w ,

7,5% do 200 tys. zł: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium [+ do 400 zł na start za konto osobiste]

Konto Oszczędnościowe Profit Bank Millennium maj czerwiec 2023

Ruszyła 50. edycja popularnej promocji podwyższonego oprocentowania oszczędności w Banku Millennium. Tym razem Konto Oszczędnościowe Profit będzie oprocentowane na 7,5% w skali roku do kwoty 200 tys. zł na okres 91 dni.

Nowi lub powracający klienci mogą dodatkowo zyskać 400 zł lub nawet 550 zł premii za otwarcie Konta Millennium 360° w trwającej jeszcze do końca miesiąca promocji.

Do 50. edycji promocji na nowe środki możesz przystąpić do 30.06.2023 roku.

→ Aktualna promocja: Konto oszczędnościowe Profit na 7% w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit: 7,5% lub 6% do 300 tys. zł

Promocja Banku Millennium jest najpopularniejszą tego typu akcją trwającą już od kilku lat premiującą lokowanie nowych środków. Stosując zabieg wypłaty środków w odpowiednim momencie, promocyjne oprocentowanie może trwać niemal nieprzerwanie również dla starych środków. Można też środki przerzucać pomiędzy konta oszczędnościowe małżonków i w ten sposób w sposób ciągły uzyskiwać wyższe oprocentowanie.

W ramach 50. edycji promocji „Na nowe środki” Konto Oszczędnościowe Profit zaoferuje podwyższone oprocentowanie 7,50% dla nowych środków do kwoty 200 tys. zł pod warunkiem spełnienia dodatkowego warunku wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie. W przeciwnym razie Bank Millennium naliczy oprocentowanie 5,50% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 91 dni od wpłaty nowych środków.

Przez „Nowe środki” w 50. edycji akcji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” Bank Millennium rozumie nadwyżkę ponad saldo wszystkich środków trzymanych w Banku Millennium na dzień 12 maja 2023 roku, tj. ponownie na 10 dni przed startem nowej akcji.

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium – Oprocentowanie

Konto Oszczędnościowe Profit to możliwość dokonywania dowolnej liczby zasileń powiększających saldo oszczędności, a tym samym wysokości promocyjnych odsetek.

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit w Bank Millennium zależeć będzie od spełnienia warunku wpłaty nowych środków (czyli nadpłaty ponad saldo na dzień 7 kwietnia 2023 roku – tj. na 10 dni przed startem nowej akcji) oraz od wykonania 5 płatności kartą/BLIKIEM w każdym miesiącu trwania promocyjnego oprocentowania i od wysokości ulokowanych oszczędności:

Kwota na Koncie OszczędnościowymOprocentowanie
„Nowe środki” do 200 tys. zł
+ 5 płatności miesięcznie
7,50%
„Nowe środki do 200 tys. zł5,50%
„Stare” środki do 100 tys. zł1,25%
„Stare” środki od 100 tys. zł do 250 tys. zł1,50%
„Stare” środki od 250 tys. zł2,00%
Konto Oszczędnościowe Profit jest oczywiście prowadzone za 0 zł. Wypłacić z Konta Oszczędnościowego Profit za 0 zł możemy środki raz w miesiącu na swoje konto osobiste w Banku Millennium.

Przelewy środków na rachunki bankowe w innych bankach są z kolei płatne i wynoszą 7,50 zł lub 9,90 zł w zależności od tego, kiedy zostało założone Konto Oszczędnościowe Profit.

Inne oferty oszczędnościowe warte uwagi

Zobacz też:

Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, edycja 50”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maria
Maria
8 miesięcy temu

Chciałam wydrukować Regulamin Promocji nr 50 jak tu widnieje, natomiast po otwarciu widzę nr 52. Muszę reklamację złożyć w Banku do Edycji nr 50 i się zawiodłam.

Co myślisz?

Aż 200 zł premii za konto dziecka w PKO BP [+ do 250 zł dla rodzica]

Otwarte Konto Oszczędnościowe ING czerwiec 2023

7% w skali roku do 400 tys. zł: Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim [+ 250 zł na start]