w

Nju Mobile – PowerBank Nokia DC-16 o wartości 60 zł za nową aktywację (promocja przedłużona do 22.02)

Kolejna świetna promocji od nju mobile. Tym razem w zamian za aktywację nowego numeru z rachunkiem otrzymamy ładowarkę zewnętrzną Nokia DC-16 o wartości około 60 zł.
Jak znalazł przyda się wszystkim posiadaczom smartfonów, którym szybko kończy się energia 🙂

Szczegóły promocji – PowerBank za nową aktywację

Promocja „Prezent od nju” dostępna jest zarówno dla
nowych
jak i obecnych klientów.
Nowi klienci mogą przenieść numer z innej sieci lub aktywować nowy numer. Dotychczasowi klienci muszą natomiast dokonać aktywacji nowego numeru.
Każdy abonent może otrzymać maksymalnie dwa prezenty po złożeniu dwóch zamówień na “nju z rachunkiem”.
Tym razem wartość prezentu jest nieco wyższa i wynosi ok. 60 zł. Jest nim ładowarka przenośna „PowerBank” Nokia DC-16 o pojemności 2200 mAh. Przyda się wszystkim osobom, które aktywnie korzystają ze swojego telefonu i nie mają gdzie go podładować w ciągu dnia.
Promocja trwa od 30 stycznia do 15 lutego 2015
roku
lub do wyczerpania zapasów.

Jak skorzystać z promocji?

Aby otrzymać
prezent „PowerBank Nokia DC-16” należy:
 • W
  okresie promocji, tj. do 22 lutego 2015 r. złożyć zamówienie na „nju z
  rachunkiem” (strona promocji).

  • Uwaga: koniecznie wybierzcie e-fakturę.
   W przeciwnym razie zapłacicie 200 zł opłaty aktywacyjnej.
 • Również do 22 lutego 2015 r. wpisać numer zamówienia na stronie promocji i zaakceptować regulamin promocji.
Warunkiem otrzymania prezentu jest zawarcie umowy na „nju z rachunkiem”.
Powerbank zostanie wysłany na adres dostawy podany w zamówieniu w ciągu 30 dni od rozpoczęcia świadczenia usług.

Nju mobile to nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce za 19 zł, lub pełen wypas, tj. nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, SMS-y oraz 2 GB Internetu za 38 zł miesięcznie.

Więcej na temat oferty nju mobile w poprzednim wpisie.

17 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Właśnie czegoś takiego potrzebowałem. Dzisiejsze telefony to porażka. Coraz większa moc obliczeniowa, większe ekrany a baterie jak w starych Nokiach.

 2. Ja własnie aktywuje numery. Warto dodać że ładowarka działa na każdym smartfon a nie tylko Nokia 😛 (np Lumia)

 3. P.S teraz już numery aktywują się automatycznie.. bez potrzeby wpisywanua na stronie aktywacji / numeru. Macie jakieś pytanie aby szybko przenieść?

 4. Dobrze, że jesteś Luka. Zastanawiam się nad przeniesieniem z Plusa na Kartę. Zgarnąć prezent a potem może uciec do Virgin. Opiszesz co i jak się robi?

 5. Gdy wykonasz już połączenie albo sms po otrzymaniu nju mobile będzie do zapłaty 1-9 gr wtedy idziesz do Plusa salonu na drugi dzień i przenosisz numer "z dnia na dzień". Prosisz o to w salonie bo masz takie prawo. Ignoruj to co mówią "specjaliści" w salonach że przenosząc numer tak szybko można dostać karę od obecnego operatora czyli nju. W nju nie ma umowy na czas określony i możesz zabrać numer kiedy chcesz. A że w salonach tak mówią wynika z tego że oni nie czytali regulaminu nju mobile. Nie wiem czy będzie tak samo w Plusie bo korzystam z Play (i wiele osób którzy przenosili) ale to działa i jeszcze nikt nie dostał kary od nju. Gdy już aktywują Ci Plus na kartę wchodzisz na: https://virginmobile.pl/przenies-numer?gclid=CMGypq3Nz8MCFQ7KtAodaxMA4g i wypełniasz formularz. Niestety nie jest to wszystko online. Będziesz musiał/a odesłać podpisany papierek (jakąś umowe nawet jeżeli to na kartę). I oni poinformują Cię o aktywacji numeru z (kiedyś) nju. Także wg mnie lepiej idz do Play albo T-Mobile jeżeli karta będzie na chwile w Plusie. A po co idziesz do Virgin? Pewnie dobra oferta na kartę? 🙂

  • Virgin od wczoraj ma świetną ofertę. 29zl za rozmowy do wszystkich i na stacjonarne oraz 2GB Internetu.

   Juz niedługo więcej na blogu 🙂

   Sam tam będę przenosił swój numer.

 6. Virgin właśnie zepsuł swoją ofertę. 300 min, 4GB i nielimitowane SMSy za 26zł to była nieporównywalnie lepsza oferta. Wyróżniali się na tle Nju. Taniej i więcej danych a jednak w dobie smartphone'ów to jest ważniejsze.

  Teraz w tym progu cenowym zniknęło nawet płacenie za 6 miesięcy w przód za pomocą Paypala, za co było 10% zniżki. Można z tej opcji skorzystać dopiero przy abonamencie za 59zł.

 7. Nie wiem co ten nju odwala.. Dzis byłem w play przenieść numery i odziwo oddali po chwili bo już mam w play a byłem o 14. Numery „na juz” oddali. A Przeniosłem ojcu numer z okresem wypowiedzenia 30 dni to dopiero oddadzą… 05.04 … ;/ czyli z nastepnym okresem rozliczeniowym a numer od kilku msc… Masakra.

 8. poltorej tygodnia czekania, zeby otrzymac cos takiego: Z przykrością informujemy, że nie możemy zrealizować Twojego zamówienia 13360026 ponieważ mamy chwilowe problemy techniczne, które uniemożliwiają jego realizację.
  Bardzo przepraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Bilet do kina Cinema City za paczkę Tic-Tac’ów

Allegro: darmowe wystawianie, od 4 do 10 lutego 2015 r.