w

7% do 100 tys. zł i 6,5% do 250/300 tys. zł w VeloBank (+ 650 zł premii na start!)

VeloBank ruszył z kolejną promocją podwyższonego oprocentowania na nowe środki, w ramach której nowi klienci mogą ulokować oszczędności na 7% do 100 tys. zł (50 tys. zł na koncie oszczędnościowym oraz 50 tys. zł na lokacie mobilnej na start). Dodatkowo nowi klienci ulokują do 250 tys. zł na 6,5%. Obecni klienci mogą z kolei ulokować 300 tys. zł na 6,5% w skali roku.

To jeszcze nie wszystko! Nowi lub powracający klienci VeloBank zyskać mogą łatwą premię 650 zł na start za otwarcie VeloKonta (600 zł w postaci 10% moneyback + 50 zł w programie poleceń).

Aktualna promocja:

→ Prześwietlenie promocji: 650 zł na start za VeloKonto + 7% dla oszczędności

Lokata mobilna 7% na 2 miesiące w VeloBank

Lokata Mobilna na Start to propozycja dla osób, które wcześniej nie korzystały z takiej lokaty. Na Lokacie Mobilnej na Start ulokować można środki w wysokości do 50 tys. zł na promocyjne 7% w skali roku na okres 2 lub 6 miesięcy.

Lokata Mobilna Na Start dostępna jest wyłącznie dla osób, które aktywują pierwszy profil w bankowości mobilnej i jednocześnie posiadają wyrażone zgody marketingowe.

Lokatę Mobilną na Start założyć można w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Z kolei nadwyżkę środków można ulokować na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym również na 7% w skali roku do również do 50 tys. zł (dla nowych klientów) oraz 6,5% dla nadwyżki do 300 tys. zł. Nieco inne warunki obowiązują obecnych klientów którzy otrzymają 6,5% do 300 tys. zł (na nowe środki).

Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 7% do 50 tys. zł oraz 6,5% do 300 tys. zł

Nowa odsłona oferty specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” (edycja 1/2024) przynosi nam wyższe oprocentowanie 7% w skali roku do 50 tys. zł oraz 6,5% dla nadwyżki od 50 tys. zł do 300 tys. zł dla nowych / powracający klientów VeloBank oraz 6,5% do 300 tys. zł dla obecnych klientów, którzy wpłacą nowe środki.

Aktualna promocja konta oszczędnościowego potrwa do 1 lutego 2024 roku.

Oprocentowanie w Ofercie „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”:

Jeśli potrzebujecie ulokować wyższe kwoty, to w pierwszej kolejności polecam założenie drugiego konta dla małżonka (za każde konto otrzymacie 650 zł premii na start!). Oczywiście ta opcja nie jest dla wszystkich. Pozostałe osoby mogą skorzystać z oferty innych banków lub alternatywnie ulokować środki na 5,8% w skali roku na lokacie na nowe środki w VeloBank.

Promocyjne odsetki wyliczane są codziennie na koniec dnia, a nasze środki możemy wpłacać i wypłacać w każdym momencie bez utraty odsetek, co jest dużą zaletą kont oszczędnościowych.

Do promocji możesz przystąpić do 1 lutego 2024 roku, wpłacając nowe środki do tego dnia.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać 7% na EKO?

Promocyjne oprocentowanie 7% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym przeznaczone jest dla osób posiadających wyrażone zgody marketingowe wobec działalności banku (zgody na marketing dla firm powiązanych kapitałowo / współpracujących nie są wymagane i polecam zostawić je odznaczone, aby nie otrzymywać niepotrzebnych ofert). Zgody marketingowe wobec banku możesz z kolei wycofać po zakończeniu promocji.

Promocja dostępna jest dla wszystkich: zarówno dla obecnych jak i nowych klientów VeloBanku, którzy posiadają lub założą VeloKonto i Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO), a następnie ulokują na nim nowe środki do 1 lutego 2024 roku, tj. nadwyżkę ponad saldo ulokowane w VeloBank na dzień 9.01.2024 r.

Jak ulokować oszczędności na 7% w skali roku?

 • Złóż wniosek online o VeloKonto z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym na 7% [jeśli jeszcze go nie posiadasz] podając kod polecający otrzymany od znajomego za co otrzymasz dodatkowe 50 zł premii (możesz użyć naszego pewnego kodu: RZ1G2B)
  • wyraź przy tym zgody marketingowe na rzecz banku (nie trzeba wyrażać zgód wobec podmiotów powiązanych). Zgody sprawdzisz w bankowości elektronicznej, możesz też je potwierdzić pisząc wiadomość do banku lub dzwoniąc na infolinię
Kod polecający VeloBank - kwiecień 2024
 • Wpłać nowe środki do VeloBanku na Elastyczne Konto Oszczędnościowe 8% nie później niż do 1.02.2024 roku, które będą nadwyżką ponad saldo z dnia 9 stycznia 2024 roku.

To wszystko! Środki wpłacone na Elastyczne Konto Oszczędnościowezostaną automatycznie objęte promocyjnym oprocentowaniem 7%/6,5% w skali roku na okres 92 dni od dnia wpłaty.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBank to:

 • Oprocentowanie: 7% / 6,5% w skali roku
 • Kwota maksymalna: 50/300 tys. zł
 • Kapitalizacja: miesięczna, na koniec miesiąca
 • Dodatkowe warunki: nowe środki na dzień 9.01.2024 r.
 • Wpłata i wypłata środków bez utraty odsetek
 • 0 zł za przelewy na lokaty w VeloBank
 • 0 zł za pierwszą wypłatę pieniędzy w miesiącu
  • 9 zł za kolejne wypłaty

→ Przejdź do: Konto oszczędnościowe na 7% w skali roku w VeloBank

VeloKonto w VeloBank

Aby założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe trzeba posiadać konto osobiste (VeloKonto). Jeśli nie chcesz zakładać konta to wciąż możesz skorzystać z oferty lokat na nowe środki, które to wymagają jedynie dostępu do bankowości elektronicznej.

Osobiście polecam jednak z czystym sercem założenia VeloKonta (teraz dodatkowo z premią do 650 zł na start), które będzie prowadzone całkowicie za darmo bez żadnych warunków, z kolei opcjonalna karta debetowa będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią co najmniej 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie przy czym płatności te muszą zostać rozliczone w tym samym miesiącu (dlatego też nie polecam ich wykonywać w trzech ostatnich dniach miesiąca).

VeloKonto w VeloBank to:

 • 650 zł premii na start
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego
 • 0 zł za obsługę karty pod warunkiem wykonania min. 5 płatności na dowolną kwotę
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • bezwarunkowe 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce
 • 0 zł za wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce po wykonaniu 5 płatności kartą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK’a
 • 7% / 6,5% na EKO do 300 tys. zł
 • 7% na lokacie mobilnej na start do 50 tys. zł
Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki 7% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym – edycja 1/2024”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

650 zł premii z kontem BNP Paribas w akcji „Skocz w nowy Rok” [edit: +200 zł za rejestrację karty]

Alior Bank: 200 zł premii dla uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile