w

Aż 990 zł premii (100% moneyback) + 100 zł w Mastercard Bezcenne Chwile z darmową kartą Citi Simplicity [krótka karencja]

Karta kredytowa Citi Simplicity z premią 990 zł w Citibank

Citibank ruszył z nową promocją karty kredytowej Citi Simplicity z bardzo wysoką premią w wysokości 990 zł na start w postaci 100% moneyback (tj. po wydaniu kwoty 990 zł otrzymamy 990 zł z powrotem)! Nowa akcja to niezwykle krótka karencja dla byłych posiadaczy kart Citibank oraz brak opłat przez pierwsze 12 miesięcy.

Założona karta Citi Simplicity będzie prowadzona za darmo jeśli tylko będziesz z niej aktywnie korzystać. Możesz też zyskać kolejne 400 zł premii zakładając darmowe CitiKonto. Za kartę oraz konto zyskamy łącznie aż do 1490 zł premii!

Promocja będzie trwała do 30.11.2023 r. lub co bardziej prawdopodobne, do wyczerpania puli 990 wniosków. Po wyczerpaniu tej puli nie będzie już możliwości złożenia wniosku o kartę (czyli każdy uczestnik otrzyma premię).

→ Odbierz 990 zł + 100 zł premii z kartą Citi Simplicity w Citibank

Cashback 990 zł z kartą Citi Simplicity + 100 zł w Bezcennych Chwilach

W nowej promocji karty Citi Simplicity otrzymamy aż 693 zł premii gotówkowej oraz 397 zł w bonach programu Bezcenne Chwile wymiennych u wybranego partnera programu (Allegro, Decathlon, Circle K, RTV Euro AGD, Empik i wiele innych).

Jest to niewiele gorsza akcja niż dotychczas rekordowa promocja z premią 1200 zł za założenie karty Citibank, jednakże warunki zostały mocno uproszczone dzięki czemu jest ona zdecydowanie bardziej korzystna niż dotychczas o czym przekonasz się w dalszej części wpisu.

Dla kogo 990 zł od Citibank?

Z akcji „Jesień z kartą kredytową Citibank” skorzystać mogą osoby, które nie posiadają głównej karty kredytowej Citibank od 1 marca 2023 roku. Okres karencji jest więc wyjątkowo krótki!

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji. Polecam skorzystać z obu promocji, bowiem zakładając bezwarunkowo darmowe Citikonto otrzymasz kolejne 400 zł premii.

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank musisz też spełnić wymagania finansowe stawiane przez Citibank:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł
Jak przystąpić do promocji „Jesień z kartą kredytową Citibank”?

 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną i utrzymaj te zgody do dnia otrzymania nagród
  • Uwaga! We wniosku nie zaznaczaj opcji wzięcia karty z niższym limitem, gdyż karta bez sprawdzania dokumentów dochodowych nie bierze udziału w promocji! Limit możesz obniżyć później.
  • W ciągu 10 dni roboczych od wypełnienia wniosku dostarcz dokument potwierdzający dochody na specjalnej stronie banku. Pamiętaj, aby dostarczyć dokument dochodowy nawet jeśli wybierzesz niski limit karty i bank nie poprosi o te dokumenty w procesie wnioskowania (jest to bowiem warunek regulaminu promocji)
 • Nie później niż do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy aktywuj kartę koniecznie za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Również do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile (dodatkowe 100 zł w Bezcennych Chwilach otrzymają tylko osoby, które zarejestrują się do końca października)
Jak otrzymać 693 zł w gotówce + 397 zł w bonach za kartę Citi Simplicity?

 • Nagrodę specjalną 100 zł w programie Bezcenne Chwile otrzymasz jeśli do 31.10.2023 r. wykonać kartą zarejestrowaną w programie płatności na kwotę min. 100 zł w dwóch z poniższych sklepów (za zakupy w jednym sklepie otrzymasz 4000 pkt o wartości 50zł, w dwóch sklepach 8000 pkt o wartości 100 zł):
  • w Empiku (stacjonarnie lub online)
  • w Carrefourze (stacjonarnie lub online)
  • w RTV EURO AGD (stacjonarnie lub online)
  • w Decathlonie (stacjonarnie lub online)
  • w Homla (stacjonarnie lub online)
 • Nagrodę I, 297 zł w bonach programu Bezcenne Chwile (3 x 7920 pkt + punkty podstawowe) otrzymasz za wykonanie nowo wydaną kartą płatności na łączną kwotę min. 99 zł w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy
  • Podpisując umowę w październiku, płatności na min. 99 zł wykonaj w listopadzie, grudniu 2023 r. oraz w styczniu 2024 roku
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone z promocji są jedynie tzw. „ułatwiacze” takie jak doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności będą się liczyły
 • Nagrodę II: 693 zł w gotówce otrzymasz w 7 częściach po 99 zł za każdy kolejny miesiąc, w którym wykonasz płatności na łączną kwotę min. 99 zł (tj. nawet 100% moneyback) począwszy od czwartego miesiąca po miesiącu założenia karty

Jednym słowem 990 zł premii otrzymasz w częściach po 99 zł za każdy z 10 miesięcy w którym wykonasz płatności na min. 99 zł. Przypomnę, że karta będzie prowadzona za darmo przez pierwszy rok. W 11-tym miesiącu możesz negocjować z bankiem zniesienie opłaty na kolejny rok.

Odbiór nagrody

Informacja o otrzymaniu każdej z nagród zostanie przesłana przez bank za pomocą wiadomości w bankowości elektronicznej. Każda z 10 nagród (3 x 7920 pkt programu Bezcenne Chwile oraz 7 x 99 zł) zostanie przyznana automatycznie.

Najlepiej nie zwlekać z wymianą punktów programu Bezcenne Chwile na nagrody, bo można później o tym zapomnieć, a punkty mogą wygasnąć przez naszą nieuwagę.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz w październiku 2023 r.
 2. Do końca listopada 2023 r. aktywuj kartę poprzez aplikację mobilną
 3. W każdym z 10 pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia karty (tj. od listopada 2023 r wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 99 zł za co otrzymasz pierwsze 99 zł zwrotu miesięcznie (przez 3 pierwsze miesiące w punktach programu Bezcenne Chwile, a przez kolejne 7 miesiące w gotówce przelewem na konto karty).
Karta Citi Simplicity – prześwietlenie + wyjaśnienie RRSO (0% czy 23,15%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Uczestnicy promocji otrzymają zwolnienie z opłaty za kartę w pierwszym roku trwania umowy. Po tym czasie bez problemu można negocjować z bankiem zniesienie opłaty na kolejny rok i to bez żadnych warunków (zazwyczaj wystarczy złożenie wniosku o zamknięcie karty).

RRSO 0% vs 23,15%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w poprzednim okresie rozliczeniowym. Dajmy na to, że wybierzesz generowanie wyciągu 1-go dnia miesiąca.

Aby nie zapłacić ani grosza odsetek i innych opłat (RRSO = 0%) za korzystanie z pieniędzy banku na okres od 26 do 56 dni wystarczy, że w terminie określonym na wyciągu (26-ty dzień miesiąca dla naszego przykładu), przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym (znajdziesz ją na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 990 zł premii na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok
  • 0 zł po wydaniu min. 1000 zł miesięcznie lub 12 zł od drugiego roku jeśli nie odezwiesz się do banku w celu zniesienia tej opłaty
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • RRSO 0% lub do 23,15% (spłacając wykorzystaną kwotę w terminie oznaczonym na wyciągu nie zapłacisz ani grosza odsetek)
 • Citi Rabaty
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

445 zł + 200 zł za konto osobiste BNP Paribas w akcji „Przytul promocję”

400 zł premii za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto w Citibank