w

Nowość! Premia 300 zł za Darmowe konto osobiste w Raiffeisen Digital Bank [+ 8% dla oszczędności do 200 tys. zł]

Powiało nowością! Raiffeisen po sprzedaży polskiego banku grupie BNP Paribas, powrócił do nas w nowej formie ze świetną promocją na start. Raiffeisen Digital Bank, bo o nim mowa to cyfrowy bank oferujący całkowicie darmowe konto osobiste wraz z kartą wirtualną i teraz w ramach promocji za jego otwarcie zyskamy aż 300 zł zwrotu w formie 50% moneyback za wykonane płatności.

Raiffeisen Digital Bank daje nam też możliwość ulokowania oszczędności na koncie oszczędnościowym na 8% w skali roku do kwoty 200.000 zł, darmowymi wpłatami i wypłatami bez limitów.

Promocja z premią 300 zł na start będzie trwała do 30.11.2023 roku. Warto się jednak spieszyć, promocja jest bowiem ograniczona do 2000 wypłat cashbacku!

→ Konto Raiffeisen Digital Bank + 8% dla oszczędności

Raiffeisen Digital Bank – prześwietlenie oferty

Od razu zaznaczę, że prowadzenie konta w Raiffeisen Digital Bank wraz z kartą wirtualną jest całkowicie bezpłatne bez żadnych warunków. Kartę bez problemów dodamy do Apple Pay czy Google Pay.

Co więcej, za darmo otrzymujemy też nielimitowane wypłaty ze wszystkich bankomatów z funkcją zbliżeniową bez limitu (opłata może być pobrana przez operatora bankomatu – co dzieje się czasem za granicą i dotyczy to wszystkich kart).

Konto osobiste w Raiffeisen Digital Bank to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta osobistego
 • 0 zł za wirtualną kartę debetową Visa Gold
 • 0 zł za krajowe przelewy
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów z funkcją zbliżeniową w kraju i za granicą
 • Prosta i intuicyjna aplikacja mobilna
 • 8% do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym do 31.12.2023 r.
300 zł zwrotu od Raiffeisen Digital Bank w formie 50% moneyback

Promocja „Pay&Rate” to aż 50% cashback do 300 zł za zakupy online wykonane darmową kartą wirtualną Visa Gold. Aby otrzymać do 300 zł zwrotu wystarczy dokonać i ocenić co najmniej 3 transakcje zakupu online o wartości 50 zł lub więcej za pomocą funkcji Pay&Rate w aplikacji Raiffeisen Digital Bank.

Promocja obowiązuje od 1 października do 30 listopada 2023 r. Sam cashback zostanie z kolei wypłacony 15 grudnia 2023 roku.

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci Raiffeisen Digital Bank.

Aby otrzymać 300 zł premii od Raiffeisen Digital Bank:

 • Przejdź na dedykowaną stronę Raiffeisen Digital Bank na swoim smartfonie oraz pobierz i zainstaluj aplikację mobilną Raiffeisen Digital Bank klikając link pobierz na tej stronie promocji.
  • W aplikacji wypełnij wniosek o konto osobiste i zweryfikuj swoją tożsamość „na selfie”, co zajmie Ci kilka minut
  • Podpisz umowę o konto i wirtualną kartę debetową, którą będzie można płacić natychmiast po założeniu konta
 • Zasil swoje konto kwotą, którą planujesz wydać. Pełny zwrot otrzymasz wydając łącznie kwotę 600 zł (50% od wydanej w ten sposób kwoty). Zatem polecam zasilić konto np. kwotą 700 zł.
 • Dokonaj i oceń co najmniej 3 transakcje e-commerce (zakupy w sklepach internetowych) o wartości 50 zł lub więcej każda za pomocą funkcji Pay&Rate

Teraz pozostaje Ci już tylko czekać na cashback, który zostanie przelany na Twoje konto 15 grudnia 2023 roku pierwszym 2000 osobom.


Wykluczenia

Z promocji wykluczone zostały następujące transakcje:

 • wypłaty gotówki w bankomatach dokonywane lub ręczne wypłaty gotówki w podmiotach oferujących ręczne wypłaty gotówki (na przykład w sklepach Żabka),
 • przelewy między rachunkami,
 • transakcje realizowane pomiędzy kartami,
 • przekazy pieniężne realizowane przy użyciu usług telegraficznych,
 • zakupy voucherów/bonów/kuponów,
 • transakcje zawierane w celu zasilenia rachunków u maklerów/dealerów papierów wartościowych, rachunków wykorzystywanych na potrzeby usług reklamowych (takich jak Google Ads), kont na platformach hazardowych, instytucji finansowych świadczących usługi inwestycyjne (takich jak domy maklerskie) oraz rachunków instytucji pozafinansowych świadczących usługi inwestycyjne (takich jak giełdy/brokerzy walutowi lub giełdy/brokerzy kryptowalut),
 • transakcje zasilające rachunki w innych instytucjach finansowych;
 • transakcje związane z kampaniami crowdfundingowymi, finansowaniem i darowiznami na rzecz: organizacji politycznych, organizacji religijnych, stowarzyszeń motoryzacyjnych, organizacji charytatywnych świadczących usługi społeczne oraz darowizn na rzecz wszelkich organizacji członkowskich innego typu, które nie mieszczą się w wyżej wymienionych typach organizacji.
8% do 200 tys. zł na koncie oszczędnościowym

Raiffeisen Digital Bank posiada w swojej ofercie wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe na 8% w skali roku do 200 tys. zł. Jest to zatem obecnie najlepsza oferta oszczędnościowa na rynku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało do 30 grudnia 2023 roku, zatem szybsza wpłata pozwoli dłużej cieszyć się z wyższego oprocentowania.

Co ciekawe, odsetki naliczane są każdego dnia, a wypłacane na rachunek konta oszczędnościowego ostatniego dnia każdego miesiąca. W każdej chwili możemy dokonywać darmowych wpłat i wypłat środków z tego konta. Duża elastyczność tej oferty jest kolejną dużą zaletą.

Wady konta oszczędnościowego Raiffeisen Digital Bank?!

Oferta ma niestety jedną wadę. Jest nią to, że konto zakładamy w banku austriackim a nie polskim i w związku z tym opłacany będzie austriacki podatek od zysków kapitałowych. Jest on wyższy niż polski „podatek Belki” – 25% vs 19%.

Wyższego podatku można jednak uniknąć wypełniając druk rezydencji podatkowej IS-QU1, podbijając go w polskim Urzędzie Skarbowym i przesyłając taki formularz do Raiffeisen Digital Bank.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Cashback z Pay&Rate”

Tabela opłat i prowizji – Raiffeisen Digital Bank

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Asa
Asa
9 miesięcy temu

Pojawiają się e jakieś negatywne opinie na temat banku. Czy mógłby się autor odnieść do nich? Bo jeśli to prawda, to szkoda czasu.

Felek
Felek
9 miesięcy temu
Reply to  Darek

Też założę

Felek
Felek
9 miesięcy temu
Reply to  Felek

Czekaj, chyba po promocji?

Felek
Felek
9 miesięcy temu
Reply to  Darek

na razie obalam, mój wniosek się mieli (od 12.10.23), a strona Banku utrzymuje i podtrzymuje 8% na rachunku oszcz. Zobaczymy co przyniesie jutro

Co myślisz?

Będzie HIT! Aż 600 zł premii za konto w Santander Bank Polska [+ krótsza karencja i do 300 zł zwrotu za rachunki!]

program poleceń Santander 2024

Po 100 zł w programie „Polecam mój bank” w Santander [+ 500 zł za otwarcie konta]