w

250 zł w gotówce na start za konto w ING Banku Śląskim [+7% dla chętnych]

ING Konto Direct premia na start 250 zł - kwiecień 2023

ING Bank Śląski ruszył z kolejną edycją promocji konta osobistego Direct oraz Komfort z premią 250 zł na start oraz możliwością ulokowania oszczędności na 7% w skali roku na Otwartym Koncie Oszczędnościowym do 400 tys. zł.

Podstawowe konto osobiste w ING Banku Śląskim – Konto Direct to 0 zł za prowadzenie rachunku, wpłatomaty i wypłaty z wybranych bankomatów oraz 0 zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie (ten warunek akurat łączy się z warunkami promocji 😉 ).

Promocja konta z wyższą premią na start trwa do 29 czerwca 2023 roku.

→ Aktualna promocja: 250 zł premii gotówkowej za konto w ING Banku Śląskim

Nagroda 250 zł w gotówce za konto ING

Warunki promocji pozostały bez zmian i nadal zyskać można podwyższoną premię 250 zł na start. Podstawowym warunkiem jej otrzymania będzie wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł w terminie do 30.09.2023 roku.

Dla kogo 250 zł na start za konto ING?

Nowa promocja z premia 250 zł w gotówce za założenie konta osobistego ING dostępna jest dla nowych i powracających klientów ING Banku Śląskiego, którzy od 1 stycznia 2022 roku nie posiadają konta osobistego w ING Banku Śląskim (w tym jako współposiadacz). Tym samym kolejny raz bank przesunął okres karencji o 3 miesiące.

Dodatkowo na dzień składania wniosku o konto nie można posiadać konta, karty, pożyczki oraz być pełnomocnikiem do tych produktów.

Jak otrzymać 250 zł za Konto Direct?

 • Złóż wniosek online o konto osobiste Direct wraz z kontem oszczędnościowym i dowolną kartą debetową (informacje na temat konta znajdziesz na końcu wpisu) nie później niż do 29 czerwca 2023 roku.
  • We wniosku wyraź zgody na: marketing drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych Kartę debetową możesz też zamówić później poprzez system bankowości Moje ING, jednak nie później niż do 30.03.2023 r.
 • Nagrodę I: 120 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł do 30 września 2023 roku kartą i/lub portfelem mobilnym Google Pay / Apple Pay i/lub BLIKIEM
  • Płatności te można podzielić np. na 3 miesiące po 334 zł przy okazji spełniając warunek zwolnienia z opłaty za kartę
  • Transakcje anulowane i wypłaty z bankomatu nie zostaną uwzględnione
 • Nagrodę II: 130 zł w gotówce otrzymasz jeśli do 30 września 2023 r.:
  • zapłacisz min. 3 razy BLIKIEM w sklepach internetowych (np. Allegro, Biedronka, Orlen, itd.). Te płatności mogą się już zawierać w wymaganej kwocie do premii podstawowej
  • otrzymasz w trzech dowolnych miesiącach trwania promocji wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł (do września włącznie)
   • Nie mogą to być wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku
  • założysz min. 1 cel oszczędnościowy i odłożysz na nim kwotę min. 300 zł.
   • Cel Oszczędnościowy założysz w bankowości elektronicznej wybierając „Oferta ING” > „Oszczędności” > „Cele oszczędnościowe”
 • To wszystko! Teraz wystarczy już tylko utrzymać konto wraz z kartą i zgodami marketingowymi do dnia wypłaty nagrody, która zostanie przekazana nie później niż do 16 października 2023 roku przelewem na rachunek oszczędnościowy (OKO).

  Po otrzymaniu nagrody możesz zrezygnować z karty debetowej. Utrzymanie samego konta osobistego bez karty jest bowiem bezwarunkowo darmowe. Tego dnia możesz też zrezygnować z konta, jeśli nie spełnia ono Twoich oczekiwań i wycofać zgody marketingowe.

  
  
  
  
  

  Wskazówki

  
  
  
  
  

  Wskazówka 1:

  Za pierwszy niepełny miesiąc (w ING liczy się go od 29-go dnia miesiąca do 28-go dnia kolejnego miesiąca) nie poniesiesz opłaty za kartę, niezależnie od spełnienia warunków płatności. Zatem płatności kartą rozpocznij wykonywać od 29-go dnia miesiąca po miesiącu założenia konta.

  
  
  
  
  

  Wskazówka 2:

  Płatności na łączną kwotę 1000 zł najkorzystniej będzie podzielić na 3 miesiące spełniając przy okazji warunek zwalniający z opłaty za kartę (płatność 300 zł w okresie rozliczeniowych trwającym od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca).

  
  
  
  
  

  Otwarte Konto Oszczędnościowe na 7%

  Dużą zaletą konta osobistego w ING Banku Śląskim jest możliwość ulokowania oszczędności na 7% w skali roku do kwoty aż do 400 tys. zł (nowi klienci) lub 200 tys. zł (obecni klienci) na okres 3 miesięcy.

  
  
  
  
  

  Konto Direct: opłaty

  Konto Direct to 0 zł za prowadzenie rachunku bez karty debetowej. Karta debetowa będzie z kolei prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym (tj. od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca).

  Można się tutaj wesprzeć darmowych doładowaniem konta Revolut i następnie wykonaniem z niego przelewu na swoje konto w dowolnym banku (ps. za założenie konta Revolut otrzymamy obecnie 125-175 zł premii do podziału – po szczegóły zapraszam do kontaktu).

  
  
  
  
  

  Konto Direct ING to:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za prowadzenie karty debetowej po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
  • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
  • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
  • 7% do 400 tys. zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym
  
  
  
  
  

  Dokumenty:

  Regulamin promocji „250 zł za konto Direct lub Komfort w ING”

  Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wojtek
wojtek
1 rok temu

czy osoby, ktore kiedys mialy konto otwarte w promocji moga znow skorzystac z bonusu na otwarcie, wiem ze bank cos blokuje??

Co myślisz?

HIT powraca! Aż 750 zł premii na start za VeloKonto w VeloBank + 8% dla oszczędności!

Ponownie łatwe 580 zł za konto w Santander Bank Polska [+ 8% dla oszczędności i do 300 zł zwrotu za rachunki]