w

400 zł premii za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto w Citibank

CitiKonto Citibank listopad 2023 premia 400 zł

Citibank ruszył z kolejną promocją bezwarunkowo darmowego CitiKonta z premią na start w wysokości 400 zł przelewem na konto + opcjonalnie możliwością jej powiększenia o kolejne 990 zł za otwarcie karty kredytowej Citi Simplicity.

Podkreślam, CitiKonto zakładane w promocji to całkowity i bezwarunkowy brak opłat bez haczyków za: prowadzenie rachunku, prowadzenie karty debetowej, wybrane bankomaty oraz za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów miesięcznie.

Zatem nic nie ryzykując, zyskasz 400 zł premii na start + dla chętnych kolejne 990 zł w promocji karty kredytowej Citi Simplicity, która również będzie prowadzona za darmo bez żadnych warunków przez pierwszy rok.

Promocja będzie trwała do 30 listopada 2023 r. lub do wyczerpania puli 4000 otwartych kont. Po jej wyczerpaniu link przestanie działać i nie będzie można złożyć wniosku o konto.

→ Przejdź do: 400 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

400 zł premii pieniężnej za darmowe CitiKonto

W ramach wakacyjnej promocji CitiKonta w Citibank zyskamy 400 zł premii za darmowe konto + opcjonalnie kolejne 990 zł po założeniu karty kredytowej dając łącznie aż do 1400 zł premii za pakiet konto + karta kredytowa! Oczywiście możecie skorzystać z samej promocji bezwarunkowo darmowe konta osobistego i zyskać 400 zł premii.

Kto może skorzystać z promocji CitiKonta z premią 400 zł na start?

Z promocji “Citi Konto – Zyskaj do 400 zł z Citikontem” możesz skorzystać, jeśli po 31 grudnia 2020 roku nie posiadałeś/aś konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibank. Posiadanie innych produktów Citibanku takich jak np. karta kredytowa nie wyklucza Cię z promocji.

Zdecydowanie krótsza karencja obowiązuje z kolei w promocji karty Citi Simplicity z premią 990 zł – wystarczy nie posiadać konta od marca 2023 roku. Wniosek o kartę warto złożyć od razu po założeniu konta, aby jak najszybciej otrzymać wszystkie nagrody.

Jak otrzymać 400 zł premii za CitiKonto?

 • Złóż promocyjny wniosek online o darmowe CitiKonto nie później niż do 30 listopada 2023 roku
 • Nagroda I: 25 zł w gotówce (opcjonalna i dobrowolna) za wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej i telefonicznie oraz utrzymanie ich do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta (już pierwszego dnia kolejnego miesiąca możesz zgody wycofać zachowując nagrodę). Możesz też pominąć ten krok i wciąż zyskać 375 zł premii
 • Nagrodę II: 175 zł w gotówce za wpływy otrzymasz w zamian za:
  • zapewnienie wpływów na konto w łącznej wysokości min. 2000 zł w dwóch kolejnych miesiącach po miesiącu założenia konta
 • Nagrodę III: 200 zł w gotówce (4 x 50 zł) otrzymasz w zamian za:
  • wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 200 zł w czterech miesiącach po miesiącu zawarcia umowy (za każdy miesiąc spełnienia warunku otrzymasz po 50 zł premii)
  • Wykonane płatności nie mogą zostać zwrócone
Kiedy otrzymam 400 zł nagrody?

Nagrodę I: Pierwsze 25 zł w gotówce za zgody marketingowe otrzymasz na swoje CitiKonto do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę II: 175 zł otrzymasz w do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku wpłat, tj. do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o konto.

Nagrodę III: 200 zł (4 x 50 zł) za płatności kartą otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności.
CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

Zalety CitiKonta za 0 zł

CitiKonto w Citibank to BRAK OPŁAT za podstawowe czynności. Zatem nic nie ryzykując zyskasz 400 zł premii na start + możliwość otrzymania kolejnych 990 zł za założenie karty kredytowej Citi Simplicity.

CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 400 zł premii na start
Dokumenty:

0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Co myślisz?

Aż 990 zł premii (100% moneyback) + 100 zł w Mastercard Bezcenne Chwile z darmową kartą Citi Simplicity [krótka karencja]

mBank eKonto osobiste z premią listopad grudzień 2023

460 zł premii za eKonto osobiste w mBank [+ 7% dla chętnych]