w

7% do 100 tys. zł z gwarancją na 6 miesięcy [+200 zł premii na start]

Konto oszczędnościowe Pekao 7 procent maj 2023

Bank Pekao S.A. poszedł w ślady innych banków i zaktualizował oprocentowanie konta oszczędnościowego do 7% w skali roku na gwarantowany okres aż do 6 miesięcy. Wysokie oprocentowanie oszczędności to jeszcze nie wszystko. Nowi / powracający klienci banku mogą zyskać łatwe 200 zł premii na start zakładając Konto Przekorzystne.

W niedalekiej przyszłości, powinna nadarzyć się okazja do powiększenia premii o kolejne 100 zł premii za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile.

Jeśli więc szukasz miejsca do bezpiecznego ulokowania oszczędności w solidnym banku, to oferta Banku Pekao SA jest dla Ciebie! Co więcej, konto oszczędnościowe daje dużą elastyczność i możliwość lokowania oszczędności na dowolny okres do 6 miesięcy + otrzymujemy comiesięczną kapitalizację odsetek (procent składany).

Promocja jest dostępna do 16.08.2023 roku.

→ Przejdź do: 7% dla oszczędności + 200 zł premii na start w Pekao SA

Konto oszczędnościowe 7% do 100 000 zł

Promocyjne oprocentowanie 7% w skali roku dostępne jest dla środków w wysokości do 100 000 zł i dostępne jest dla:

 • osób, które od 1.01.2023 roku nie posiadały konta osobistego w Banku Pekao SA ani funduszy inwestycyjnych w Pekao TFI lub
 • obecnych posiadaczy kont Pekao, których średnie miesięczne saldo w każdym miesiącu 2023 roku nie przekraczało 2000 zł

Ważne, aby od razu we wniosku online o Konto Przekorzystne z premią 200 zł zaznaczyć chęć założenia konta oszczędnościowego oprocentowanego na 7% w skali roku. W przeciwnym wypadku, trzeba będzie spełnić ściśle określone ramy czasowe (konto oszczędnościowe założyć w terminie od 3 do 5 dni roboczych od otwarcia konta online)

Oprocentowanie 7% w skali roku będzie obowiązywało przez okres 183 dni (tj. 6 miesięcy) od daty zawarcia umowy konta osobistego dla środków w wysokości do 100 tys. zł. Odsetki będą kapitalizowane w cyklach miesięcznych, dzięki czemu w każdym kolejnym miesiącu odsetki będą naliczane od wyższego kapitału (procent składany).

Warto podkreślić, że jest tutaj pełna elastyczność wpłat i wypłat oszczędności w dowolnym momencie, co czyni tą ofertę moim zdaniem lepszą niż założenie zwykłej lokaty bankowej.

200 na start z Konto Przekorzystnym w Pekao SA

Osoby, które od 1 stycznia 2021 roku nie posiadały konta osobistego w Banku Pekao S.A. mogą dodatkowo otrzymać łatwe 200 zł premii w ramach wakacyjnej promocji.

Aby otrzymać 200 zł premii na start:

 • Pierwsze 50 zł w gotówce otrzymasz za złożenie promocyjnego wniosku online o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Visa i usługami bankowości elektronicznej wyrażając zgodę na przetwarzanie danych w celu wzięcia udziału w promocji i zaakceptujesz regulamin promocji
  • umowę zawrzyj online za pomocą strony banku lub aplikacji PeoPay lub w przypadku problemów z weryfikacją tożsamości, umowę możesz zawrzeć też w oddziale banku
 • Kolejne 150 zł premii (3x 50 zł) otrzymasz za wykonanie min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub aplikacją mobilną PeoPay w trzech kolejnych pełnych miesiącach po miesiącu otwarcia konta

To wszystko!

Konto Przekorzystne: krótkie prześwietlenie

Konto Przekorzystne w Banku Pekao S.A. to brak opłat za prowadzenie rachunku. Do konta możesz wybrać wielowalutową kartę debetową Mastercard Debit FX, która będzie prowadzona za darmo dla osób do 26. roku życia lub dla starszych osób po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności:

 • zapewnieniu jednorazowego wpływu na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
 • wykonania min. 1 płatności kartą miesięcznie
Konto Przekorzystne to:

 • 200 zł premii gotówkowej na start
 • 7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł przez 183 dni
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową Debit FX do 26. roku życia lub po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z bankomatów obcych po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wypłaty za granicą po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0% prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto Oszczędnościowe Pekao na 7%”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

HIT! 500 zł gotówki za konto BNP Paribas na super łatwych zasadach!

Aż 200 zł premii za konto dziecka w PKO BP [+ do 250 zł dla rodzica]