w ,

8% do 350 tys. zł (konto oszczędnościowe i lokata) + 7,5% bez limitów w VeloBank! (+ 650 zł premii na start)

Velobank lokata i konto oszczędnościowe 8% lipiec 2023

VeloBank kolejny raz przedłużył promocyjne oprocentowanie 8% na Lokacie Mobilnej do 50 tys. zł oraz Elastycznym Koncie Oszczędnościowym, na którym dodatkowo wzrosła kwota maksymalna oszczędności na 8% do 300 tys. zł! Dzięki temu mamy dwie możliwości korzystnego lokowania naszych oszczędności na najwyższy procent.

To jeszcze nie wszystko! Nowi lub powracający klienci VeloBank zyskać mogą łatwą premię 650 zł na start za otwarcie VeloKonta (600 zł w postaci 10% moneyback + 50 zł w programie poleceń).

Aktualna promocja konta oszczędnościowego będzie trwała do 20 sierpnia 2023 roku, natomiast lokaty na nowe środki do 10 sierpnia 2023 roku. Do tego dnia należy wpłacić środki na konto oszczędnościowe / lokatę.

Zobacz aktualną promocję:

→ Prześwietlenie nowej promocji: 650 zł na start za VeloKonto + 7% dla oszczędności

Lokata mobilna 8% na 2 miesiące w VeloBank

Lokata Mobilna na Start to propozycja dla osób, które wcześniej nie korzystały z takiej lokaty. Na Lokacie Mobilnej na Start otrzymamy aż 8% w skali roku na okres 2 miesięcy do kwoty 50 tys. zł.

Lokata Mobilna Na Start dostępna jest wyłącznie dla osób, które aktywują pierwszy profil w bankowości mobilnej i jednocześnie posiadają wyrażone zgody marketingowe.

Lokatę Mobilną na Start założymy w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Nadwyżkę możemy ulokować na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym również na 8% w skali roku.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 8% do 300 tys. zł

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBank to stała propozycja dla oszczędzających. Jest to mój subiektywny nr 1, na którym niemal zawsze posiadam środki. Niegdyś było to Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium, ale odkąd oprocentowanie tam spadło, to przeniosłem swoje oszczędności tutaj.

W aktualnej edycji promocji zyskamy 8% w skali roku aż do kwoty 300 tys. zł.

Jeśli potrzebujecie ulokować wyższe kwoty, to w pierwszej kolejności polecam założenie drugiego konta dla małżonka (za każde konto otrzymacie 650 zł premii na start!). Oczywiście ta opcja nie jest dla wszystkich. Pozostałe osoby mogą skorzystać z oferty innych banków lub alternatywnie ulokować środki na 7,5% w skali roku na lokacie na nowe środki w VeloBank.

Obecna edycja 7/2023 promocji „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” to 8% w skali roku dla nowych środków do 300 tys. zł przez okres 92 dni liczonych są od dnia wpłaty nowych środków na to konto (tj. dla nadwyżki ponad saldo w VeloBank w dniu 14 lipca 2023 r.).

Promocyjne odsetki wyliczane są codziennie na koniec dnia, a nasze środki możemy wpłacać i wypłacać w każdym momencie bez utraty odsetek, co jest dużą zaletą kont oszczędnościowych.

Do promocji możesz przystąpić do 20 sierpnia 2023 roku.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać 8% na EKO?

Promocyjne oprocentowanie 8% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym przeznaczone jest dla osób posiadających wyrażone zgody marketingowe wobec działalności banku (zgody na marketing dla firm powiązanych kapitałowo / współpracujących nie są wymagane i polecam zostawić je odznaczone, aby nie otrzymywać niepotrzebnych ofert). Zgody marketingowe wobec banku możesz z kolei wycofać po zakończeniu promocji.

Promocja dostępna jest dla wszystkich: zarówno dla obecnych jak i nowych klientów VeloBanku, którzy posiadają lub założą VeloKonto i Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO), a następnie ulokują na nim nowe środki do 20 sierpnia 2023 roku, tj. nadwyżkę ponad saldo ulokowane w VeloBank na dzień 14.07.2023 r.
Kod polecający Velo Konto VeloBank - marzec maj 2024
Jak ulokować oszczędności na 8%?

 • Złóż wniosek online o VeloKonto z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym na 8% [jeśli jeszcze go nie posiadasz] podając kod polecający otrzymany od znajomego za co otrzymasz dodatkowe 50 zł premii (możesz użyć naszego pewnego kodu: ASZV63) – ważny do 30.05.2024
  • wyraź przy tym zgody marketingowe na rzecz banku (nie trzeba wyrażać zgód wobec podmiotów powiązanych). Zgody sprawdzisz w bankowości elektronicznej, możesz też je potwierdzić pisząc wiadomość do banku lub dzwoniąc na infolinię
 • Wpłać nowe środki do VeloBanku na Elastyczne Konto Oszczędnościowe 8% nie później niż do 1.06.2023 roku, które będą nadwyżką ponad saldo z dnia 14.07.2023 roku.

To wszystko! Środki wpłacone na Elastyczne Konto Oszczędnościowe do kwoty 200 tys. zł zostaną automatycznie objęte promocyjnym oprocentowaniem 8% w skali roku na okres 92 dni od dnia wpłaty.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBank to:

 • Oprocentowanie: 8% w skali roku
 • Kwota maksymalna: 300 tys. zł
 • Kapitalizacja: miesięczna, na koniec miesiąca
 • Dodatkowe warunki: nowe środki na dzień 14.07.2023 r.
 • Wpłata i wypłata środków bez utraty odsetek
 • 0 zł za przelewy na lokaty w Getin Bank
 • 0 zł za pierwszą wypłatę pieniędzy w miesiącu
  • 9 zł za kolejne wypłaty

→ Przejdź do: Konto oszczędnościowe na 8% w skali roku w Getin Bank

Lokata 7,5% na nowe środki w VeloBank

Jak wspomniałem powyżej, nadwyżkę ponad saldo 300 lub 350 tys. zł (jeśli skorzystamy dodatkowo z lokaty mobilnej na start) ulokować można na lokacie bankowej na nowe środki na 7,5% w skali roku na okres 2 miesięcy.

W ramach edycji 8/2023 oprocentowanie Lokaty na Nowe Środki wynosi odpowiednio:

 • 7,50% na 2 miesiące
 • 7,00% na 3 miesiące
 • 6,50% na 6 miesięcy

Lokatę na nowe środki na 7,5% w skali roku założycie do 10 sierpnia 2023 roku.

Saldo nowych środków wyliczane jest wg salda posiadanych środków w VeloBank na koniec dnia 14.07.2023 roku.

>> Otwórz Lokatę 7,5% na Nowe Środki w VeloBank

VeloKonto w VeloBank

Aby założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe trzeba posiadać konto osobiste (VeloKonto). Jeśli nie chcesz zakładać konta to wciąż możesz skorzystać z oferty lokat na nowe środki, które to wymagają jedynie dostępu do bankowości elektronicznej.

Osobiście polecam jednak z czystym sercem założenia VeloKonta (teraz dodatkowo z premią do 650 zł na start), które będzie prowadzone całkowicie za darmo bez żadnych warunków, z kolei opcjonalna karta debetowa będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią co najmniej 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie przy czym płatności te muszą zostać rozliczone w tym samym miesiącu (dlatego też nie polecam ich wykonywać w trzech ostatnich dniach miesiąca).

VeloKonto w VeloBank to:

 • 650 zł premii na start
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego
 • 0 zł za obsługę karty pod warunkiem wykonania min. 5 płatności na dowolną kwotę
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • bezwarunkowe 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce
 • 0 zł za wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce po wykonaniu 5 płatności kartą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK’a
 • 8% na EKO do 300 tys. zł
 • 8% na lokacie mobilnej na start do 50 tys. zł
 • 7,5% na lokacie na nowe środki bez limitów
Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki 8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym – edycja 7/2023”

Regulamin promocji „Lokata na nowe środki – edycja 8/2023”

Tabela oprocentowania

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Fabian
Fabian
10 miesięcy temu

„środki możemy wpłacać i wypłacać w każdym momencie bez utraty odsetek”
===
To chyba na kontach założonych po 6 lutego b.r., wcześniej EKO miały jedną darmową wypłatę w miesiącu.

Darek M.
10 miesięcy temu
Reply to  Fabian

No tak, to był taki niefortunny skrót myślowy, że w razie potrzeby możemy wypłacić w dowolnym momencie. Zazwyczaj taka potrzeba pojawia się w nadzwyczajnych sytuacjach.

Co myślisz?

435 zł premii do konta osobistego BNP Paribas w akcji „Złapp premię”

HIT! Walizka Vip Collection (329 zł) + 65 EUR (ok. 300 zł) za bezwarunkowo darmowe Citikonto w Citibank