w

100 zł premii gwarantowanej + 4% + darmowa karta na Koncie Godnym Polecenia 4% w BZ WBK

Właśnie ruszyła najlepsza promocja miesiąca w Banku Zachodnim WBK. Organizatorem akcji darmowego Konta Godnego Polecenia 4% z premią 100 zł jest Agora.

Oprócz wysokiej premii 100 zł na start, otrzymujemy darmowe prowadzenie konta, darmową kartę, darmowe bankomaty i oprocentowanie konta w wysokości 4% do 4 tys. zł (12 tys. zł).

Jest to naprawdę wyśmienite konto, które warto posiadać dla powyższych zalet.

120 zł za otwarcie darmowego Konta Godnego Polecenia 4% w BZ WBK

Zalety Konta Godnego Polecenia 4% to bezpłatne prowadzenie rachunku, oprocentowanie 4% do 12 tys. zł, darmowa karta i darmowe bankomaty w kraju do 30 czerwca 2017 roku.

Załóż bezpłatne konto, zapewnij trzy wpływy po 800 zł i zgarnij 120 zł premii!

BZ WBK – 100 zł premii i 4% na Koncie Godnym Polecenia

Premię 100 zł otrzymamy po spełnieniu dwóch prostych warunków: założenie Konta Godnego Polecenia 4% oraz wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 100 zł do końca roku. To naprawdę proste warunki jak na ostatnie promocje bankowe.

Dobrą wiadomością jest też to, że z promocji skorzystać mogą osoby, które już kiedyś posiadały konto w BZ WBK. Wystarczy, że nie posiadamy konta począwszy od 31 sierpnia 2015 r. Okres karencji jest więc niezwykle krótki.

Nowe Konto Godne Polecenia 4% posiada szereg zalet: oprocentowanie rachunku bankowego w wysokości 4% do 4 000 zł stanowi świetny dodatek dla oszczędzających.

Jeśli dodamy do tego darmową kartę z bankomatami do 31 czerwca 2017 roku to otrzymujemy jedno z najlepszych kont na rynku.

A przecież na tym lista zalet Konta Godnego Polecenia 4% w WBK się nie kończy. Wystarczy wspomnieć o bardzo dobrej aplikacji mobilnej i częstych promocjach banku dla swoich klientów, dzięki którym można m.in. jeździć za darmo komunikacją miejską czy korzystać z parkingów.

Jak otrzymać 100 zł premii?

Sprawdź aktualną promocję Konta Godnego Polecenia:

Aby otrzymać gwarantowaną premię 100 zł należy:
 • Do 23 listopada 27 listopada 2015 r. (promocja została przedłużona!) zarejestrować się na stronie promocji poprzez podanie adresu email
  • Wystarczy zaznaczyć pierwszą zgodę: “Akceptuję regulamin promocji i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez Organizatora promocji” (według powyższego obrazka).
  • Potwierdzić rejestrację klikając w link wysłany mailem
 • Do 23 listopada 27 listopada  2015 r. kliknąć w link dostępny po zalogowaniu na stronie promocji, który przekieruje nas na stronę BZ WBK, gdzie należy:
  • Wyrazić zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej w okreslonym zakresie (na potrzeby przekazania informacji o zakwalifikowaniu się do otrzymania nagrody)
  • Złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia
   • Aktywacji konta możemy dokonać przelewem weryfikacyjnym na 1 zł lub za pośrednictwem kuriera (ksero dowodu osobistego można dostarczyć kurierowi, możliwe jest też załączenie skanu dowodu podczas składania wniosku)
   • Wraz z kontem musimy założyć kartę debetową MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni
   • Należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz podać nr telefonu komórkowego do kontaktu.
 • Do 31 grudnia 2015 r. wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł
 • Do 14 lutego 2016 r. należy uzupełnić dane do przelewu premii przez organizatora
  • O przyznaniu premii zostaniemy poinformowani do 31 stycznia 2016 r. Na łamach bloga też będę pisał o rozesłaniu maili przez organizatora.
Premia 100 zł  zostanie przekazana na założony rachunek bankowy w WBK do 29 lutego 2016 r. i zwolniona jest ona z podatku dochodowego.

Oprocentowanie 4% na Koncie Godnym Polecenia?Dużą zaletą nowego Konta Godnego Polecenia 4% jest oprocentowany rachunek według prostej formuły:

Powyższe warunki obowiązują do 30 czerwca 2017 roku.

Konto Godne Polecenia – Szczegóły, opłaty i prowizje

Darmowe konto oprocentowane na 4%, darmowa karta i premia 100 zł.
Konto Godne Polecenia 4% to:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni do 30 czerwca 2017 r.
  • 7 zł po od 1 lipca 2017 r.
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za przelewy przez Internet w systemie Elixir
 • 0 zł za zlecenie stałe i polecenie zapłaty
 • 3 zł za wykonanie przelewu Express Elixir
 • zniżki i rabaty oraz punkty w Programie PAYBACK dla posiadaczy karty MasterCard PAYBACK Omni
 • Możliwość zbierania punktów w Programie PAYBACK – każde wydane 5 zł to 1 pkt PAYBACK dla posiadaczy karty MasterCard PAYBACK Omni
 • Oprocentowanie konta 4% do kwoty 4 tys. zł (obowiązujące do 30 czerwca 2017 roku)
 • Aplikacja mobilna 
 • Lokata mobilna
  • Oprocentowanie 2,5%
  • Czas: 4 miesiące
  • Kwota minimalna: 1 000 zł
  • Kwota maksymalna 20 000 zł
  • Limit: 1 lokata na osobę

Podrasowanie premii o 5 zł?!

W komentarzach pojawiła się informacja o możliwość podrasowania premii o kolejne 500 punktów Payback o wartości 5 zł. Nie jestem w stanie potwierdzić, czy manewr ten zadziała wraz z zakładaniem nowego konta. Warto jednak spróbować, jeżeli ktoś i tak zbiera punkty Payback.

Przed złożeniem wniosku o Konto Godne Polecenia należy zalogować się na swoje konto Payback, znaleźć kupon “Zamów kartę PAYBACK do konta w BZ WBK” oraz go aktywować.

Po tej czynności możemy założyć już konto poprzez link dostępny na stronie promocji.

Informacja ze strony Payback:

Jak działa eKupon? 

Aby skorzystać z oferty należy w okresie 01.11-30.11.2015 spełnić następujące warunki: 

1. Aktywować eKupon. 

2. Zawrzeć umowę o dowolną kartę płatniczą z funkcjonalnością PAYBACK, wydaną do konta osobistego prowadzonego przez BZ WBK. 

3. Wykonać tą kartą min. 1 transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, która zostanie rozliczona przez BZ WBK w miesiącu aktywowania eKuponu. 

Pamiętaj, aby połączyć numer PAYBACK karty platniczej z kontem PAYBACK, na którym aktywowałeś kupon! Punkty zostaną naliczone do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym uczestnik spełnił warunki promocji. 

REGULAMIN eKUPONU: Punkty zostaną doliczone tylko raz do danego konta PAYBACK, bez względu na liczbę transakcji i kart dołączonych do konta PAYBACK, które spełnią warunki tej oferty. Szczegóły, regulamin promocji dostępne w oddziałach Banku Zachodniego WBK oraz na www.PAYBACK.bzwbk.pl

Harmonogram promocji

  


OkresAktywność
/ Suma płatności kartąDo 23 27 listopada 2015 r.


Zarejestruj się na stronie promocji

Do 23 27 listopada 2015 r.

Złóż wniosek o Konto Godne Polecenia 4% poprzez link dostępny po zalogowaniu na stronie promocji


Do 31 grudnia 2015 r.


Wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł.


Do 31 stycznia 2016 r.


Otrzymasz maila z informacją o przyznaniu nagrody gwarantowanej oraz nagrody w konkursie


Do 14 lutego 2016 r.Uzupełnij dane do przelewu / przekazania nagrody


Do 29 lutego 2016 r.Otrzymasz 100 zł premii na rachunek 


Podsumowując, mamy naprawdę świetną promocję. Wszystkie warunki są jeszcze lepsze niż w przypadku poprzedniej edycji promocji. Darmowe konto oprocentowane na 4%, darmowa karta i premia 100 zł.

Jest to oferta zdecydowanie warta polecenia.

Więcej:

271 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. @up up
  Przy zakładaniu drugiego konta nie spełniasz już warunku bycia nowym klientem. Premia 100 zł może być wypłacona tylko do jednego Konta Godnego Polecenia 4%.

 2. ciekawe czy można uczestniczyć 3-krotnie w promocji zakładając 3 konta i otzrymują c 3×100 zl?. Podając 3 adresy mailowe oczywiście.

 3. @up up
  Wystarczy zaznaczyć pierwszą opcję "Akceptuję regulamin promocji i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez Organizatora promocji". Pozostałe są na szczęście zbędne.

 4. wow, trzeba przyznać, że to naprawdę dobra promocja. Dużo lepsza niż ostatnia Comperia Bonus 4. Dodatkowo konto będzie dobre na dluzej. Naprawdę niezła funkcjonalność i darmoszka 🙂

 5. Do tego banki już nas przyzwyczaiły 🙂

  Odnośnie kilku kont to ja bym póki co założył jedno i z kolejnymi poczekał jeszcze do wyjaśnienia sytuacji (miałem już sygnały, że mogą pojawić się problemy).

 6. No i wreszcie jakaś naprawdę dobra promocja! Bez kombinowania, przelewów wynagrodzenia, warunków zwalniających z opłat. I na dodatek te 4% na koncie osobistym.

  Wydajemy 100 zł i otrzymujemy … 100 zł zwrotu 😀 Moneyback 100%!

 7. @Jerzy, a zapis, że konto w promocji ma być założone za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub kuriera? 🙂 Ja bym posłuchał Darka i poczekał, ale możesz przetrzeć szlaki i zobaczymy jak z tym oprocentowaniem 4% na tych kontach.

 8. Upewnij się, że dane adresowe w banku, z którego robiłeś przelew się zgadza z tym we wniosku. Już kilkukrotnie miałem z tym problem, jak się przeprowadzałem i w "starym" banku był nieaktualny adres.

  Można spróbować wyjaśnić informację w banku.

  W najgorszym wypadku trzeba założyć profil z innego maila i ponownie wypełnić wybierając kuriera.

 9. @kaka',
  W oddziale to możesz tylko zamknąć konto po okresie promocji, a nie go otwierać w promocji 🙂
  Te informacje są już w tekście bloga, że nie wspomnę o regulaminie. Ręce opadają gdy czyta się takie pytania.

 10. Zrobilem wszystko jak należy.
  Zlozylem wniosek z potwierdzeniem przelewem.
  Wniosek został przyjęty i natychmiast odrzucony.
  Co jest grane Darku M.?

 11. Tu nie chodzilo o niezgodność danych w przelewie, bo wniosek został już odrzucony nim wybrałem bank do przelewu.
  Teraz wybrałem kuriera i na razie jest OK. Czekam na dalsze informacje z banku.

 12. Do Darka M.
  To w końcu od kiedy ta promocja jest, od dzisiaj, czy od wczoraj. Regulamin Akcji promocyjnej „Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł”
  Co mówi paragraf 1 pkt 3 tego Regulaminu…
  3. Akcja zostanie przeprowadzona na stronach serwisu internetowego prowadzonego przez Organizatora pod adresem URL:godnepolecenia.zpremia.pl, zwanego dalej „Serwisem”, za pomocą dedykowanej do tego celu aplikacji promocyjnej, zwanej dalej „Aplikacją”, w dniach od 05 listopada 2015 roku do 23 listopada 2015 roku, przy czym rozstrzygnięcie Akcji (powiadomienie o zakwalifikowaniu do otrzymania premii) nastąpi do dnia 31 stycznia 2016 roku. O przyznaniu premii gwarantowanej Uczestnik zostanie powiadomiony przez Organizatora poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail wskazany przy rejestracji. Warunkiem otrzymania premii gwarantowanej jest między innymi uzupełnienie w Aplikacji numeru swojego aktywnego Konta Godnego Polecenia założonego w ramach tej Akcji zgodnie z § 3 Regulaminu Akcji zwanego dalej „Regulaminem”.

 13. Oficjalnie od dzisiaj. Pierwotnie akcja miała ruszyć przedwczoraj, ale prawdopodobnie były jeszcze jakieś problemy techniczne i Organizator wolał wykonać dodatkowe testy, żeby potem nie było żadnej wpadki 🙂 A uważni czytelnicy, wiedzą co się działo w podobnych akcjach (trzeba było składać reklamacje, żeby otrzymać premię).

  Z mojego punktu widzenia, lepiej, żeby akcja trwała nieco krócej, ale była dobrze przygotowana.`

 14. Karta bezpłatna do 07.2017r, ciekawe jak z opłata za prowadzenie konta na początek 0zł ale znając życie za jakiś czas TOiP się zmieni.

 15. "Dodatkowo, za zlecenie szybkiego przelewu Express ELIXIR zapłacimy jedynie 3zł, co jest chyba najniższą opłatą wśród banków."

  W Eurobanku jest 1 zł.

 16. Przy okazji napiszę, że Bank Zachodni WBK z dniem 05-11-2015 podjął decyzję o zaprzestaniu sprzedaży nowych kart przedpłaconych.

 17. Czy jest konieczność dania zgody marketingowej dla podmiotów powiązanych z BZWBK? Ja takiej zgody nie dałem i mnie przepuściło dalej. Mam jednak wątpliwości.

 18. WBK ma kartę HCE offline, oczywiście za darmo. W aplikacji wybierasz kartę HCE VISA lub Mastercard akceptujesz umowę użytkowania karty i po chwili możesz iść do sklepu płacić telefonem. Telefon z NFC i Android min. 4.4, Działa znakomicie, zblizeniowo jak kartą, wystarczy odblokować ekran, żadnych pinow, potwierdzen, nawet dostępu do sieci, wystarczy włączony telefon z odblokowanym ekranem. Zblizasz i po chwili wkładasz telefon do kieszeni.

 19. Do Czytelników, którzy złożyli już wniosek, mam pytanie o skan dowodu osobistego:
  Pytanie:
  Czy dodanie załącznika ze skanem jest obowiązkowym krokiem bez którego nie da się złożyć wniosku czy też można taki skan dostarczyć do oddziału banku po założeniu konta? Pytam, bo nie mam ufności co do przesyłania skanu dowodu gdziekolwiek.

 20. W sumie dobrze, że o to pytasz. Osoby które planują ulokowanie na 4% w WBK większej kwoty (do 12 tys. zł) muszą założyć trzy konta według poniższej instrukcji:

  1. Normalna rejestracja na stronie promocji i po zalogowaniu założenie pierwszego Konta Godnego Polecenia
  2. Po otwarciu i aktywacji pierwszego konta, można złożyć wnioski o dwa kolejne Konta Godne Polecenia
  – w tym celu jednak przechodzimy już bezpośrednio na stronę BZ WBK
  – do tak założonych kont nie otrzymamy premii
  – nie ma sensu rejestrować drugiego i trzeciego profilu na stronie promocji. Jedna osoba może otrzymać tylko jedną premię.

 21. Planuję uczestnictwo w tej promocji, niemniej widzialem rozne dziwne info w kwestii zalozenia 2 i 3 konta z 4%. Bede wdzieczny za wskazowki -> jak zrobic to skutecznie 🙂

 22. Tak, przy tym wyborze nie ma innej opcji na dostarczenie dowodu osobistego. Jeżeli wybierzesz opcję z kurierem to możesz skan załączyć podczas wypełniania wniosku lub przekazać kurierowi.

 23. Mam jedno pytanie przed wypełnieniem wniosku o konto.

  Czy przy zakladaniu konta za pomoca przelewu weryfikacyjnego z innego banku (1 zł), trzeba załączyć skan dowodu osobistego?

 24. Przeczytaj Regulamin promocji "Konto na 4%" zanim zaczniesz pisać bzdury cyt:
  §3. Zasady i warunki uczestnictwa w Promocji
  Uczestnikiem Promocji jest osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, posiadająca obywatelstwo polskie i stałe miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej („Uczestnik”), która w Okresie przystąpienia do Promocji złoży Wniosek oraz zawrze umowę o zamawiane produkty za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku."

  Przeczytaj ostatnie zdanie i nie siej fermentu.

 25. Myślicie, że oni rzeczywiście weryfikują od kiedy nie posiadam u nich konta?
  Bo zamykałem swoje konto po ostatniej promocji jakoś we wrześniu i zastanawiam się, czy jest sens w ogóle rejestrowac się do tej promocji…?

 26. W kwestii drugiego i trzeciego konta pojawiła się na innym blogu informacja, że konta te – aby były na 4% – powinny być otwierane ze strony banku w wersji KURIEREM (już bez dołączania skanów dowodu osobistego). Podobno taką informację uzyskano na infolinii. Wymaga to potwierdzenia bowiem pracownicy infolinii często plota bzdury, o czym sam się już przekonałem w innych bankach.

 27. A czy może to być przelew z banku zagranicznego? Bo eurobank akceptował tylko przelew z banku krajowego, mimo iż sam jest zagraniczny.

 28. Jakoś długo weryfikują wniosek – dziś rano wysłany, przelew zrobiony a potwierdzenia ani widu ani słychu. W innych bankach było szybciutko.

 29. @ Anna
  Ja czekałem dwa dni. W e-mailu otrzymałem umowę, sms-em tymczasowy nr PIN, a ID klienta nieco później w tytule przelewu zwrotnego 1 zł. Regulamin dopuszcza do 5 dni zwłoki.

 30. @ Jerzy
  Twoje święte oburzenie na uwagi innych, okazało się przedwczesne.
  Po złożeniu wniosku przez Agorę i odczekaniu aż konto zostanie aktywowane, kolejny wniosek ze strony banku na otwarcie drugiego konta PRZELEWEM, został odrzucony.
  Czy masz regulaminowe uzasadnienie?

 31. Dobrze rozumiem, że oprocentowany jest sam ROR (Konto Godne Polecenia) a nie jakiś dodatkowy rachunek oszczędnościowy i mogę kasę wypłacać kiedy chcę?

 32. Karta nie jest darmowa dla wszystkich. Odsyłam do Regulaminu promocji „Konto na 4%”:
  4. Uczestnik może skorzystać z promocji cenowej w zakresie Karty, jeżeli w Okresie trwania Promocji zawrze z Bankiem umowę o Kartę do Konta oraz:
  a. nie złoży sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,
  b. wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.
  5. Promocja cenowa w zakresie Karty polega na zwolnieniu z następujących opłat należnych w Okresie trwania Promocji:
  a. opłata miesięczna za kartę,
  b. sprawdzenie dostępnych środków lub wygenerowanie miniwyciągu (listy 10 ostatnich transakcji) w bankomatach,
  c. wygenerowanie nowego numeru PIN-u na wniosek Posiadacza w formie papierowej w placówce BZ WBK,
  d. generowanie zestawienia operacji.
  Warto zwrócić uwagę na ten haczyk, aby potem nie być zdziwionym gdy bank pobierze z konta 7 zł.

 33. Konto trzeba utrzymać do 29 lutego 2016 r. Jednak przy jego zaletach warto trzymać tutaj płynne środki i pozwolić im rosnąć przy jednoczesnym posiadaniu dostępu do gotówki w każdym momencie.

  @up up
  Tak, to Konto Godne Polecenia jest oprocentowane na 4% i nie ma potrzeby zakładania żadnego konta oszczędnościowego.

  @up
  Który konkretnie punkt wyłącza uczestników promocji? Moim zdaniem te warunki są jednoznaczne z warunkami promocji. Mimo wszystko masz, rację warto mieć to na uwadze. Nawet zastanawiałem się nad dopisaniem tej informacji.

 34. Założenie 2 i 3 konta z pozycji bzwbk24 nie skutkuje uzyskaniem promocyjnego oprocentowania…
  Założenie 2 i 3 konta bez logowania na bzwbk skutkuje odrzuceniem wniosku…
  Nie mam pojęcia jak założyć kolejne konta 4%

 35. @Anonimowy pisze.. Twoje święte oburzenie na uwagi innych, okazało się przedwczesne.
  Po złożeniu wniosku przez Agorę i odczekaniu aż konto zostanie aktywowane, kolejny wniosek ze strony banku na otwarcie drugiego konta PRZELEWEM, został odrzucony.
  Czy masz regulaminowe uzasadnienie?
  Brak uzasadnienia. Otóż przetarłem już szlak. Mam stare KGP w BZWBK złożyłem 2 wnioski z przelewem z KGP starego i co? 2 wnioski odrzucone w SMS-ie Negatywna Weryfikacja. Teraz zgadzam się z Tobą, że przelewem z innego Banku można otworzyć tylko 1 (jedno) KGP, jeśli chcemy mieć 3 (trzy) na 4 % to dwa pozostałe muszą być otwarte za pomocą Kuriera.
  Drugi i trzeci wniosek o KGP próbowałem zakładać z Kont innych Banków i wszystkie niemal zaraz po złożeniu wniosku i wejściu na stronę do przelewu zostały SMS-em odrzucane.

 36. Wygląda na to, że trzeba kurierem, co jest droższe dla banku. Naprawdę dziwna polityka banku albo po prostu błąd systemu. I pewnie dlatego w promocji Agory jest mowa tylko o jednym koncie.

 37. @16:48 nieprawda. ci, ktorym udalo sie zalozyc 3 konta naraz maja 4% na kazdym z nich. ci, ktorzy zamowili kuriera tez dostana 4% na tych kontach. konta "na klik" maja 0% bo nie uwzglednia ich regulamin.

 38. Wszystko wskazuje Panowie, że macie rację z tym otwieraniem dodatkowych kont przez kuriera…
  Założyłem w ten sposób i umowa przyszła mi na maila z zapisem o promocji 4%.

 39. W niedzielę założyłem konto i wybrałem potwierdzenie przelewem. Podczas wybierania przelewu wybrałem złą opcję i kliknąłem przycisk "cofnij", aby ją poprawić… i co się stało? Podziękowano mi za wysłanie wniosku, na maila przyszło info o potwierdzeniu złożenia wniosku + umowy i od kilku dni cisza.
  Nie wiecie czy odrzucą mi to zgłoszenie i będę mógł złożyć wniosek jeszcze raz, czy muszę do nich dzwonić i wyjaśniać całą sprawę?

 40. 11 listopada 2015 11:08
  Info na maila wysyła automat więc nie wiadomo czy Ci ostatecznie zaakceptują. Ja bym złożył kolejny kolejny wniosek. Jeśli pierwszy byłby przyjęty to odrzucą następny, a jeśli pierwszy poszedł w kosmos, to drugi będzie akurat.

 41. W poprzednich tego typu promocjach radzili założyć nowy profil i z niego nowy wniosek. Warto też wyczyścić "cookies" lub skorzystać z trybu "incognito" w przeglądarce. Chociaż to może być bez znaczenia.

 42. Rozmawiałem jeszcze z konsultantem i tak jak radziliście – złożyłem nowy wniosek a poprzedni dla pewności podałem numer, żeby został anulowany 😉

 43. Rozumiem, że pomimo że płatności na 100zł bym zrobił nawet w listopadzie, zaraz po założeniu konta, to i tak promocyjne 100zł otrzymam dopiero w przyszłym roku ?

 44. Jak koniecznie zostawiasz fragment o niepewności czy payback tu zadziała zadziała to to zmień comperia bonus na agora. Zadziała gdy wykonamy płatność kartą w tym miesiącu czyli karta musi dotrzeć jeszcze w listopadzie.

 45. Żenujący bank! Nigdy wcześniej u nich konta a wniosek odrzucony po kilku dniach czekania! Brak zwrotu przelewu weryfikacyjnego a panienka na infolinii po wypytaniu minie o pesele itd. oświadczyła , że nie ma osoby która może powiedzieć dlaczego odrzucono wniosek i mam sobie wydzwaniać w dniu następnym albo złożyć reklamację to dostanę odpowiedź za 30dni. Mega wkurzenie!

 46. Czy po zarejestrowaniu się ze strony promocji, można później założyć konto ze stony polecenia, aby zyskała również bonus osoba polecająca. Czy też promocje te się wykluczają?

 47. Czy dobrze rozumiem- aby otrzymać bonus w kwocie 100 zł i mieć 4% na Koncie- do 4000 PLN do czerwca 2017 roku- wystarczy, że do 31.XII.2015 roku dokonam płatności bezgotówkowych kartą na kwotę min.100 zł.
  1. Od 1 stycznia 2016 do czerwca 2017 roku nie będę wykonywał żadnych ruchów na koncie- to nie poniosę żadnych opłat, ani za kartę, ani za prowadzenie konta?
  2. Jak zamyka się takie konto- czy konieczna jest wizyta w placówce banku?

 48. Zgadza się, konto będzie bezpłatne i nie wymaga żadnych ruchów. Co do zamknięcia to bank zdaje się, że wymaga wizyty w oddziale. Jestem ciekaw czy komuś udało się w inny sposób zamknąć.

 49. Mi udało się założyć jedno konto. Później postanowiłem porozmawiać z konsultantem i potwierdził, że aby mieć 4% na koncie muszę złożyć nowy wniosek o kolejne – otwieranie przez pankowośc internetową nie wchodzi w grę. Wysłałem zatem dwa wnioski i oba zostały odrzucone. Na wiasomość wysłaną przez bankowość elektorniczną jeszcze nikt mi nie odpowiedział i pewnie nie odpowie, bo nie będzie miał dostepu do wniosków (podałem jednak numery). Z doradcą online nie mogę się połączyć od 2 dni.
  Komuś się udało założyć więcej niż jedno takie konto?

 50. @ Kusio…
  Mnie się udało. Pierwsze konto założyłem przelewem z linka Agory. Poczekałem na potwierdzenie otwarcia i złożyłem kolejny wniosek przelewem, ale ten został odrzucony jeszcze przed przelewem. Złożyłem więc wnioski o 2 i 3 konto kurierem. Cisza trwała 2 dni, a wczoraj otrzymałem z banku sms i e-mail, że przyjedzie kurier. Wieczorem logowałem się do systemu transakcyjnego i trzy konta są już widoczne w wykazie rachunków. Nie można jeszcze wejść w szczegóły drugiego i trzeciego, bo nie są aktywowane przed przyjazdem kuriera, ale nazwy wszystkich już dało się zmienić na własne. Notabene, kurier jeszcze nie przybył.
  Potwierdziło się to co piszą inni: drugie i trzecie konto tylko kurierem.

 51. Mi również nie zwrócili 1zł za odrzucony wniosek. Drugi przeszedł konto otwarte. O nieoddanej złotówce napisałam w bankowości internetowej – zobaczymy co odpiszą…

 52. Już od tygodnia nie zwracają 1zł przelewu a wyjaśnić odrzucenia wniosku się nie da! 3 razy wiszenie na infolinii i ZAWSZE nie ma osoby odpowiedzialnej za weryfikację!!! + 2 wizyty w banku i "doradca klienta" żujący gumę, podsuwa mi czystą kartkę i "proszę opisać swój problem". po prostu BAREJA ,szlag mnie trafia jak traktują klientów!

 53. Klikam na link zeby zarejestrować się w promocji a tam info….Brak uprawnień. Twoje konto jest nieaktywne….. może ktos sprawdzic czy tez tak jest czy co sie dzieje ?

 54. Szkoda się denerwować o 1 zł, zwracają szybciej po otwarciu konta, a dłużej po odrzuceniu wniosku. Telefony na infolinię mogą kosztować więcej. W umowie i regulaminach BZWBK "zastrzega sobie 5 dni roboczych na wykonanie każdej czynności. Wygląda na to, że bank się "zatkał" i teraz operacje trwają dłużej niż na początku.

  Moje drugie i trzecie konto zostało otwarte (kurier In Post), na każde jest osobna umowa, do każdej umowy potrzebny osobny skan dowodu (pełna biurokracja).
  W każdej umowie jest wzmianka o otrzymaniu przy pierwszej umowie (e-mailem) regulaminu na 4%, co dobrze wróży w kwestii oprocentowania wszystkich kont.
  Karta przyszła pocztą po 2 dniach, w systemie transakcyjnym można aktywować i nadać PIN.
  I jeszcze info dla wątpiących: po przekroczeniu salda 4000 zł na koncie, spada oprocentowanie do 1% ale tylko samej nadwyżki (!), natomiast 4000 zł jest cały czas na 4%. Nie ma więc obaw, że dopisane odsetki zepsują wszystko.

 55. Zgodnie z sugestią blogera, na ten moment, założyłem tylko 1 konto (zgodnie z opisem) i nie miałem żadnych kłopotów z aktywacją czy zwrotami jakże imponującej kwoty 1 pln. Ponieważ przy aktywacji nieuważnie wczytałem się w podpowiedzi, zawiesiłem sobie stronę przy zmianie hasła → skontaktowałem się z infolinią (ku zaskoczeniu czas oczekiwania wyniósł < 30 sekund). Cierpliwy konsultant (zadzwoniłem z z innego nr niż podany przy aktywacji) wyjaśnił mi co i jak, zmieniałem pin 😉 i ciesze się dostępem do konta 🙂 zatem więcej wyrozumiałości dla jednaj z bardziej ciekawych promocji, firmy która to oferuje i ludzi, którzy odwalają czarną robotę by przeciętny anonymous mógł zarobić jakże imponującą kwotę 100pln + odsetki w zależności od ilości założonych (różnymi sposobami) kont.

  dodam, że jestem przeciętnym Kovalskym a nie pracownikiem banku czy też firmy promocyjnej 🙂

 56. bardzo fajna promocja bzwbk http://www.bzwbk.pl/polecaj-bank/polecaj-bank-2.html
  osoba posiadajaca konto w bzwbk musi w bankowosci elektr zaakceptowac regulamin programu polecen i wygenerowany kod podac osobie polecanej. osoba polecajaca otrzyma nagrode za polecenie 50+20zl. osoba plolecona dostanie takze 50 i 20 zlotych. jedynie warunek jest wpisanie we wniosku o konto kodu od polecajacego ,zalozenie konta, najlepiej godne polecenia,gdyz jest bezplatne, zaakceptowanie zgod marketingowcyh, podanie nr tel do kontaktu z bankiem oraz platnosc karta przez osobe polecona na min 200zlotych do 31grudnia. nagrody zostana przelane do konca grudnia 2015 osob polecajacych i poleconych. oplata za karte wynosci 7zlotych, przez pierwszy mies karta jest bezplatna. wiec mozna zalozyc konto dzis, jak przyjdzie karta to szybko zrobic platnosci na 200zlotych i na infolinii zalbokowac karte do konca listopada, wtedy nie bedziemy juz mieli karty w grudniu i nie zpalacimy wogole za karte i wtedy tlyko czekac na ywlate nagrod na konca grudnia

 57. @ dan772
  Konta zakładane w oddziałach są na 0% bowiem rachunki otwierane tą drogą nie biorą udziału w promocji.
  Karta musi być wzięta jeśli chcesz premię 100 zł (wniosek składany z linku na stronie Agory), ale wystarczy ją zamówić tylko do jednego konta.
  Jeśli nie ubiegasz się o 100 zł premii, to możesz bezpośrednio ze strony banku wnioskować o wszystkie konta w wersji bez karty.

 58. @up up
  Przecież na promocja jest gorsza niż ta opisywana tutaj. A co do drugiego i trzecie konta to chyba trzeba założyć online przelewem weryfikacyjnym lub poprzez kuriera.

 59. Mam pytanie o karty do konta. Chcę założyć trzy konta. Czy do każdego z nich muszę mieć kartę, czy wystarczy tylko do jednego, tego za który chcę dostać zwrot 100 zł. Konta chcę założyć wyłącznie dla 4%.

 60. Z linku Agory należy założyć konto z kartą aby otrzymać 100 zł premii i 4%.
  Natomiast pozostałe dwa konta na 4% można założyć ze strony banku – bez karty – wnioskując o te konta w wersji kurierem.
  Nie bardzo widzę sens zamawiania kolejnych kart (płatnych przecież po okresie promocji) do każdego z kont.

 61. W każdej chwili możesz zrezygnować z karty, chociaż do jednego konta zawsze warto kartę posiadać (jako że jest darmowa). Tak jak mówisz, najlepiej do konta założonego z promocji Agory.

 62. Pełnomocnicy mogą skorzystać z promocji, co jest dobrą wiadomością 🙂

  Co do założenia 2 i 3 konta (najpierw należy posiadać aktywne pierwsze konto założone w promocji), to po wejściu na główną stronę banku klikamy konta osobiste i w pierwszej kolumnie pojawia się pomarańczowy przycisk "Złóż wniosek przez Internet"

 63. Z rozmowy z konsultantem: "Pozostałe konta może Pan uruchomić z poziomu strony internetowej Banku Zachodniego (bez logowania), poprzez aplikację mobilną, również bez logowania bądź ja mogę od Pana przyjąć taki wniosek jeżeli ma Pan możliwość przełączenia rozmowy na tryb głosowy".

 64. I dalej: "Proszę wejść na stronę http://www.bzwbk.pl a następnie na górze strony wybrać opcję "Zamów przez Internet"

  oraz

  "Proszę zwrócić uwagę czy na górze ekranu widnieje informacja "Wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia z usługami bankowości elektronicznej BZWBK24 w promocji "Konto na 4%""

 65. I na koniec: "za każdym razem proszę wybrać opcję podpisania umowy przez kuriera"
  "wszystkie trzy rachunki będą widoczne po zalogowaniu do usług internetowych"
  "przelewy między tymi trzema rachunkami będą to przelewy wewnętrzne".

  Chyba rozwiałem wszystkie wątpliwości 🙂

 66. @DarekM
  ten przycisk nie jest pomarańczowy tylko czerwony 🙂 na stronie logowania jest logo orange i ono jest bardziej pomarańczowe niż ten przycisk 🙂

  @Anonimowy z 17 listopada 2015 07:59
  nie można podać bezpośredniego linku z którego otwierać należy 2 i 3 KGP bo ten link generuje się z innym numerem dla każdej sesji przeglądarki więc zadziała tylko u tego który wygenerował.

 67. a co z koniecznością wydania 100 PLN dla drugiego i trzeciego konta? Czy nie biorąc dla tych kont karty, dalej muszę wydać odpowiednio po 100 PLN ??

 68. jak spełnić warunek "Do 14 lutego 2016 r. należy uzupełnić dane do przelewu premii przez organizatora" ?
  Chciałbym wypełnić wszystkie wymagania jak najszybciej i mieć sprawę z bani

 69. Co do koloru to długo się zastanawiałem czy napisać czerwony czy pomarańczowy 😛 Mogłem zapytać żony, kobiety lepiej sobie radzą z ich rozpoznawaniem.

  Drugie i trzecie konto nie bierze udziału w promocji Agory, więc nie trzeba do tych kont posiadać kart i nimi płacić.

  O możliwości uzupełnienia danych do przelewu premii będę informował na blogu. Z promocji skorzystali m.in. rodzice, także będę miał informacje z pierwszej ręki.

 70. @ 17 listopada 2015 18:52
  Zapewne nie czytałeś bloga (i regulaminu) więc masz ciekawe/dziwne pytania.
  W promocji, aby otrzymać premię, należy do 31.12.2015r. zrealizować PŁATNOŚCI OTRZYMANĄ KARTĄ na łączną kwotę min.100 zł. Masz jedną kartę i tylko z jednego konta możesz te płatności realizować. Gdybyś zamówił 3 karty (do każdego konta osobno) to też nie byłoby wymogu płatności kartami przypisanymi do pozostałych dwóch kont bowiem 100 zł premii można otrzymać TYLKO RAZ (do jednego konta założonego z kartą i tylko (!) przez link AGORY).
  Do otrzymania 4% na każdym koncie nie potrzeba żadnych kart.

 71. 17 listopada 2015 19:04
  Dane do otrzymania premii podaje się po zalogowaniu na konto Agory skąd otrzymałeś link do zakładania konta w banku.
  Za wcześnie jednak na uzupełnienie danych. Jeszcze trwa promocja i do 23 listopada na pewno nie będzie takiej możliwości.

 72. @ 17 listopada 2015 19:25
  Ja założyłem 3 konta. Pierwsze z linka Agory (z kartą), a po jego otwarciu dwa pozostałe z ogólnej strony banku, w wersji KURIEREM.
  Wszystkie konta są aktywne pod jednym loginem i mają po 4%.

 73. Nie zakladajcie kont z telefonu ! Własnie straciłem 2 możliwości założenia konta…po aktywacji linku aktywacyjnego, po przejściu na strone Banku nie dziala ikona – załóż konto. Zmieniam wyświetlanie na poziome i dalej to samo. Nachodzi na inne litery i nie da się kliknąć. Jak dam wstecz to już z linku nie wejde – komunikat się pojawia : dla jednego konta można wypełnić jeden wniosek…
  I tak samo mam w przeglądarce i w Google Chrome ….. 🙁
  Musze w komputerze z trzecim jakimś kontem mailowym spróbować ..

 74. Czasem jak masz źle ustawioną datę w komputerze to pojawiają się takie problemy, a co do telefonu to tez indywidualna sprawa przeglądarki jaką posiadasz.

 75. Nie rozumiem dwóch rzeczy:

  1. Dlaczego 2 i 3 konto musi być założone przez kuriera aby było oprocentowane na 4%? Dlaczego nie może być przez bankowość internetową?

  2. W regulaminie jest mowa że można założyć maksymalnie 3 konta ale tylko jedno może być oprocentowane na 4%. To skąd nagle możliwość założenia 2 i 3 konta z oprocentowaniem 4%?

 76. Tylko jedno konto można założyć w promocji z premią 100 zł. 2 i 3 konto też będzie miało 4% (zobacz Regulamin promocji "Konto na 4%"). Tylko te konta trzeba założyć przez główną stronę banku, bez logowania, i wybrać jako opcję podpisania umowy kuriera (to informacja od konsultantów banku).

 77. Gdzie widzisz taki zapis w regulaminie? Ja czytam w regulaminie "Regulamin promocji „Konto na 4%” ":

  3. W Okresie trwania Promocji Uczestnik może otworzyć maksymalnie trzy Konta. Kolejne Konta nie zostaną objęte Promocją.

  Co oznacza że kolejne konta nie zostaną oprocentowane 4%.

 78. W takim razie jeszcze pytanie: Dlaczego trzeba wybrać opcję niewygodnego kuriera skoro przy zakładaniu kolejnego konta 4% przez stronę www, bez logowania, jest opcja przelewu weryfikacyjnego?

 79. Ale lipa, bank "nie dźwiga" promocji. Skoro 2 i 3 po założeniu przez przelew weryfikacyjny ma oprocentowanie 0% to można reklamować.

 80. Jako laik bankowy mam pytanie zanim zadzwonie na infolinie. Zaznaczylem jaka chce karte, ale jak juz sie zalogowalem, to zadnej nie widac. Mam czekac az przysla i wtedy jakos zarejestruje, czy po zalogowaniu ja zamowic?

 81. Jak pisałem wyżej, po problemach z założeniem konta przez przeglądarke w telefonie, założyłem wczoraj konto przez komputer. Zero problemow, wszystko poszło gładko. Przelew weryfikacyjny na 1zł zrobiłem odrazu. Dziś przyszedl mail i sms że konto jest aktywne 🙂
  Teraz tylko na karte czekać, opłacić zakup i czekać na bonus 🙂

 82. Założone 2 i 3 w opcji kurier, pojawiły się w systemie, nie widać szczegółów, nie da się na nie wykonać przelewów. Na infolinii doradca powiedział że są nieaktywne ale mają oprocentowanie na 4%. Aktywne mają być podobno dopiero gdy przyjdzie informujący o tym sms. Tyle że jeszcze kurier nie dzwonił kiedy przyjedzie. Pytania:
  – ile się czeka na kuriera?
  – ile się czeka na aktywowanie gdy kurier już odjedzie?

 83. Do Autora bloga:

  Jakie zgody są konieczne na stronie rejestracji do promocji Agory aby otrzymać premię 100 PLN? Większość użytkowników wspomina, że tylko 1-sza, czyli ta dla akceptacji regulaminu promocji. Ja jednak mam wątpliwość czy 1-sza + 2-ga. Odczytałem regulamin:

  "§ 7. Ochrona danych osobowych
  1. Dane osobowe udostępnione przez Uczestników Akcji, będą wykorzystywane wyłącznie w celach związanych z realizacją przedmiotu Akcji (tj. w celu przyznania, wydania i rozliczenia premii gwarantowanej) przez Organizatora, a pod warunkiem udzielenia przez Uczestnika zgody, także dla celów marketingowych Organizatora."

  Czy jest to haczyk, który da prawo do NIE wypłacenia premii jeśli 2-giej zgody się nie zaznaczyło?

 84. Względem Agory tylko pierwsza jest wymagana. Potem, aby złożyć wniosek o konto trzeba zwolnić Bank z tajemnicy bankowej (Organizator musi się dowiedzieć, że spełniliśmy warunki promocji).

  Natomiast względem banku musimy zaznaczyć wszystkie trzy zgody (podczas składania wniosku o konto).

  Względem Agory jedyną zgodą którą należy wyrazić jest ta niezbędna do udziału w tej promocji. Pozostałe zgody na marketing i przekazywanie informacji handlowych nie są wymagane 🙂

 85. Po potwierdzeniu emaila kliknięciem na otrzymany link wszedłem na stronę powitalną, gdzie był czerwony prostokąt przejdź na stronę banku, kliknąłem go i wszedłem na stronę gdzie były informacje o koncie, ale nie było przycisku do wypełnienia i złożenia wniosku – więc jak mam to zrobić?
  Karol

 86. Raz próbowałam, otrzymałam komunikat: "Można złożyć tylko jeden wniosek".
  Drugi raz próbowałam (z innego maila), otrzymałam komunikat: "Wystąpił błąd systemu wnioskowego. Obecnie nie można złożyć wniosku".
  Oj coś dziadowska ta promocja. Chyba zależy im, żeby jak najmniej osób skorzystało.

 87. Ten Twój pierwszy raz to chyba był drugi 🙂 Warto sobie przygotować wszystkie informacje przed przystąpieniem do złożenia wniosku. Za drugim razem to może za dużo osób na raz wnioskowało 😀

 88. Warto poczytać komentarze wyżej, żeby czegoś nie zrobić źle (czytaj: uczyć się na błędach innych).

  W skrócie to po pełnej aktywacji pierszego konta założonego w promocji trzeba wejść na stronę główną banku i bez logowania wypełnić wniosek o konto wybierając kuriera jako metodę podpisania umowy.

 89. Może ktoś kto zakładał dodatkowe dwa konta do akcji promocyjnej powiedzieć jak to zrobił i gdzie jest napisane o tych dwóch dodatkowych bez premii bo ja znalazłem tylko to: oprocentowanie konta w wysokości 4% do 4 tys. zł (12 tys. zł). Otworzyłem konto z premią i wszedłem do banku a tam można otworzyć konto zarówno przez kuriera jak i netem. To jak to w końcu jest. I co z kartami na co mi trzy.

 90. Ile czasu po zlozeniu wniosku dostaliscie info, ze konto zostalo zalozone?

  Wyslalem zdjecia dowodu osobistego z telefonu, mam nadzieje, ze nie bedzie to problemem. No i ze oczywiscie z adresem nie bedzie tez problemu przy przelewie, bo w dowodzie mam ALEJA MARSZALKA SMIGLEGO-RYDZA i kiedys pamietam, ze byly problemy bo w banku, skad robilem przelew nie miescila sie taka dluga nazwa 🙂

 91. czy udało się komuś dowiedzieć jaki był powód odrzucenia wniosku?(2 razy)reklamacja 30 dni czekania bez sensu.pani na infolinii wie ze bank ma 5 dni na decyzje:)

 92. Ja zakładałem 2 dni temu przez przelew i dostałem tylko smsa, że wniosek złożony.
  Jak długo się czeka na jakieś potwierdzenie założenia konta?

 93. potwierdzam, czekam już od niedzieli i zero odzewu, żadnego kuriera, nic … podejrzewam, że klienci z upadłego SK Banku rzucili się na tą promocję.

 94. Mają bajzel na całego. Zakładałem 19 w czwartek. Weryfikacja przelew. We wtorek wniosek odrzucony. Żona zakładała w piątek. Nie przyszedł nawet mail ze wniosek złożony. A przelew wykonała.

 95. Do tej pory miałem u nich konto założone przy promo zwrot 270zł. Mój wniosek również odrzucony, a starą kartę która miała być płatna już zamknąłem w banku i konto też.
  Ich strata nie mam zamiar tego wyjaśniać… 😛

 96. Wniosek jest odrzucany ze względu na błędne dane we wniosku więc proszę jeszcze raz złożyć wniosek.

  Zawsze wniosek jest odrzucany jeśli dane z wniosku są niezgodne z danymi konta z którego wykonywany jest przelew. Innego powodu odrzucenia nie ma.

 97. Mam pytanie. Z tego co widzę, większość usług jest darmowa, a co z tym? 'klienta posiadającego usługę BZWBK24 internet' – koszt 10 zł miesięcznie. Nie mogę się tego doszukać. Czy muszę się zobowiązywać do tej usługi? jest to gdzieś na umowie? czy jest to opcja, którą można zaznaczyć celowo na koncie internetowym.

 98. @up up
  To akurat Twoja strata bo przecież bank nieźle płaci. Najpierw 100 zł na start a potem 4% na koncie i darmowa karta.

  Czy komuś odrzuciło wniosek jak zakładał przez kuriera? Ten sposób jest chyba bezpieczniejszy na ostatni dzień promocji?

 99. Czasami jest problem z nazwami ulic (skróty), innym razem z numerem domu: czasami jest 23/6 a czasami 23 m. 6.

  Na razie nikt, kto zakładał przez kuriera nie pisał o problemach, więc coś w tym jest.

 100. Próbowałem sie dowiedziec co z moim wnioskiem i zadnej informacji, wydluzyli czas realizacji do 7 dni ktore zaraz mina. Bralem przez kuriera. Moze oni od razu z kurierem karte bankomatowa chca dostarczyc i dlatego to tak długo trwa?

 101. Właśnie otrzymałem wyjaśnienia z banku odnośnie długiego czasu oczekiwania na potwierdzenie:

  "W wyniku bardzo dużego zainteresowania akcją "Konto Godne Polecenia na 4% bez opłat za kartę i z premią pieniężną aż 100 złotych" wystąpiły pewne opóźnienia w procesie obsługi złożonych wniosków. Bank informuje, że każdy z prawidłowo złożonych wniosków internetowych zostanie obsłużony zgodnie z obowiązującymi w Banku procedurami. Informujemy, że czas otwarcia wszystkich kont założonych w ramach akcji pozwoli na swobodne spełnienie przez Klientów pozostałych wymagań akcji, niezbędnych do otrzymania premii przewidzianej Regulaminem.
  Wszystkich uczestników Akcji, którzy otrzymali automatyczną informację o odrzuceniu ich wniosku przez Bank, a którym nie udało się ponownie złożyć wniosku, prosimy o kontakt z Organizatorem Akcji, za pomocą formularza kontaktowego dostępnego pod adresem http://godnepolecenia.zpremia.pl/promocja/kontakt/ . Takie zgłoszenia będą rozpatrywane w trybie indywidualnego postępowania reklamacyjnego."

 102. Wedlug informacji ktore udalo mi sie zdobyc to wysylaja karty w ciągu 7-14 dni od zlozenia wniosku. Wniosek uzupelnilem w sobote. Podobno kurier został wyslany 3 dni temu ale moim zdaniem to sciema. Obsluguje to ponoc dhl. Jak poprosilem o numer przesylki to oczywiscie nie wiedza. A co z promocja 500pkt payback? Przez ta opieszalosc na pewno nie wykonam juz transakcji by sie zaksiegowaly. Bede pisal reklamacje wiec do payback, bo to nie moja wina.

 103. @up
  Właśnie dlatego trzeba było złożyć wniosek na początku promocji żeby zdążyli przysłać kartę, żeby zdążyć nią zapłacić min tą stówę żeby płatność jeszcze się zaksięgowała w listopadzie. Czyli płatność najpóźniej wykonać dzisiaj.

 104. Mnie, żonie i koledze odrzucili wniosek internetowy, wiec zlozylismy raz jeszcze z opcja kuriera, no trudno, ich koszty… Jak ktos ma bardziej zlozona nawe ulicu lub aleję/osiedle/plac zapewne czesto wystepuja problemy z akceptacja wnioskow poprzez przelewy.

 105. Masakra, oni nic nie wiedza, jeden konsultant przeczy drugiemu… jeden mowil ze dhl doatarcza i ze w srode nadali kuriera, teraz inna konsultantka stwierdziła ze nadali inpostem i ze nastapilo to w dniu dzisiejszym. Czy listonosz ma jeden dzien na dostarczenie przesylki? Pisaliscie ze dzwonia rano, poki co nikt nie zadzwonil… to jakas kpina z klientów, niech bzwbk za 2 lata sprobuje pobierac oplaty za konto, to na pewno od nich uciekne…

 106. U mnie wyskoczył błąd, ale po mailowym kontakcie poproszony zostałem o ponowne wysłanie i przyjęli. Od konsultanta wiem że 2 i 3 konto na 4% należy założyć przez infolinię a umowy prześlą kurierem. Mam pytanie do 2 i 3 konto, czy trzeba do nich kolejne karty wybierać, czy te konta będą pod tą samą umową w banku i z tą samą kartą?
  Czy na umowach o konto jest zaznaczone że jest na 4% i z premią? bo u mnie nic nie jest napisane.

 107. Przecież regulamin jasno mówi w jaki sposób składać wniosek i już wyżej ten temat był poruszany. Ja już mam w ten sposób założone trzy konta.

 108. W końcu dostałem umowę (oczywiście sam musiałem się pofatygować do oddziału inpostu – kurier już dzwonił jak był pod drzwiami około 10 rano…) A wcześniej zapewniano mnie, że będzie wcześniej dzwonił i się umawiał – tak tak… między bajki można to sobie włożyć. Dzień po podpisaniu umowy konto zostało aktywowane. Uf… Przerażają mnie póki co te niskie limity przelewów… można je niby podwyższyć, ale podobno trzeba mieć zgodę dyrektora oddziału, to jakiś żart? A, no i aktywowałem kupon payback 500 pkt za 1 transakcję kartą w miesiącu aktywacji ekuponu. Więc w sumie idealnie, umowa podpisana 1 grudnia, zawsze to 500 punktów (5 zł). Jeszcze teraz jak przyjdzie karta to połączyć konta Payback i już … Mam nadzieję, że naprawdę do tego 2017 roku będzie konto bez opłat … żeby się zaraz nie okazało, że zmienią taryfę… bo bym się delikatnie mówiąc zdenerwował. Wszystkiego dobrego nowym klientom BZWBK.

 109. Mam pytanie odnośnie wspomnianych wcześniej sugestii dotyczących limitów przelewu, czy opłatach za przelewy. Czy mógłbyś Darku rozjaśnić tę sytuację?

 110. A jakie limity są u Ciebie?

  Muszę sprawdzić jak limity wyglądają u rodziców. Na tą chwilę nie wiem co znaczy "niskie limity" 🙂

 111. @Darek
  Masz potwierdzenie tych dodatkowych 500p. payback http://i.imgur.com/GT4xtKG.png
  Zostały przyznane 30 listopada, te 24p. poniżej to oczywiście punkty za obowiązkową płatność min. 100zł w tej promo. I po co było tyle pajacować i kasować wypowiedzi komentujących?

  @limity przelewu
  W BZWBK domyślnie na każdym KGP jest ustawiony jednorazowy, dobowy limit 10000zł na przelewy zewnętrzne i nie da się tego swobodnie zmienić. Przykładowo w aliorze nie ma limitu, w tojocie podczas zakładania deklarowało się ile ma być limitu, w BPH do nie dawna też nolimit ale wprowadzają sukcesywnie tłumacząc się wymogami nadzoru bankowego lecz w każdej chwili można limit dowolnie zmienić.

 112. Przecież nie kasowałem żadnej konstruktywnej wypowiedzi. Po Twojej informacji dopisałem informację o punktach Payback do wpisu i podziękowałem.

  Natomiast jak ktoś nie umie się wyrażać i wysuwa bezpodstawne oskarżenia to co innego pozostało?! Oferowałem wyjaśnienie sprawy przez maila lub skype'a.

  Promocja z powodu problemów technicznych była przesuwana dwa razy. Po prostu organizator wolał, żeby wszystko szło bez problemów, bo wiadomo jakie potem pojawiają się komentarze jak coś jest nie tak (patrz np. Comperia Bonus 5).

 113. Organizator będzie informował o zakwalifikowaniu do nagrody i potrzebie wypełnienia danych do przelewu nagrody (wraz z linkiem do profilu, gdzie się wypełnia te dane).

  Na blogu będę informował o potrzebie wypełnienia tych danych. Wystarczy uważnie czytać albo zapisać się na newsletter 🙂

 114. Czy wie ktoś w jaki sposób mogą być wykorzystywane przez bank zgody do przetwarzania danych osobowych do celów marketingowych?
  Domyslam się ze zgadzając się dane zostaną sprzedawane i telefon ze skrzynką będzie spamowany, ale czy wiążą się z tym inne konsekwencje?
  Czy przy wypowiadaniu umowy, dane zostaną przez bank usunięte i zakończony zostanie handel danymi?

 115. Witaj Uczestniku akcji „Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł"!
  Przypominamy, że dziś upływa termin spełnienia warunków uprawniających do otrzymania premii, czyli:
  – zawarcia z Bankiem Umowy o Konto Godne Polecenia w akcji „Konto na 4%” za pomocą przelewu internetowego lub za pośrednictwem kuriera
  – wykonania płatności bezgotówkowych Kartą wydaną do konta na łączną kwotę minimum 100 zł.

 116. A ja do dzisiaj nie otrzymałem karty. Kurier nie odebrał ode mnie ksera dowodu (mimo, że o to pytałem i niemal chciałem mu wcisnąć do ręki). Czy w takim wypadku da się coś zrobić?

 117. Nie wiem jak wygląda sprawa karty dodatkowej. Ja po prostu założyłbym konto dla żony. Więcej kont = więcej środków oprocentowanych na 4%.

 118. od 5 stycznia obowiązuje nowa tabela prowizji i opłat. za karte pobiera sie 7zł chyba ze wykonasz 5 transakcji.
  Mi tez pobrało 7zł.
  Pytanie czy mogę zlikwidować teraz kartę? Czekam tylko na nagrodę.

 119. By być zwolnionym z opłaty i otrzymać premię w wysokości 100zł należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  Jeżeli pobrało 7zł to znaczy ze zgoda nie jest wyrażona. Należy się skontaktować z bankiem bądż szukać w ustawieniach i taką zgodę wyrazić.
  Pobranego 7zł nie da się odzyskać.
  Informacje od pracownika banku.

 120. Znalazłem to w ustawieniach, zaznaczyłem i aktywowałem.
  Wydawało mi się że podczas zakładania konta wszystkie wymagane zgody zaznaczyłem !
  Mam nadzieje teraz że już za miesiac opłaty nie będzie a i premia 100zł mi nadal będzie przysługiwać ….

 121. "od 5 stycznia obowiązuje nowa tabela prowizji i opłat. za karte pobiera sie 7zł chyba ze wykonasz 5 transakcji."

  Bzdura. Mam wykonane za grudzien 7 transakcji karta za laczna kwote 209,64 i tez mi pobrali 7 zl. NA ta chwile widze na stronie internetowej BZWBK przy koncie godnym polecenia oplata za
  MasterCard Omni / MasterCard PAYBACK Omni – 7 zl bez zadnych wylaczen typu iles tam transakcji na jakas tam kwote! SKANDAL!

 122. Teraz doczytalem
  "Pamiętaj, że aby skorzystać z promocji cenowej dotyczącej karty we wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną (nie możesz złożyć również sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych). Możesz otworzyć tylko jedno konto z wykorzystaniem przelewu internetowego (weryfikacyjnego) z innego banku."

  Pytanie czy komus NIE POBRALO oplaty za karte? Jestem na 100% pewien , ze zgody byly zazanczone!

 123. Najlepsze, ze caly czas przychodzily maile o tresci
  "Witaj Uczestniku akcji „Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł"!
  Przypominamy, że 31 grudnia upływa termin spełnienia warunków uprawniających do otrzymania premii, czyli:
  – zawarcia z Bankiem Umowy o Konto Godne Polecenia w akcji „Konto na 4%” za pomocą przelewu internetowego lub za pośrednictwem kuriera
  – wykonania płatności bezgotówkowych Kartą wydaną do konta na łączną kwotę minimum 100 zł.
  "

  Ani slowa o zgodach marketingowych. Oczywiscie je teraz wlaczylem. Pytanie, czy bedzie sie to liczyc do wyplaty premi.

 124. Mnie i mojej żonie też zabrali po 7 zł. Trzeba zacząć zorganizowaną akcję protestacyjną na facebook'u. To medium zrobi swoje – tak przynajmniej przypuszczam. Właścicielem większściowym BZWBK jest Banco Santander SA. Nie dajmy się.

 125. Aż musiałem zalogować się i sprawdzić. Zgodnie z ustaleniami nie pobrali opłaty za kartę. Konto założyłem dokładnie, zgodnie z przepisem blogowym, za pomocą przelewu z innego banku a dwa pozostałe kurierem.

 126. Ja tak samo robiłem jak w opisie na blogu …… I oplate pobrali. Teraz na dniach jak sprawdzałem po zalogowaniu na konto to nie było zaznaczonej tej zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Teraz mam zaznaczoną.
  Mam nadzieje że już nic więcej nie wyjdzie nieprzewidywanego …

 127. Mi nie pobrało na żadnym z 3 kont opłaty. Zgody miałem zaznaczone. Nie miałem tylko tych zgód na stronie promocji (względem Agory).

 128. "Zgody marketingowe" miałem i mam w dalszym ciągu zaznaczone, sprawdziłem właśnie online. Mimo to, zgodnie z tym co pisałem wcześniej: 7 zł z konta zniknęło z zeszłym tygodniu. Infolinia nie jest w stanie mi odpowiedzieć dlaczego, reklamacja złożona w trybie online procesuje się od 6 dni i… nadal zero odpowiedzi. Odpowiedź konsultanta infolinii: "sprawa jest w dalszym ciągu analizowana" (?). Ech… a miało być tak pięknie 🙂

 129. Sprawdzajcie swoje umowy! Moja zona tez ma w umowie zgody zaznaczone, a połkneło 7 zl. Reklamacja juz zlozona. Zdziwienia na infolini nie bylo!!

 130. Najpierw sprawdzilem w umowie czy zgody byly zaznaczone. Byly. Jeden telefon na infolinie. Pani oczywiscie, ze zgody trzeba miec zaznaczone. Ja, ze sa. No i tyle.

 131. No faktycznie. Sprawdziłem teraz umowe i jest taka strona w niej – Oświadczenie rejestracyjne. Najpierw jest TAK dotyczące Paybacka, a pod spodem x 2 zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  Więc z mojej strony wszystko jest ok. Reklamacja złożona pare dni temu. Zobaczymy co z niej wyniknie !

 132. Potwierdzam – też otrzymałem wczoraj maila 🙂
  Jest zapis :
  "w tym celu prosimy o zalogowanie się do panelu pod adresem godnepolecenia.zpremia.pl i wypełnienie udostępnionego formularza"
  Owszem wypełniłem wszystko, ale pod spodem jest regulamin nie do tej promocji. Mnie się wyświetla – regulamin akcji promocyjnej z Grouponem. Przejmować się tym ? Wszystko ok ?
  A z drugiej strony – po co im te dane, skoro i tak mają nasze dane i nr rachunku bankowego u siebie. Nie mogą odrazu na założone w promocji konto przelać ?

 133. Mi napisali, że wziąłem udział w promocji od 5 do 27 listopada, w której chodziło o to samo – tylko, że tego nie zrobiłem, groupona kupiłem 11 grudnia, zarejestrowałem się u nich 12 grudnia i tego dnia złożyłem wniosek o konto. Miałem konto w BZWBK jakieś 5 lat temu,nie koliduje to z regulaminem, ale myślicie, że mogło być powodem ich pomyłki?

 134. Sprawa zgód marketingowych… Gdzie sprawdzić co dokładnie dzieje się z naszymi danymi? Komu Agora sprzeda itp? Bo może za 100 zł. sprzedamy się całemu światu…

  Sprawa kserokopii Dowodu Osobistego.
  Czy praktykował ktoś by tę kopię podpisać po skosie, np. nazwą banku, w którym składamy tę kopię? Nie zasłoni to danych a uchroni nas przed „wypłynięciem” tej kopii, bo trzeba dużo zachodu by ten napis wymazać w programie graficznym.

 135. U mnie nie ma premii !!! – ,,Niestety nie udało się! Przykro nam nie założyłeś konta". Tak napisali w aplikacji, w której trzeba było wypełnić dane do wypłaty premii. To jakaś kpina, konto zostało założone i wszystkie warunki były spełnione. Czy ktoś się z tym spotkał. Muszę złożyć reklamację.

 136. U mnie nie ma premii !!! – ,,Niestety nie udało się! Przykro nam nie założyłeś konta". Tak napisali w aplikacji, w której trzeba było wypełnić dane do wypłaty premii. To jakaś kpina, konto zostało założone i wszystkie warunki były spełnione. Czy ktoś się z tym spotkał. Muszę złożyć reklamację.

  u mnie tak samo. warunki spełnione, premii brak

 137. Minął 29 lutego a do tej pory kasy na koncie nie ma. A miało być najpóźniej do 29 lutego:) U was też brak wpłaty?

 138. Osoby, które nie dostały premii powinny jak najszybciej wysłać formularz reklamacyjny na stronie promocji.

  Czy wypełniliście wcześniej dane do przelewu premii?

 139. U mnie także brak wpłaty.
  Spełniłem warunki, po otrzymaniu maila tego samego dnia uzupełniłem dane.
  Złożyłem reklamację i czekam na odpowiedź Agory. Jeśli nie odpiszą, pozostaje UOKiK.

 140. Nie dostałem premii do 29 lutego. 3 marca otrzymałem mail, że muszę uzupełnić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Tyle, że tę zgodę miałem już zaznaczoną wcześniej (sprawdzałem w bankowości elektronicznej oraz poprzez infolinię). Złożyłem reklamację poprzez stronę promocji, to przysłano mi maila o dokładnie takiej samej treści co 3 marca. Numeru który przysłano w mailu nikt nie odbiera. Nie wiem o co kaman.

 141. 1 marca 2016 18:47 – Darek M. pisze: "Osoby, które nie dostały premii powinny jak najszybciej wysłać formularz reklamacyjny na stronie promocji"
  —-
  O jaką stronę tutaj chodzi, gdyż ja również nie otrzymałem przelewu, gdyż RZEKOMO nie wykonałem płatności karta na 100 zł?

 142. Co i jak pisałem we wpisie na temat odbioru premii: https://www.jakoszczedzic.pl/2016/01/uzupelnienie-danych-w-promocji-agory-i-konta-godnego-polecenia-4-procent-z-premia-100zl-w-bz-wbk.html

  Warto zapisać się na newsletter lub polubić stronę na Facebooku (i ustawić otrzymywanie wszystkich informacji). Wtedy takie ważne informacje nie umkną Waszej uwadze.

  Moja znajoma miała ten sam problem. Rzekomo nie było jakieś zgody zaznaczonej w banku …

 143. 1 marca 2016 18:06
  Anonimowy pisze: "Złożyłem reklamację i czekam na odpowiedź Agory. Jeśli nie odpiszą, pozostaje UOKiK"

  Poważnie? W zasadzie nie pozostaje nic innego … ciekaw jestem czy ktoś to już kiedyś robił?

 144. M MSZ pisze: "Numeru który przysłano w mailu nikt nie odbiera"

  Mowa tu o numerze (22)555.53.21? Spróbuj ten: 519.255.815 – to numer pracownika Agory.

 145. Po wysłaniu reklamacji (na adres: reklamacje@bankzpremia.pl) dostałem następującą odpowiedź:

  "Your ticket has been created with the ticket ID **** and subject "Brak wypłaty nagrody"

  Someone from our customer service team will review it and respond shortly.

  Regards,
  Agora Performance Support Team"

  Wygląda na to, że robią sobie żarty!

 146. Darek M. pisze: "Osoby, które nie dostały premii powinny jak najszybciej wysłać formularz reklamacyjny na stronie promocji"

  Zrobiłem to 3 dni temu – do dzisiaj brak potwierdzenia i jakiejkolwiek reakcji … co dalej? UOKiK? 🙂

 147. Adminie, czy można prosić o jakiś wpis odnośnie najlepszego terminu zamknięcia konta w bzwbk? promocja, z której skorzystało dużo osób (sama mam 12 kont) trwa do 30.06.2017 r., od 1 lipca opłata za kartę to 7 zł. Kiedy najlepiej złożyć wypowiedzenie? 30 maja? Ponoć bank pobiera 8 zł za przelanie kasy na inne konto, wobec tego kiedy powinnam sama dokonać przelewu żeby uniknąć ww. opłaty i skorzystać z odsetek za ostatni miesiąc, które zostaną naliczone 30 czerwca? Czy odsetki za ostatni miesiąc mi przepadną? Proszę o odpowiedź/wpis na ten temat.

 148. Jasne, pojawi się wpis na ten temat. Tak naprawdę to wystarczy póki co pozamykać karty. Samo konto będzie prowadzone bezpłatnie i nim można się zająć na spokojnie w lipcu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Smartfon lub tablet oraz 240 zł premii za założenie karty kredytowej Citibank

Ranking kont oszczędnościowych, listopad 2015 roku