w

Alior Bank: 200 zł premii dla uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile

Alior Bank wspólnie z Mastercard prowadzi świetną promocję dla uczestników programu Bezcenne Chwile w ramach której można odebrać 16.000 punktów o wartości 200 zł w zamian za wykonanie zakupów na kwotę min. 50 zł i włączenie odroczonych płatności Alior Pay.

Promocja będzie trwała do 29.02.2024 r. lub do wyczerpania puli nagród (937). W przypadku jej wyczerpania bank przekaże na stronie promocji stosowną informację na dzień przed wyczerpaniem puli nagród.

EDIT: Promocja została zakończona!

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Alior Banku to sprawdź promocję:

→ 500 zł premii na start za Konto Jakże Osobiste + 200 zł od Mastercard + 240 zł zwrotu rocznie w Alior Bank

200 zł premii w ramach akcji „Bezcenne Chwile z Alior Pay”

„Bezcenne Chwile z Alior Pay” to aż 16 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile, wymienne na vouchery o wartości nawet 200 zł. Nagroda zostanie przyznana za spełnienie prostych warunków: Zrobienie transakcji kartą na min. 50 zł i włącz płatności odroczone Alior Pay w Alior Mobile do 29.02.br.

Dla kogo 200 zł w akcji „Bezcenne Chwile z Alior Pay”?

Z promocji mogą skorzystać osoby posiadające rachunek bankowy w Alior Banku wraz z aktywną kartą debetową zarejestrowaną w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Dodatkowo należy od dnia rozpoczęcia Promocji (tj. od 2.01.2024 r.) posiadać aktywne zgody na komunikację marketingową (z użyciem kanałów: sms, mms, telefon i IVR, email, bankowość elektroniczna, serwisy internetowe w tym portale społecznościowe) i utrzymać je do dnia otrzymania nagrody.

Jak otrzymać 200 zł w akcji „Bezcenne Chwile z Alior Pay”?

Jeśli spełnisz warunki uczestnictwa powyżej, to nagrodę otrzymasz w zamian za:

  • wykonanie transakcji bezgotówkowej lub gotówkowej kartą debetową Mastercard zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach na kwotę min. 50 zł
  • zawnioskowanie w Aplikacji Mobilnej Alior Mobile o Limit kredytowy Alior Pay oraz zawarcie Umowy o Limit kredytowy Alior Pay, jednocześnie refinansując w ramach wykorzystania tego limitu wybraną transakcję obciążającą Rachunek bankowy na kwotę minimum 50 zł

Nagroda zostanie przyznana i przekazana na rachunek programu Bezcenne Chwile w ciągu 7 dni od dnia spełnienia powyższych warunków.

Punkty możesz wymienić na dowolne nagrody programu Bezcenne Chwile w ciągu 3 miesięcy od ich uznania na rachunku (same vouchery będą z kolei ważne dłużej).

Jeden Uczestnik może otrzymać tylko jedną Nagrodę.

Uwaga!

Usługa odroczonej płatności Alior Pay nie jest darmowa. Dlatego też polecam skorzystać z niej dla niskiej kwoty płatności i po otrzymaniu nagrody polecam ją zamknąć spłacając zadłużenie wynikające z tej usługi.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Bezcenne Chwile z Alior Pay”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

7% do 100 tys. zł i 6,5% do 250/300 tys. zł w VeloBank (+ 650 zł premii na start!)

Bezcenne Chwile 50 zł dla uczestników programu styczeń 2024

50 zł dla obecnych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile