w promocji. W Regulaminie jest info: " Opłacenie z Konta Osobistego Faktury na rzecz Orange Polska S.A.– Opłacenie z Konta Osobistego Uczestnika Promocji faktury
  na rzecz Orange Polska S.A., za pomocą przelewu jednorazowego, cyklicznego, eFaktury – invoobill, bądź polecenia zapłaty, zrealizowanego za pomocą bankowości internetowej Orange Finanse lub aplikacji mobilnej Orange Finanse."

 8. Jestem po telefonie na infolinie a w zasadzie po 2 telefonach. Za pierwszym razem pani powiedziała że faktury z njumobile się nie liczą ale ja wczytałem się w regulamin i nie ma tam zapisu że nie wlicza się njumobile tylko że faktura musi być na rzecz Orange S.A a tak jest w moim przypadku. I co się okazało po 2 telefonie ( 15 minut później) nagle się okazało że mogą być faktury z njumobile. Tak więc śmiało korzystajcie.

 9. Czy ktoś założył już konto w orange finanse a ma abonament w nju mobile i otrzymał już zwrot za opłacenie faktury? Niestety nadal nie wiem czy opłacenie faktury w nju mobile bierze udział w promocji?

 10. Witam, powtarzam pytanie do tych , którzy założyli konto w Orange Finanse.Czy ktoś z was otrzymał zwrot 25 zł za opłacenie faktury NJUMobile.Proszę o odpowiedź.

 11. Banki potrafią zaksięgować nawet kilka dni po terminie, tyle, że wstawiaja datę księgowania wsteczną. Miałem tak kilka razy. Co do 25 zł to na 2 kontach zajksiegowne dzisiaj.

 12. a zapłžacenie faktury ze strony orange i karta płatniczą wystawiona przez orange finase tez sie bedzie liczylo? bo ja tak zrobilam i dzis jest 1 kwietnia, zwrotu nie mam ;-(

 13. jeżeli 1 kwietnia to zwrot będzie najwcześniej na koniec miesiąca, chociaż promocja nie obowiązuje w 1. miesiącu od otwarcia, ale w następnym (sam za 1. fakturę nie dostałem).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Lokata Urodzinowa na 2,9% do 500 tys. zł w BGŻOptima

Uzupełnienie danych w promocji Agory i Millennium “Konto 360º z wysoką premią za aktywność – 150 zł”