w

Po 100 zł w programie „Polecam mój bank” w Santander [+ 500 zł za otwarcie konta]

Program poleceń Polecam mój bank Santander 2023

Ruszyła 6. edycja programu „Polecam mój bank” w Santander Bank Polska, w którym obie strony polecenia otrzymają nagrody po 100 zł. Osoba polecona może dodatkowo otrzymać aż 500 zł premii za świetne Konto Jakie Chcę + możliwość ulokowania oszczędności na 8% w skali roku.

Konto Jakie Chcę zakładane w promocji będzie prowadzone za darmo po spełnieniu dwóch prostych warunków: zapewnienia wpływów 500 zł miesięcznie + wykonania 1 płatności na dowolną kwotę. Dodatkowo za 0 zł otrzymujemy kartę debetową, wybrane bankomaty, wszystkie bankomaty przy wypłacie BLIK oraz przelewy natychmiastowe.

Aktualna, 7. edycja programu „Polecam mój Bank” będzie trwała do 30.04.2024 roku.

Prześwietlenie promocji konta Santander z premią znajdziesz w osobnym wpisie:

Odbierz 600 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander

Po 100 zł dla polecającego i poleconego w Santander

Szósta edycja programu poleceń „Polecam mój bank” w Santander Bank Polska to druga z kolei edycja z wyższą premią dla obu stron w wysokości 100 zł.

Nagrody 100 zł zostaną przekazane w formie voucherów do sklepów RTV EURO AGD, Biedronka, Decathlon, Zalando lub też w formie 4 biletów do kina Cinema City.

Polecający może otrzymać co miesiąc nagrodę za maksymalnie 5 poleceń w łącznej wysokości 500 zł.

Polecony może z kolei otrzymać 100 zł w programie poleceń oraz aż 500 zł dodatkowej premii w dwóch pozostałych promocjach (300 zł w gotówce od Santander + 200 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile). Łączna premia na start wyniesie więc aż 600 zł premii + możliwość skorzystania z programu do 300 zł zwrotów rocznie za domowe rachunki opłacane z konta.

Program poleceń Polecam mój bank Santander nagrody 2023
Kto może zostać polecony?

W 6. edycji programu „Polecam mój Bank” można zaprosić osobę posiadającą polskie obywatelstwo, która nie posiada konta osobistego Santander od 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto.

Tym samym warunki uczestnictwa zostały mocno ułatwione i jest to świetna wiadomość dla dawnych klientów Santander. Kolejne 500 zł premii za otwarcie konta można otrzymać pod warunkiem nie posiadania konta osobistego Santander od 1.01.2021 roku.

Kto może zostać polecającym?

Polecającym może z kolei zostać osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w Santander Bank Polska wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej lub mobilnej, która w czasie trwania obecnej edycji programu wykona co najmniej 1 płatność kartą do konta oraz posiada wyrażone zgody marketingowe (na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych oraz na EKK).

Jak otrzymać 100 zł z polecenia?

 • Do 31 stycznia 2024 r. złóż wniosek online o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową lub mobilną kartą debetową i usługami bankowości internetowej podają
  • Wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
  • Wyraź zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK)
  • Wyraź zgodę na ujawnienie informacji niezbędnych do otrzymania premii przez polecającego
 • Również do 31.01.2024 roku przystąp do programu poleceń „Polecam mój bank” podając kod otrzymany od polecającego lub nasz pewny kod poprzez wypełnienie wniosku w bankowości Santander internet lub aplikacji mobilnej Santander mobile.
  • Po zalogowaniu przejdź kolejno do zakładki „Oferta Banku” -> „Program poleceń” -> „Polecam bank”.
Santander kod polecający
 • Ostatnim krokiem jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą debetową do nowo otwartego konta na łączną kwotę min. 300 zł w terminie do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta

To już wszystko!

Teraz wystarczy czekać na nagrodę, którą odbierzesz w zakładce „Program poleceń”. Zostanie ona udostępniona tam do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków i jest ona zwolniona z podatku dochodowego. Uwaga! Na odbiór nagrody będziesz mieć tylko 30 dni od jej udostępnienia.

Zobacz też:

Łatwe 580 zł za konto w Santander Bank Polska [+ 8% dla oszczędności i do 300 zł zwrotu za rachunki]

Przykład.

Konto zakładasz w październiku 2023 r. Również w październiku rejestrujesz się w programie poleceń podając kod polecającego, a następnie wykonujesz płatności kartą debetową na łączną kwotę 300 zł do końca listopada 2023 roku. Nagroda zostanie udostępniona w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków programu.

Premia do 500 zł za polecanie konta

Po założeniu konta możesz przystąpić do programu poleceń i polecić konto znajomym czy też komuś z rodziny zgarniając do 500 zł premii za 5 skutecznych poleceń miesięcznie (100 zł za każde skuteczne polecenie).

Jako polecający musisz mieć wyrażone zgody marketingowe oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, jak również zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK).

Polecający dodatkowo musi wykonać 1 płatność kartą w czasie trwania programu. Musi też posiadać wyrażone zgody marketingowe.

Jak przystąpić do programu poleceń?

Do programu poleceń „Polecam mój Bank” przystąpisz przez system bankowości Santander Internet. Po zalogowaniu przejdź kolejno do zakładki „Oferta Banku” -> „Program poleceń” -> „Polecam bank”.

Konto Jakie Chcę Santander: prześwietlenie

Santander Konto Jakie Chcę zalety
Konto Jakie Chcę to:

 • 600 zł premii na start
 • Do 300 zł zwrotu rocznie za domowe rachunki
 • 0 zł za prowadzenie konta po zapewnieniu wpływu min. 500 zł i wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (kartą lub BLIKIEM)
  • 6 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową po spełnieniu warunku aktywności
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty Santander
 • 0 zł za pozostałe bankomaty w Polsce dla osób do 26. roku życia
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wpłatomaty Santander
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir i Bluecash
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
Dokumenty / linki:

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 6”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Nowość! Premia 300 zł za Darmowe konto osobiste w Raiffeisen Digital Bank [+ 8% dla oszczędności do 200 tys. zł]

500 zł premii na start za Konto Jakże Osobiste + 240 zł zwrotu rocznie w Alior Bank