w

150 zł premii w promocji iKontoaktywator na grouponie

Banki zaczęły masowo startować z promocjami z premią 150 zł 😉 BGŻ BNP Paribas właśnie dołączył do tego grona z promocją na grouponie.

Dopiero co widzieliśmy promocje Orange Finanse, Money Mania, BGŻOptima, Nieco mniej, bo 100 zł płaci BZ WBK do darmowego Konta Godnego Polecenia oprocentowanego na 4%.

Promocja trwa od 18 listopada do 8 grudnia 2015 r. lub wyczerpaniu 1000 kuponów.

150 zł premii do iKontoaktywatora 4% na grouponie

W ramach promocji “Do 150 zł na konto” do zdobycia są trzy premie po 50 zł każda. W sumie daje to 150 zł premii zwolnionej z podatku dochodowego.
Promocja przeznaczona jest osób, które nie posiadają konta w BGŻ BNP Paribas od 6 miesięcy.

150 zł premii otrzymamy po spełnieniu warunków:

 • Zakupieniu groupona w cenie 5 zł
 • Zgłoszenie uczestnictwa w promocji na stronie internetowej
  • Na ww stronie należy podać m.in. kod zakupionego grouponu
 • Zawarcie umowy o konto osobiste wraz z kartą w ramach promocji “iKontoaktywator”  do dnia 14 grudnia 2015 r.
  • Link do wniosku o konto dostępny będzie po prawidłowej rejestracji na stronie promocji
 • W dniach 15.12.2015 – 31.01.2016 r. zasilić konto łączną kwotą 1000 zł oraz wykonać płatności kartą na min. 300 zł
 • W dniach 1.02.2016 – 29.02.2016 r. zasilić konto łączną kwotą 1000 zł oraz wykonać płatności kartą na min. 300 zł
 • Posiadanie konta wraz z kartą na dzień wypłaty premii

Premia podzielona jest na trzy części:

I premia 50 zł

Pierwszą część 50 zł premii otrzymamy za założenie iKontoaktywatora wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej oraz utrzymanie go do dnia wypłaty nagrody.

II premia 50 zł

 

Drugie 50 zł otrzymamy za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 300 zł oraz zapewnienie łącznych wpływów na min. 1000 zł.

Uwaga: wpływ/wpływy muszą pochodzić z innego banku.

Płatności i wpływ powinny zostać wykonane od 15.12.2015 r. do 31.01.2016 r.

III premia 50 zł

Trzecią premię 50 zł otrzymamy za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 300 zł oraz zapewnienie łącznych wpływów na min. 1000 zł.

Tym razem jednak płatności i wpływ powinny zostać wykonane w lutym 2016 roku.

iKontoaktywator – szczegóły konta


iKontoaktywator to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
  • Zwolnienie obowiązuje przez okres 12 miesięcy od otwarcia. Po tym czasie należy zapewnić wpływ z rachunku innej osoby na min. 1000 zł
 • 0 zł za kartę debetową do konta po wykonaniu transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • 4% do kwoty wpływu wynagrodzenia lub darmowy debet w koncie

92 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Panowie, wprowadzacie w błąd. W regulaminie jasno napisane jest, że trzeba zanzaczyćwszystkie 3 zgody.

  Regulamin promocji „Konto na 4%” 2
  4. Uczestnik może skorzystać z promocji cenowej w zakresie Karty, jeżeli w Okresie trwania Promocji
  zawrze z Bankiem umowę o Kartę do Konta oraz:
  a. nie złoży sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,
  b. wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną

 2. @up anonim 21.11, godz 07:59
  Dobrze Ci sie wydaje! Osoby bedace klientami BGZ Optima w 100% nie sa wykluczone z promocji i jak najbardziej lapia sie na potencjalne 150pln.
  Sprawdzone, zweryfikowane
  Pzdr (Miki)

 3. Również potwierdzam.

  To trochę jak w promocji Comperia Bonus 5 i T-Mobile. Tylko tam można skorzystać, gdy najpierw złożymy wniosek o konto w ramach Comperiabonus.

 4. czy już ktoś zakładał takie konto? akceptują potwierdzenie danych przelewem czy umowa przez kuriera + kopia dowodu osobistego? na stronie banku nie udało mi się znaleźć szczegółów.

 5. Zwolnienie z opłaty 10zł. za posiadanie konta następuje gdy w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty został zaksięgowany na tym
  Koncie Osobistym przynajmniej jeden wpływ w wysokości min. 1000 zł z wyłączeniem
  wpływów pochodzących z:
  a) innych rachunków tego samego Posiadacza prowadzonych w Banku lub innych
  rachunków klientów detalicznych prowadzonych w Banku na podstawie innych umów o
  prowadzenie rachunków bankowych,
  b) innych rachunków tego samego Posiadacza prowadzonych w innych bankach,
  c) rachunków prowadzonych na rzecz Posiadacza przez BGŻOptima,
  d) rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek

  czyli jak chcemy 4% i 150 pln to przelew z własnego rachunku odpada 🙁

 6. NIe do końca 🙂 W ramach promocji jesteśmy zwolnieni z opłąty przez okres 12 miesięcy. Patrz regulamin:

  "… korzysta z promocyjnej miesięcznej opłaty za prowadzenie Konta w wysokości 0 PLN przez okres 12 miesięcy od otwarcia Konta (bez względu na wysokość wpływów wymaganych do zwolnienia z opłaty, określonych w Tary e Prowizji i Opłat
  Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu dla klientów detalicznych)".

  Zaraz dodam tą informację do wpisu.

 7. Czy wpływy muszą więc pochodzić od pracodawcy? Czy może to być dowolny przelew z innego rachunku bo pojawiły się sprzeczne informacje.

 8. Czy jest możliwe tylko założenie konta i zamówienie karty by zdobyć pierwsze 50zł? a pózniej zastrzezenie karty i zamknięcie konta?

 9. Jak spełnisz warunki otrzymania premii i poczekasz na wypłatę pierwszej części to jak najbardziej. Warunki to:
  Nagroda w wysokości 50 zł jest przyznawana Uczestnikowi, który łącznie:
  1) spełni warunki określone w § 2 ust. 1, oraz
  2) poda we wniosku o zawarcie Umowy ramowej w zakresie Konta Osobistego takie same dane, jak podczas wypełniania Formularza rejestracyjnego na stronie
  promocji
  3) na dzień 14 grudnia 2015 roku posiada Kartę tj. zawnioskował o Kartę na etapie
  zawierania Umowy ramowej, nie zrezygnował z Karty i nie została ona zablokowana
  lub zastrzeżona, oraz
  4) zawrze Umowę ramową i otworzy Konto Osobiste wraz z Kartą, oraz uzyska dostęp do Konta Osobistego w rozumieniu Umowy ramowej, zgodnie z § § 2 ust. 1 pkt 6, w
  terminie od dnia 18 listopada 2015 roku do dnia 14 grudnia 2015 roku;

 10. proszę o informacje- pośpieszyłem się i przelałem środki na konto, czy w takim wypadku załapię się na premię( resztę warunków spełniłem)

 11. Sprawdźcie jaki macie status karty. Ja już wydaje nią pieniądze a status karty ciągle "nieaktywna". W banku nie wiedzą dlaczego tak jest, poradzili poczekać kilka dni, a jak problem będzie nadal to zastrzegą kartę i wydadzą nową. Najbardziej dziadowski bank z jakim miałem do czynienia.

 12. Potwierdzam – u mnie to samo. Nie da się w ogóle rozeznać co na blokadzie – nie wiem ile mam faktycznie teraz na koncie. Jak z najprostszymi rzeczami mają takie problemy to co to dopiero będzie z wypłatą premii. Daję im jeszcze parę dni i zamykam to g…

 13. Karta aktywuje się po pierwszej transakcji z użyciem pin. Ja natomiast chciałem użyć jej poprzez internet więc wystarczy zadzwonić i poprosić o aktywacje karty. Nr jest podany po kliknięciu w szczegóły karty.

 14. A spróbujcie w boś aktywować kartę. 🙂 Bez PINu nic się nie wskora. Nawet nowo pin nie zamówicie. Pozostaje wizyta w oddziale.

 15. Mam problem z rozszyfrowaniem tych promocji. Czy przystępując do promocji 150złnakonto automatycznie wzięłam udział w promocji iKontoaktywator? Tzn. czy po spełnieniu wszystkich warunków mogę liczyć na 4%? I jeszcze jedno; jak wyczytałam w regulaminie promocji iKontoaktywator wpływy mogą być z własnego rachunku w innym banku- niekoniecznie wynagrodzenie a wręcz te osoby są wykluczone właśnie z tej promocji.

 16. Tak po mojemu to przystąpiłam do tej promocji iKontoaktywator ale zastanawia mnie wpływ i aktywność karty. W promocji 150zlnakonto należy do 31.01.2016 wydać 300zł i wpływ 1000zł. Konto mam otwarte od 2 grudnia, kartę otrzymałam kilka dni temu. Czy żeby mieć 4% za grudzień powinnam wydać 300zł+ wpływ min 1000zł już w grudniu, mimo że kartę dostałam kilka dni po 1 grudnia? Lub w ogóle nie przelewać środków na konto w grudniu a zacząć oszczędzanie od stycznia z wpływem i aktywną kartą aby mieć zagwarantowane 4%. No i jeszcze opłaty za kartę lub konto za grudzień. Brak wydanych 300zł=7zł, brak wpływu na konto=10zł.

 17. @up up
  Tak, od razu powinno być aktywne konto w ramach tej promocji.

  @up
  No to już musisz sama zdecydować co bardziej Ci się opłaca. Jak będziesz miała jeszcze dużo wydatków przed świętami to warto już w grudniu spełnić ten warunek. Tym bardziej, że dochodzą wspomniane przez Ciebie opłaty do konta.

 18. @up
  bardzo dziękuję. Po wczytaniu się w regulamin też tak to zrozumiałam. Pytałam o opłatę za kartę, gdyż w większości banków nie pobierają takiej opłaty za miesiąc, w którym tę kartę się otrzymało niezależnie od jej aktywności. Po prostu wolałabym w grudniu tej karty nie używać a wolne środki będę miała dopiero po 19 grudnia więc i to promocyjne oprocentowanie za grudzień byłoby śladowe. Poza tym nawet nie wiem czy gdybym np. w przyszły poniedziałek przelała na konto 300zł /na wydatki kartą/ a 19 grudnia powiedzmy 4500zł miałabym od całego salda naliczane 4%. Ten zapis w regulaminie jakoś tak trochę tajemniczo brzmi: Promocyjnemu oprocentowaniu podlegaja srodki zgromadzone na Koncie (saldo) do wysokosci najwyzszego
  pojedynczego Wpływu zaksiegowanego na Koncie w miesiacu
  naliczenia odsetek promocyjnych, nie wiecej niz 5 000 zł
  (piec tysiecy złotych. Czy przypadkiem nie chodzi tu o to że może być tylko jeden wpływ na konto w miesiącu, czy może być kilka wpływów i oprocentowanie będzie odnosić się do najwyższego z nich? Przykład; zrobiłam kilka przelewów na konto a kwota najwyższego to 4tys i do tej kwoty będzie 4%?

 19. Hmm, szczerze mówiąc to możesz mieć rację i w grudniu może nie być pobierana opłata za kartę. Niestety na 100% teraz nie potwierdzę, trzeba zadzwonić do banku i zapytać, czy za ten miesiąc już pobiorą opłatę.

  Niechlubnym przykładem banku, który pobiera opłatę, choćby miało się ją jeden dzień jest eurobank (sam tego doświadczyłem i potrzebne były dwie reklamacje, żeby odzyskać pieniądze).

  A oprocentowanie liczone jest wg najwyższego przelewu, nie ważne czy będzie to pierwszy przelew w danym miesiącu czy kolejny.

  Btw. zdecydowanie lepiej założyć KGP 4% w WBK 🙂

 20. @up,
  dzięki wielkie. KGB w WBK założyłam w ilości sztuk 3:). Z tym BGŻ'etem to właściwie wyszło tak, że postanowiłam skorzystać z oferty 150zł. Mam sporo czasu to i mogę sobie pozwolić na wyszukiwanie takich dodatków. Dopiero później zorientowałam się, że pewnie mogę z tych 4% też skorzystać. Tak bardziej przy okazji – skoro muszę tych kilka miesięcy 'należeć' do tego banku ale nie przewiduję dłuższej współpracy bo te regulaminy to łamacze głów są a ja kocham spokój. Pozdrawiam

 21. Dzwoniłem na infolinię. Poinformowali mnie, że za niepełny miesiąc korzystania z karty pobierają 7zł, jeśli nie będzie obrotu na karcie 300zł.

 22. dzisiaj tylko mail o premii miał być, ale go nie mam, premia do 24 grudnia ma być (podobno). Wysłałem nr konta do wypłaty z linka z maila. Apropo ikontoaktywatora: chyba nie mam tych 4% na koncie, nie wiem dlaczego. Na umowie ramowej nie mam krzyżyka przy Centrum telefonicznym. Dzwoniłem dziś do Bok. Mieli mi włączyć Centrum Tel. ale przy ustalaniu pinu i wprowadzeniu dwuch cyfr rozłączyło mnie całkiem. Ponadto niby nie miałem jakiejś jednej zgody, a chyba wszystko przy zakładaniu konta zakreślałem. Troche słabe konto, w szczegółach konta nic nie ma zupełnie, nawet żeby chociaż pisało, że jest oprocentowane na 0%- nie ma nic

 23. "Witamy!
  Informujemy, że podane przez Ciebie dane we Wniosku o konto w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. nie zgadzają się z danymi (..)
  W związku z powyższym umowa uległa rozwiązaniu.
  Zapraszamy do najbliższego oddziału w celu otwarcia konta"

  A otwarcie konta w oddziale nie było objęte promocją. I 5zł do kosza (a może i nie).

  Takie maila dostało kilka osób z mojej rodziny i kilku moich znajomych po kilku dniach normalnego funkcjonowania rachunku/konta.

  Dane się zgadzały na 100% (inne konta otwarte bez problemu przelewem weryfikacyjnym z tego samego banku, skany dowodu cały czas te same, w wysokiej jakości, nawet konto w BGŻ Optimie również było otwarte w ten sam sposób 3-4 tygodnie temu również z promocji na Grouponie).

  Ten bank to jakieś totalne nieporozumienie.

 24. Premia miała być 18.12 a do dzisiaj nic. Najbardziej dziadowski bank w jakim posiadałem konto. Tak, posiadałem….. Mam gdzieś ich premię, rezygnuję.

 25. @up Maciekk
  Schemat dzialania jest bardzo sprytny i wyrachowany, powiedzialbym nawet cyniczny!
  Ja rowniez moge swoja promocje spuscic razem z woda w kiblu i pozegnac sie ze wszystkimi grantami :((((
  Mianowicie w umowei ramowej nie jest zaznaczone Centrum Telefoniczne, ktore moza jak sie okazuje aktywowac tylko i wylacznie poprzez infolinie (ten zapis cholernie zawily jest w regulaminie "iKontoAktywator",a nie ma go bezposrednio regulaminie promocji "Do 150zl na konto").
  Reasumujac brak zgody na udostepnianie bankowosci telefonicznej (winna byc aktywowana do 14 grudnia br) automatycznie pozbywa nas praw do kolejnych grantow!!!!!!!!!!!!!!
  Calosc potwierdzona po kilkudziesiacio minutowej rozmowie z trzema konsultantami na infolinii. Pozamiatane forowicze
  P.S. 1-sza z kilkunastu bankowych promocji, w ktorej bankowi udalo sie mnie wydymac…. (brak slow)

 26. @up Maciekk c.d.
  Aktywowanie zgody na udostepnienie bankowosci telefonicznej po 14 grudnia niestety nic Ci nie daj (wlasciwie nam).
  Przeczytaj mega dokladnie zapis z regulaminu "Do 150zl na konto" (§ 3 ust. ust 2 pkt 1), a nastpnie § 2 pkt 1 (caly punkt) i sprawa jest jasna.

 27. Złodziejski bank – nic więcej. Trzeba im odpowiednia opinię wyrobić w necie i wśród znajomych.
  Chcieli promocji – będą ją mieli.

 28. Zapis ten jest ujety w regulaminie "iKontoaktywator" (§ 4 ust 1 pkt 3).
  Mysle, ze nawet mecenas z kancelarii prawniczej mialby niechude problemy, aby prawidlowo zinterpretowac ten zapis, ktory moim zdaniem bezwzglednie sugeruje, iz zgode na udostepnianie bankowosci telefonicznej dokonujemy w trakcie procesu wypelniania tego formularza.
  Niestety tak nie jest……

 29. Wygląda na to, że Bank powtórzył akcję z tabletami. Przygotuję wpis na ten temat, jednak z uwagi na dużo mniejszą skalę pewnie nie odniesie się sukcesu jak w tamtej akcji.

 30. Co za złodziejski bank !!!
  Czy też macie dzisiaj naliczenie prowizji 5zł za wydrukowanie wyciągu w oddziale. Ani razu nie byłem u nich w oddziale, a coś takiego sobie naliczyli.

 31. Nie pamiętam już jakie zgody zaznaczyłam podczas składania wniosku /pewnie wszystkie/ i nie dzwoniłam na infolinię a 50zł otrzymałam na konto 18 grudnia. Co do 4% odsetek to w regulaminie konta jest napisane, że w pierwszym dniu roboczym po zakończonym miesiącu bank je dopisuje. Dzisiaj jest ten pierwszy dzień roboczy – na moim koncie póki co brak odsetek. Ciekawie się zapowiada.

 32. Kilka promocji BGŻ BNP Paribas i każda z przebojami 😀

  Przy kolejnych będę chyba pisał, że należy uzbroić się w cierpliwość i wolę do walki.

 33. Informuję, że odsetki na ikontoaktywator zostały dopisane wczoraj wieczorem:). 4% zgodnie z regulaminem ma być przez 12 miesięcy od otwarcia konta.

 34. A czy po zgarnięciu 150 zł premii można zastrzec kartę i nadal rachunek będzie oprocentowany 4% i nie trzeba już robić przelewów na 1000 zł przez te 12 miesięcy od otwarcia konta?

 35. Ja to nie wiem jak te 4% naliczają. Mi premię 50zł przyznali już przed świętami, a oprocentowania nie naliczyli żadnego do tej pory, mimo że od 20 grudnia na koncie było pomiędzy 4000, a 5000 oraz był jeden przelew z innego banku na kwotę 5000 po 16 XII.

 36. A 300zł płatności karta debetową były? Jeśli tak to trzeba interweniować w banku, jeśli nie to niestety nie będzie 4% a nawet bank potrąci 7zł za kartę:). Niektórzy tutaj również piszą o aktywacji bankowości telefonicznej poprzez telefoniczny kontakt z bankiem ale ja akurat tego nie zrobiłam a 4% za grudzień mam naliczone. Wydaje mi się zatem, że ten warunek nie był obligatoryjny.

 37. A czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć czy po zgarnięciu premii 150 zł można zastrzec kartę i czy nadal będzie te 4% na rachunku?

 38. Nie można – aby było 4% trzeba mieć aktywną kartę debetową (żeby karta była bezpłatna trzeba wykonać transakcje na 300 zł miesięcznie) i otrzymywać co miesiąc przelew z zewnątrz (najlepiej 5000 wtedy całe saldo rach będzie oprocentowane na 4%). Jeśli wpływ wyniesie np 2000 to tylko 2000 będzie oprocentowane na 4%, kwota powyżej będzie oprocentowana wg standardowej stawki oprocentowania konta.

 39. 300zł płatności kartą odnosi się do innej promocji. Nie do iKontoaktywator, ale do zgarnięcia 50zł z II tury. Ale owszem była płatność rozliczona w grudniu 24 XII na ponad 300zł. Jednak to nie jest warunek do 4% na rachunku.

 40. W paragrafie 4 Regulaminu iKontoaktywator jest napisane, że aby otrzymać 4% trzeba spełnić 9 warunków (3 z pierwszego punktu i 6 z drugiego punktu). Przeczytaj – jeśli wszystkie spełniłeś składaj reklamację.

 41. Umiem czytać i spełniłem te warunki. Złożyłem reklamację. Tylko chciałem się dowiedzieć czy ktoś miał taką samą sytuację.

 42. Dzis wg zapisu w ragulaminie (tj. do 4 lutego) winny byc wysylane maile od organizatora o przyznaniu 2 premii 50pln! Jest 18:00 i osobiscie g…..dostalem, pomimo ze 1 premia w grudniu zostala zaakceptowana i zaksiegowana.
  Poza tym wyplata 2i3 premii wg zapisu w regulaminie jest dosyc dwuznaczna, poniewaz maila informujacego o jej otrzymaniu powinnismy dostac do 4 lutego, natomiast sama wyplata zarowno 2-ej jaki i 3-ej premii moze nastapis dopiero w marcu :(((((
  Reasumujac BGZ BNP Par to zdecydowanie najwiekszy bajzel jaki przyszlo mi ogarniac z potencjalnych promocji bankowych.
  Pzdr cierpliwych (Miki)

 43. Pierwsza premie dostałem ale drugiej już nie mimo spełnienia warunków. Pisać reklamację czy czekać do marca i może dadzą druga i trzecia razem tak jak pisze kolega wyżej?

 44. W dniu 9.02.16r. bank pobrał 7 zł za – dodatkowa opłata za kartę miesiąc styczeń 16r. Według regulaminu promocji ,, Do 150 zł na konto’’ płatność kartą na sumę 300 zł miałem wykonać od 15.12.15r do 31.01.16r. część wykonałem w grudniu a resztę w styczniu. W odpowiedzi na reklamację pani napisała że w styczniu nie wykonałem płatności na 300 zł .według OW. Czy komuś też tak potrącili za kartę i czy składaliście reklamacje i co odpisywali. Czy ogólne warunki są ważniejsze od regulaminów promocji? Proszę o informację.Pierwszą część premii dostałem + info o przyznaniu drugiej.

 45. Zobacz końcówkę wpisu, gdzie piszę o opłatach do konta:
  -0 zł za kartę debetową do konta po wykonaniu transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł. 7 zł w przeciwnym razie

  Zwolnienie z opłaty na rok czasu dotyczy prowadzenia konta a karta ma osobny cennik.

 46. To samo pytanie mialem wlasnie zadac, ale zdaje sie jest dopiero 17:00 wiec maja jeszcze ~7h na wywiazanie sie z zapisu w regulaminie, gdyz srodki powinny znalezc sie na koncie do 15marca (tj. do dzis). Czekamy wiec…..

 47. A na co czekać ostatnia sesja o 18 już chyba była ? 🙂 To nie przelew wewnętrzny z banku tylko z zewnętrznej firmy. Wiec jak nie było na ostatniej sesji to nie będzie.

 48. U mnie to samo (brak), ale zastanawiam sie nam jednym: odwrocmy sytuacje o 180st i przypuscmy, ze mija termin 51 dni bezodsetkowych przy karcie CC w danym banku, a my spozniamy sie tylko 1 dzien ze splata zadluzenia! Co sie dzieje? Zgodnie z tabela oplat i prowizji oraz zapisem regulaminowym jako klienci bulimy praktycznie jak za ZBOZE i nie ma zadnych jakichkolwiek tlumaczen czy kontrargumentow.
  A co sie dzieje gdy to bank czy tez organizator danej promocji albo sie spoznia albo z tytulu wadliwie dzialajacego systemu w ogole nie wyplaca nam naleznych grantow???? Odp jest prosta: NIC sie nie dzieje i druga ze stron nie ponosi zadnych jakichkolwiek dadatkowych konsekwencji niedotrzymania umowy poza ewentualnym zwrotem naleznej nam premii juz po terminie po zlozeniu 1 lub nierzadko 2 reklamacji udowadniajac przy tym, ze jednak to my mamy racje i jestesmy pokrzywdzeni.
  Definicje sprawiedliwosci niech kazdy wiec napisze sobie na nowo….;)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Uzupełnienie danych w promocji Agory i Millennium “Konto 360º z wysoką premią za aktywność – 150 zł”

100 dni darmowej dostawy w Raiffeisen Polbank