w

Pekao SA: 100 zł (8000 pkt) za rejestrację karty Mastercard z wizerunkiem dla graczy w programie Bezcenne Chwile

Bezcenne Chwile Pekao punkty na start

Ruszyła 10. edycja promocji Banku Pekao SA zachęcająca do rejestracji karty Mastercard (dla nowych dorosłych klientów lub dla dzieci nowych i obecnych klientów) w programie Bezcenne Chwile. W jej ramach otrzymamy 8000 punktów o wartości 100 zł za rejestrację i 5 płatności na dowolną kwotę.

W poprzednich akcjach banku można było otrzymać dwukrotnie niższą premię, dlatego też opisywana dzisiaj promocja jest zdecydowanie warta uwagi. Dorośli mogą dodatkowo otrzymać 200 zł premii na start za Konto Przekorzystne.

Promocja będzie trwała do 7 lutego 2023 roku.

8000 pkt Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty gamingowej

W 10. edycji promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.” otrzymamy super łatwe 8000 punktów programu Bezcenne Chwile do wykorzystania np. na bony do sklepów RTV Euro AGD, Decathlon czy Circle K o wartości 100 zł lub 10 biletów do kina (Cinema City, Helios, Multikino).

Karty gamingowe uczestniczące w promocji zostały przygotowane w różnych szatach graficznych odpowiednich dla różnych grup wiekowych.

Kto może skorzystać z promocji?

Tym razem mamy kilka scenariuszy możliwości udziału w promocji, bowiem z promocji mogą skorzystać nowi lub obecni klienci Banku Pekao S.A., którzy zarejestrują kartę własną lub kartę dziecka (a nawet kilku dzieci) z wizerunkiem gamingowym.

Nowi klienci otrzymają dodatkowe 200 zł premii w promocji na start.

  1. Obecni klienci Banku Pekao mogą założyć konto i kartę gamingową dla swoich niepełnoletnich dzieci. Jeśli dziecko posiada już konto i zwykłą kartę niezarejestrowaną w programie również mogą skorzystać z promocji zakładając kolejne konto.
  2. Nie jesteś klientem Banku Pekao i nie rejestrowałeś karty tego banku w programie Bezcenne Chwile: Do 31 stycznia 2023 roku możesz założyć konto i kartę dla siebie oraz opcjonalnie dla dziecka zyskując po 100 zł (8000 pkt) dla siebie i opcjonalnie dla każdego dziecka
Jak otrzymać 8000 pkt w promocji Pekao S.A.?

  • a) Jeśli nie masz jeszcze konta w Banku Pekao SA, to złóż dedykowany wniosek o Konto Przekorzystne z kartą gamingową z premią 300 zł
  • b) Jeśli posiadasz już konto w Pekao SA, to do 31.01.2023 roku załóż Konto Przekorzystne dla swojego dziecka / dzieci z kartą gamingową
  • Do 7 lutego 2023 roku zarejestruj otrzymaną kartę Mastercard z wizerunkiem gamingowym w programie Bezcenne Chwile (za pomocą strony programu lub w bankowości elektronicznej) udzielając zgodę na przesyłanie ofert na e-mail lub numer telefonu
    • Konto w programie zostanie otworzone w terminie 14 dni od dnia rejestracji
  • W ciągu 30 dni od rejestracji w programie Bezcenne Chwile, należy wykonać każdą nową kartą gamingową co najmniej 5 płatności bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych lub internetowych na dowolną kwotę

W ciągu 30 dni od spełnienia warunku wykonania 5 płatności, na woją skrzynkę w bankowości Pekao24 lub w aplikacji mobilnej otrzymasz wiadomość z kodem promocyjnym wymiennym na 8000 punktów programu Bezcenne Chwile.

Aby odebrać 8000 punktów o wartości 100 zł, należy zalogować się na swoje konto Bezcenne Chwile i w zakładce „Moje konto” wybrać „Kody promocyjne”, gdzie w ramce wpisać należy otrzymany kod.

Punkty zostaną naliczone w ciągu 2 dni i będzie można je wymienić na nagrody w terminie 6 miesięcy od ich naliczenia na koncie. Wymienisz je na na nagrody rzeczowe, vouchery do wielu sklepów lub też na bilety do kina.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja 100 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil_Z
Kamil_Z
1 rok temu

Hmm, czyli to jakby tylko dla dzieci?

Co myślisz?

Promocja Mastercard Bezcenne Chwile Bank Pocztowy

150 zł (12.000 pkt) za rejestrację karty debetowej w programie Bezcenne Chwile w Banku Pocztowym

300 zł za Konto Przekorzystne dla graczy w Banku Pekao SA