w

400 zł premii za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto w Citibank

CitiKonto Citibank listopad 2023 premia 400 zł

Citibank ruszył z kolejną promocją bezwarunkowo darmowego CitiKonta z premią na start w wysokości 400 zł przelewem na konto + opcjonalnie możliwością jej powiększenia o kolejne 990 zł za otwarcie karty kredytowej Citi Simplicity.

Podkreślam, CitiKonto zakładane w promocji to całkowity i bezwarunkowy brak opłat bez haczyków za: prowadzenie rachunku, prowadzenie karty debetowej, wybrane bankomaty oraz za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów miesięcznie.

Zatem nic nie ryzykując, zyskasz 400 zł premii na start + dla chętnych kolejne 990 zł w promocji karty kredytowej Citi Simplicity, która również będzie prowadzona za darmo bez żadnych warunków przez pierwszy rok.

AKTUALNA PROMOCJA:

→ Łatwe 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

400 zł premii pieniężnej za darmowe CitiKonto

W ramach wakacyjnej promocji CitiKonta w Citibank zyskamy 400 zł premii za darmowe konto + opcjonalnie kolejne 990 zł po założeniu karty kredytowej dając łącznie aż do 1400 zł premii za pakiet konto + karta kredytowa! Oczywiście możecie skorzystać z samej promocji bezwarunkowo darmowe konta osobistego i zyskać 400 zł premii.

Promocja będzie trwała do 30 listopada 2023 r. lub do wyczerpania puli 4000 otwartych kont. Po jej wyczerpaniu link przestanie działać i nie będzie można złożyć wniosku o konto.

Kto może skorzystać z promocji CitiKonta z premią 400 zł na start?

Z promocji „Citi Konto – Zyskaj do 400 zł z Citikontem” możesz skorzystać, jeśli po 31 grudnia 2020 roku nie posiadałeś/aś konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibank. Posiadanie innych produktów Citibanku takich jak np. karta kredytowa nie wyklucza Cię z promocji.

Zdecydowanie krótsza karencja obowiązuje z kolei w promocji karty Citi Simplicity z premią 990 zł – wystarczy nie posiadać konta od marca 2023 roku. Wniosek o kartę warto złożyć od razu po założeniu konta, aby jak najszybciej otrzymać wszystkie nagrody.

Jak otrzymać 400 zł premii za CitiKonto?

 • Złóż promocyjny wniosek online o darmowe CitiKonto nie później niż do 30 listopada 2023 roku
 • Nagroda I: 25 zł w gotówce (opcjonalna i dobrowolna) za wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej i telefonicznie oraz utrzymanie ich do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta (już pierwszego dnia kolejnego miesiąca możesz zgody wycofać zachowując nagrodę). Możesz też pominąć ten krok i wciąż zyskać 375 zł premii
 • Nagrodę II: 175 zł w gotówce za wpływy otrzymasz w zamian za:
  • zapewnienie wpływów na konto w łącznej wysokości min. 2000 zł w dwóch kolejnych miesiącach po miesiącu założenia konta
 • Nagrodę III: 200 zł w gotówce (4 x 50 zł) otrzymasz w zamian za:
  • wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 200 zł w czterech miesiącach po miesiącu zawarcia umowy (za każdy miesiąc spełnienia warunku otrzymasz po 50 zł premii)
  • Wykonane płatności nie mogą zostać zwrócone
Kiedy otrzymam 400 zł nagrody?

Nagrodę I: Pierwsze 25 zł w gotówce za zgody marketingowe otrzymasz na swoje CitiKonto do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę II: 175 zł otrzymasz w do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku wpłat, tj. do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o konto.

Nagrodę III: 200 zł (4 x 50 zł) za płatności kartą otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności.

CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

Zalety CitiKonta za 0 zł

CitiKonto w Citibank to BRAK OPŁAT za podstawowe czynności. Zatem nic nie ryzykując zyskasz 400 zł premii na start + możliwość otrzymania kolejnych 990 zł za założenie karty kredytowej Citi Simplicity.

CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 400 zł premii na start
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Aż 990 zł premii (100% moneyback) + 100 zł w Mastercard Bezcenne Chwile z darmową kartą Citi Simplicity [krótka karencja]

mBank eKonto osobiste z premią listopad grudzień 2023

460 zł premii za eKonto osobiste w mBank [+ 7% dla chętnych]